Перекурчик

Статус
Закрита.

Mykola STARyy

Снайпер
Тако аж легше стало коли знову перекури появились!
Так, бо на полюванні зброя, патрони, собаки це звичайно добре, але як нема компанії, дружби, побрехеньок, під...ок то і полювання не всмак.
 

мр 153 12 76..

Снайпер
Юра,нехай візьмуть аналіз крові,не полінись!!!!Будеш знати все до йот!!!
Почему все так затянулось??????????Потому что мой ветврач посчитал,что это аллергия,и застуженная подхвостная.......но я уверен ,что нет
 

мр 153 12 76..

Снайпер
Так, бо на полюванні зброя, патрони, собаки це звичайно добре, але як нема компанії, дружби, побрехеньок, під...ок то і полювання не всмак.
иногда бывает так ,что хочется побыть одному....послать всех,отключить телефон и просто полазить по местам ,которые известны только тебе
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Трохи підправив назву теми!!Ану зацініть і покритикуйте!!Перекур,то довго і затяжно,а ми легенько,тихенько,скоренько все вирішили і в профільні на здобуття знань!!!Як вам???
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Так, бо на полюванні зброя, патрони, собаки це звичайно добре, але як нема компанії, дружби, побрехеньок, під...ок то і полювання не всмак.
Цілком згідний,але спокійно і без непотрібної суматохи!!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Арго

S-Moderator
Команда форуму

мр 153 12 76..

Снайпер

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Арго

S-Moderator
Команда форуму

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Юра я не лікар який там аналіз беруть, у мене шарпеї страшні алергики, порода у мене більше 15 років, пару раз брав лікар кров шось там миттєво робив бо собакам лапи задні відібрало, виявився кліщ, скоріше якийсь експрес аналіз був
 

мр 153 12 76..

Снайпер
Юра я не лікар який там аналіз беруть, у мене шарпеї страшні алергики, порода у мене більше 15 років, пару раз брав лікар кров шось там миттєво робив бо собакам лапи задні відібрало, виявився кліщ, скоріше якийсь експрес аналіз був
Вот,а у меня в городе хороших специалистов я не знаю
У меня у товарища ягд,в прошлом году хватонул чесотку....товарищ был в АТО,собакой занималась его девушка,возила и в Днепр и тут по месту ухэкали 5000 грн.....лечили и от аллергии и от чего только можно ,но только не от чесотки
по итогу: его мама заразилась от собаки чесоткой ,поехала в кож вен диспансер,там поставили диагноз.....ну и соответственно стало ясно от чего лечить собаку...две недели и собака здорова.а был полностью лысый
 
Статус
Закрита.
Зверху