Перевiрка зброї.

Статус
Закрита.

Panters

Снайпер
Дружина є? Нехай вона відчиняє двері і каже - "не має дома, на рибалці, в любовниці........" без власника зброї не мають права перевіряти.
Теж варіант, як доповнення, але це як при хворобі обезболення,
краще встановити діагноз та вилікувати.
 

Panters

Снайпер
Або продати зброЙЮ і жити спокійно.
В наш час спокійніше зі зброєю, як раніше в якісь темі читав,
краще вистрелити, перезарядитись і ще вистрелити, ніж ходити
з фонариком та питати хто там?:)
 
Дружина є? Нехай вона відчиняє двері і каже - "не має дома, на рибалці, в любовниці........" без власника зброї не мають права перевіряти.
Все равно зайдут сфотографируют закрытый сейф и уйдут. А вдруг владельца оружия дома нет сейф открыт патроны по всему дому валяются ружье под кроватью ? Им же не только порядок надо , еще и протоколы желательно .
Раньше проверки должны были проводить выборочно но не реже раз в полугодие а в течение года проверить всех, точно не помню , а вот не чаще такого не было значит хоть каждый месяц или каждую неделю в зависимости от обстановки.
 
Кажуть звiрка даних.питався iнших мисливцiв до них не ходят напевно до мене ходят тому що я живу 300 м вiд них але до сусiда не ходят вiн постiйно на заробiтках.
В принципе повестка верная , задание проверки это соблюдение правил хранения оружия и боеприпасов и сверка номеров и количества в сейфе зарегистрированных едениц .
 

kef

Зброяр
Ви читали.що я вище написав. ?
А надалі усе залежить від самого власника зброї. І ніхто за нього нічого не вирішить.ні адвокат.ні суд. Якщо не буде порозуміння двох сторін. Жоден з служивих не піде до вас без "паперу".що прикриває його дупу ,гримати у двері.
В темі є декілька порад від форумчан та причин наслідку відвідин.
Буде закон про зброю а не " положення.наказ".Тоді і можна буде.речі називати своїми іменами !
 

Варшава 7

Мисливець
Дружина є? Нехай вона відчиняє двері і каже - "не має дома, на рибалці, в
любовниці........" без власника зброї не мають права перевіряти.
ховатись це не е рiшення схожу до дозвiльника тай зним поговорю.дякую за поради.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

old hunter

Снайпер
ховатись це не е рiшення схожу до дозвiльника тай зним поговорю.дякую за поради.
Повесьте на двери (снаружи) табличку такого содержания:

"ЗАКОН УКРАЇНИ ПРО ВЛАСНІСТЬ"
Стаття 56.

"Відповідальність державних органів за
втручання у здійснення власником його
правомочностей

Жодний державний орган не має права втручатись у здійснення
власником, а також особами, переліченими у пункті 5 статті 48
цього Закону, їх правомочностей щодо володіння, користування й
розпорядження своїм майном або встановлювати не передбачені
законодавчими актами України додаткові обов'язки чи обмеження."

И когда Вы поймете, что граждане Украины в своей жизни и деятельности руководствуются Конституцией и Законами государства Украина ( а не приказами МВД), жить Вам станет гораздо легче и комфортненее. ;)
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
З яких-таких, ввійти в дім чи на подвір"я(двір), якщо я на це не дам дозвіл, можуть тільки при постанові суду і якщо не помиляюсь з дозволу прокуратури.
"ЗАКОН УКРАЇНИ ПРО ВЛАСНІСТЬ"
Стаття 56.

"Відповідальність державних органів за
втручання у здійснення власником його
правомочностей

Жодний державний орган не має права втручатись у здійснення
власником, а також особами, переліченими у пункті 5 статті 48
цього Закону, їх правомочностей щодо володіння, користування й
розпорядження своїм майном або встановлювати не передбачені
законодавчими актами України додаткові обов'язки чи обмеження."
Так точно)
 
З яких-таких, ввійти в дім чи на подвір"я(двір), якщо я на це не дам дозвіл, можуть тільки при постанові суду і якщо не помиляюсь з дозволу прокуратури.
Сейчас может и так , я незнаю. А до этого приходили с проверкой если не пустил бы то завтра разрешение онулируют , тогда уже оружие изымут и потом можно ходить по прокуратурам. Кстати оружие это имущество с ограниченной собственностью или как то подругому я точно не помню. У ребят и за простую пьянку оружие забирали и тем более за хулиганку , да просто по пьянке соседскую бабулю чисто словесно припугнул расстрелом соседи слышали подтвердили и досвидание ружьишко. Вообщем нецеремонились. А сейчас законы каждые полгода меняются так что может и действительно на хрен послал их и все дела.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Я писав вище, виходить жінка і каже - нІма, ФСьо, без власника зброї зась, в дім зайти сейф сфоткати, також жінка скаже, з яких полосатих.......... Які питання до власника. Наприклад в мене робота, тижнів по 2-3 дома не буваю, в чомусь винуватий, знов - з яких-таких?
 

Panters

Снайпер
Я писав вище, виходить жінка і каже - нІма, ФСьо, без власника зброї зась, в дім зайти сейф сфоткати, також жінка скаже, з яких полосатих.......... Які питання до власника. Наприклад в мене робота, тижнів по 2-3 дома не буваю, в чомусь винуватий, знов - з яких-таких?
Колись в мене так і було, дружина навчена, нікого не
впустить на подвір,я без моєї присутності, як заряджати
зброю та стріляти теж навички має:).
 

север

ветеран форуму
надійна команда
свого участкового не знаю вже років 20 напевно.
За 20 лет их сменилось, минимум, штук 40. Времена Аниськиных давно закончились. Хоть и знали прежние советские участковые всю подворотнюю шешуру, как свои два пальца. И боялись их больше, чем нынешних новомодних полицаев. И порядку было больше в разы.
 
Статус
Закрита.
Зверху