Патрон D Dupleks Monolit 32 кал. 12/70 пуля Monolit вес 32 г

Тарас80

Мисливець
20191007_185604.jpg


Три отвори в центрі - Моноліт 32. Площу потрапляння можна накрити половиною долоні.

На днях постріляв для проби. З рук, дистанція 35 метрів. Рушниця ТОЗ-34 безфлажковий, нижній ствол, звуження 0,9. З кульовим патроном для себе вже визначився)
 

Копатыч

Зброяр
18,8 мм сделано для сброса давления в стволе потому, чт0 материал ствола и толщина стенки не обеспечивают необходимую прочность.
это о чем ??????
расскажите это производителям Fabarm, а то они отстреливают свои стволы, со сверловкой TRIBORE ( 18.8 ), повышенным давлением в 1630 БАР .......
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Обтюрация очень низкая, может иметь место прорыв газов, пуля в стволе болтается. 18,8 мм сделано для сброса давления в стволе потому, чт0 материал ствола и толщина стенки не обеспечивают необходимую прочность.
Фантазер!
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Вирішив сьогодні зробити один експеримент. Стрельнути кулею "МОНОЛИТ 28" з сильного чока 1.2мм.
І так, взяв ще раз два штангель циркуля, один штатний, другий електронний. Заміряв свої чоки, штатним штангелем - показало нижній 17.5 мм, верхній 17.2 мм.
Потім електронним заміряв, нижній 17.4 мм/17.5 мм показує, верхній чітко 17.3 мм.
Значить нижній ствол у мене чок 1.0 мм і верхній сильний чок 1.2 мм при сверловці ствола 18.5мм
По тілу куля "МОНОЛИТ 28" має 16 мм, дані відповідають заявленому.
От і порахував, верхній ствол (на зрізі) має 17.3 мм, а куля 16 мм, зазор 1.3 мм - прекрасно!
От і перевірив реально, стріляв на свалці в холодильник приблизно на 35-ти метрах, цілився точно в самий верхній край потолка. Куди цілив, туди і попав. Дуже точно полетіла.
Чок цілий, дома почистив рушницю, ніякого піддуття, полосок, продольних царапин і борозд від кулі немає, все гладесенько і блищить.
Тепер я з повною впевненістю можу стріляти обох стволів. Вибачте за задній план (мусор).

P.S. Відстріл з нижнього ствола уже викладував.
IMG_20191103_132543_resize_23.jpg

IMG_20191103_132949_resize_25.jpg

IMG_20191103_133007_resize_56.jpg

IMG_20191103_133409_resize_87.jpg

IMG_20191103_133829_resize_58.jpg
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
З ціллю підібрати безпечну кулю для верхнього ствола, все. (Крім куль серії Дуплекс для верхнього ствола ніяка не підходить)
Понятно, но я бы на Вашем месте не стал стрелять любыми пулями из ТОЗ-34! Потом будут погнутые рычаги, шат и все вытекающие отсюда последствия. ТОЗ-34 имет хороший бой некрупными номерами дроби.
 

китай

Слідопит
Вирішив сьогодні зробити один експеримент. Стрельнути кулею "МОНОЛИТ 28" з сильного чока 1.2мм.
І так, взяв ще раз два штангель циркуля, один штатний, другий електронний. Заміряв свої чоки, штатним штангелем - показало нижній 17.5 мм, верхній 17.2 мм.
Потім електронним заміряв, нижній 17.4 мм/17.5 мм показує, верхній чітко 17.3 мм.
Значить нижній ствол у мене чок 1.0 мм і верхній сильний чок 1.2 мм при сверловці ствола 18.5мм
По тілу куля "МОНОЛИТ 28" має 16 мм, дані відповідають заявленому.
От і порахував, верхній ствол (на зрізі) має 17.3 мм, а куля 16 мм, зазор 1.3 мм - прекрасно!
От і перевірив реально, стріляв на свалці в холодильник приблизно на 35-ти метрах, цілився точно в самий верхній край потолка. Куди цілив, туди і попав. Дуже точно полетіла.
Чок цілий, дома почистив рушницю, ніякого піддуття, полосок, продольних царапин і борозд від кулі немає, все гладесенько і блищить.
Тепер я з повною впевненістю можу стріляти обох стволів. Вибачте за задній план (мусор).

P.S. Відстріл з нижнього ствола уже викладував.
Переглянути вкладення 523570
Переглянути вкладення 523571
Переглянути вкладення 523572
Переглянути вкладення 523573
Переглянути вкладення 523574
А навіщо цілитися під самий верх , є ризик промахнутись і не побачити куда прилетіло , не логічно , щось.
І ще , кулю з гладкоствола пристрілюють на 50 метрах , на 50 метрах правельно зведені стволи мають сходитись в нуль .
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Stanislav Fursa

Снайпер
А навіщо цілитися під самий верх , є ризик промахнутись і не побачити куда прилетіло , не логічно , щось.
І ще , кулю з гладкоствола пристрілюють на 50 метрах , на 50 метрах правельно зведені стволи мають сходитись в нуль .
На 50 м пізніше перевірю (про зведення стволів).
Стосовно ТБ, я спеціально виложив перше фото, щоб бачили що стріляю не вдоль дороги, а чуть лівіше і як збільшите фото, на задньому плані видно бугор (він кажеться малим, но він реально високий) як би промазав, то куля прилетіла б в бугор. Ну і друге, люблю точно попасти з гладкого ствола.
Так що з ТБ не хвилюйтесь, я перед тим як стріляти, все обдивився вдоль і в поперек, і правильно виставив мішень.
 

север

ветеран форуму
надійна команда

Lex12310

Мисливець
Отстреливал эту пулю в навеске 32 и 28 граммов, цилиндр, получек и чек. 28 граммов лучше всего пошла из получек, а 32 из цилиндра, ружье п/а турецкий бюджет, из чека обе пули уходили в низ в право.. Может сверловка у чека такая, хотя соосность правильная.. Хз
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Отстреливал эту пулю в навеске 32 и 28 граммов, цилиндр, получек и чек. 28 граммов лучше всего пошла из получек, а 32 из цилиндра, ружье п/а турецкий бюджет, из чека обе пули уходили в низ в право.. Может сверловка у чека такая, хотя соосность правильная.. Хз
из голд хантера на 50 метров летит куда целишься из получока
 

Dune

Мисливець
Додам свої 5 копійок. Зі ствола з сверловкою сюпра дуже точно і стабільно летить. На 50м. куди цілиш туди і попадаєш, на 100ку прилітає з пониженням на 15-20см. без розльоту по горизонталі.
 
Зверху