Перекурчик

Статус
Закрита.

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
мало ти тут на форумі ше.
через онкологію Валік Продюсер пішов у 42... теж форумчанин.
отак хлопці. форум типу соціальної мережі, а багато вже бачились і спілкувались поза ним. багато подружились між собою, раділи народженню дітей та онуків один одного, допомагали в скруті, і от виходить, що й помирають, нажаль. і знайшов кілька хвилин написати нам...
 

tyrist 1945

Тигр
мало ти тут на форумі ше.
через онкологію Валік Продюсер пішов у 42... теж форумчанин.
отак хлопці. форум типу соціальної мережі, а багато вже бачились і спілкувались поза ним. багато подружились між собою, раділи народженню дітей та онуків один одного, допомагали в скруті, і от виходить, що й помирають, нажаль. і знайшов кілька хвилин написати нам...
Сумно....:(
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Доброго вечера Парни!!!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Не хочу показатись глупим і нічого такого поганого не подумайте, в моїй колекції теж є його кулі.. Куля-кулею, а ким подарована, пам'ять є, і пам'ятаю..
а в цьому і є пам'ять про людину. як же хочеться, щоб він ще не раз зайшов сюди і написав нам. всім привіт
 

kef

Зброяр
Доброго дня.

Все у волі Божій та в душі людській. Микола Польовий ,хороша людина.
Може хто з ним підтримував зв'язок то має хоть якусь інформацію.Бо у фейсбуці., його зараз немає.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Дзвонив йому. Не відповідає. Набрав до одного його земляка і знайомого, Мирона Івановича. Каже що сам не в курсі, хоча жде від нього вістей. Пообіцяв взнати що і як. Можливо на лікуванні. Як хто то помоліться за здоров'я Миколи Васильовича з побажанням скорішого його одужання.
 
Останнє редагування:

sergo 771

Снайпер
Дай Бог что-бы я ошибся ...но судя по комментарию в фейсбуке на страничке Николая - его не стало вчера вечером....Я на Фейсбуке заблокирован поэтому написать не могу...
 
Статус
Закрита.
Зверху