Перевiрка зброї.

Статус
Закрита.

old hunter

Снайпер

old hunter

Снайпер
А такое , я лично приветствую и всецело поддерживаю !
Кстати у нас перепелка появилась я сегодня немного добыл, а вот куропатки не густо .
С собачкой были, с полем.
У нас куропатку уже много лет добывать запрещено. :(
 
С собачкой были, с полем.
У нас куропатку уже много лет добывать запрещено. :(
Спасибо. Да я хожу с собакой , но именно сегодня половина трофеев шумовые и ветер нормальный да и подранков собака находил исправно а вот мне все же нравится из под стойки. У нас на куропатку охоту открывают и ее было много пока на нее была закрыта охота а сейчас поубавилось и какая то пугливая или настеганная стойку и напоказ не держит хотя на нее охота только второй день. А по чему у Вас куропатку не открывают?
 

old hunter

Снайпер
Спасибо. Да я хожу с собакой , но именно сегодня половина трофеев шумовые и ветер нормальный да и подранков собака находил исправно а вот мне все же нравится из под стойки. У нас на куропатку охоту открывают и ее было много пока на нее была закрыта охота а сейчас поубавилось и какая то пугливая или настеганная стойку и напоказ не держит хотя на нее охота только второй день. А по чему у Вас куропатку не открывают?
Говорят мало ее стало, хотя конечно толком никто не считал.
Один год закрыли и потом по накатанному.
Я даже не знаю, что должно случиться, что бы ее открыли у нас.
Скорее всего не хотят что бы народ с отстрелочной по перу шарился по балкам и полям, там же зайцы живут ;)
 

VS1975

Снайпер
Говорят мало ее стало, хотя конечно толком никто не считал.
Один год закрыли и потом по накатанному.
Я даже не знаю, что должно случиться, что бы ее открыли у нас.
Скорее всего не хотят что бы народ с отстрелочной по перу шарился по балкам и полям, там же зайцы живут ;)
А ми всі полюємо на перо по балках і полях. Голуб, перепел.
 
Говорят мало ее стало, хотя конечно толком никто не считал.
Один год закрыли и потом по накатанному.
Я даже не знаю, что должно случиться, что бы ее открыли у нас.
Скорее всего не хотят что бы народ с отстрелочной по перу шарился по балкам и полям, там же зайцы живут ;)
Вот у нас точно такие абсурдные разговоры циркулировали одно время, что будут вместе с куропаткой зайца колотить но к счастью из уст отдельных весьма одаренных предов превичек , однако здравый смысл одержал верх.
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Приїзжали і до мене, десь на початку 20:00 години, але я був на роботі. Зателефонувала мені сім'я, що в дворі поліція і перевірка зброї + сейфа. Я сказав, нікому нічого не давати і не показувати (хоча сім'я уже була попереджена мною, ще з того моменту, як я тільки став мисливцем) і передати слухавку одному з поліцейських. Сказав їм, що я, буду завтра вдома і приїзжайте. Вони відповіли, що завтра о 19:30 будемо у Вас. Пройшло півтори року і досі не приїзжали.. :)
 

kef

Зброяр
Перевірка це добре. Має бути якийсь контроль. Навіть і по телефону..
Але мені цікаво чи є тут серед нас мисливці ,які "втрачали" зброю.Топили у воді.болоті. забувалися у лісі чи так де інде. ?
 

Ohotnik47

Слідопит
Перевірка це добре. Має бути якийсь контроль. Навіть і по телефону..
Але мені цікаво чи є тут серед нас мисливці ,які "втрачали" зброю.Топили у воді.болоті. забувалися у лісі чи так де інде. ?
Років з 15 тому, знайомий єгер забув Іж-58 на зупинці, пострибали в автобус, доїхали до сусіднього села - згадав, зупинив попутку, повернувсь на зупинку - порожньо.
Написав заяву - шукають до тепер.
 

1.11

Слідопит
Пiдскажiть будьласка чо менiробити ?Я живу бiля полiцiйi .Полiцiя перевiряе в мене зброю чуть ни кожний мiсяць притому як ни в 19-00 то 20-30 год як коли ,питають правда дозвiл чи я йiх впустю до хати при цюму показують посвiдчення я йiх пускаю вони фоткають каждий раз мене ,дозвiл на зброю ,сейф.даже попросили показати як я закриваю сейф прицьому зняли на вiдео.I просто потом йдуть ,я нiде не росписуюсь вони нiчо не пишуть .На питаня чому ви до мене так часто ходити вiдповiдають перевiрка даних .цi йiхнi походеньки мене дiстають вже i сусiди кажуть до тебе щось часто ходить полiцiя хоча в сусiднiй квартирi теж живе мисливець до него неходять взагалi. Що менi робити як йiх вiдправити i взагалi вони повинi показати менi якийсь лист з наказом про перевiрку саме мене вiд начальника дозвiльнойi системи . В якому я повиний росписатись що зброю перевiрено.колись я росписувався так а зара прийшли пофоткали пiшли ЩО МЕНI РОБИТИ?
На любу перевірку має бути письмова підстава (розпорядження). Розпорядження має бути в Справі. Після перевірки має бути складений (без вашої участі) протокол і підшитий у Справу.
 
Статус
Закрита.
Зверху