Патрон на зайця

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Есть таблицы пыжей бипи.
Вообще все пыжи примерно одинаковые высоты имеют под определенный вес дроби.
Для 70 гильзы.
Н12-38-40гр.
Н15-36гр
Н17-18 34гр
Н19-22- 30-32
Н24-28гр
Н27-24гр
Да я знаю..)
Просто когда их целый ряд и без расшифровки под веса в глазах мушки начинают рябить ))
 

ATIS

Снайпер
Есть таблицы пыжей бипи.
Вообще все пыжи примерно одинаковые высоты имеют под определенный вес дроби.
Для 70 гильзы.
Н12-38-40гр.
Н15-36гр
Н17-18 34гр
Н19-22- 30-32
Н24-28гр
Н27-24гр
Підкажіть будь ласка, під МВ 36, шріт 1ця який краще підійде Z2M? Дякую.
 

huntumy

Зброяр
Їх набої ідуть з н15. У мене теж на н15 гарний набій виходить. Н14 гуаланді теж добре.
Сам порох мв36 сподбався.
В порівнянні з ф2-36 постріл трохи глухіший. Відача трохи сильша. Але в порівнянні з другими порохами її совсім немає.Дроб кладе по мішені як сам цвяхом натикав. Різкість відмінна і головна практично однакова на всіх дробинах. Це напевно і є якість.
 

ATIS

Снайпер
Їх набої ідуть з н15. У мене теж на н15 гарний набій виходить. Н14 гуаланді теж добре.
Сам порох мв36 сподбався.
В порівнянні з ф2-36 постріл трохи глухіший. Відача трохи сильша. Але в порівнянні з другими порохами її совсім немає.Дроб кладе по мішені як сам цвяхом натикав. Різкість відмінна і головна практично однакова на всіх дробинах. Це напевно і є якість.
Під МВ який капсуль використовуєте? Я ряджу на 688 1.85 × 36 на Гуаланді. А на останньому полювані споряджав все теж тільки на пробці, то взагалі віддачі не чути.
 

huntumy

Зброяр
Ставив 688 і 686. в динаміці не відчув різниці. Як би там не було ітілійці рекомендують 616 і сх2000.
Пробував на діані. Більш різкіший по звуку постріл. Стріляв упало.
Але це все більш із цікавості. Мені більше до вподоби 32гр
 

КДН

Слідопит
У нас відкриття 10.11
Наче і морозець прогнозують...:rolleyes:
Дульне звуження 0.25
Перший № 3 в стаканчику
Другий № 2 в стаканчику
Третій № 3 в П/К.
:)
 

kef

Зброяр
Зараз напишу /крамольний текст/..:D.Майже ніколи не дивлюся відеосюжети.Все відео,це полювання на власні очі ;).

Зробив патронів по старій класичній схемі .порох димний "білий ведмідь". гільза латунна.капсуль цб.,або для пересвердленої гільзи.комплектуючі 10 к. шріт- 1..Заглушка або заливка воском з пластеліном.Рушниця яка життя побачила .ІЖ. 58 в 12к. Для ближнього бою більше нічого і не потрібно.Правда патронів роблю декілька штук...Коли встрілив ,то сусіди відразу телефонують і запитують. ..:D.Вага комплектуючих в грамах підбираю вибірково залежно від пижів.та шроту./обтюратори .двп. войлок. і.т.д./...І саме головне -ніяких хронів. нобелів.і.т д...і.т.п..:D:p.

П.с... Кожен сам собі визначився
що і як...Головне щоб патрони робили ту функцію ,для чого вони і передбачені -.Якщо полювання ,то трофей ,якщо стенд-тарілки в попел...;).

Новачкам яки читають тему в перше .Краще зважити всі за і проти...Бо можна наробити такого.що потім лише буде негатив...Кожна зброя-ствол любить свій набій. ..
Коментувати не потрібно -відповіді не буде..;):D.
Миж мисливці !? Чи ...бо для більшості все те що пишеться-фантастика...Стріляє і добре...:):D.
Простіше треба свою думку і бачення виставляти...і до Вас потягнуться "маси".;):rolleyes::D.
 

huntumy

Зброяр
Щодо номерів шроту на зайця та лисицю...
Ну точно як у мене і у Віталіка )))
Про шріт мова йде з початку і по 3.20 хв
У 2012 році був на всеросійскій виставкі мисливських собак у Тулі. Багато спілкувались з гончатниками. Так туди далі на північ у тайгі біляка більшість стріляють #6 і 5. Ходовая дробь у нас шестерка, заяц,рябчик,тетерев.
Відстані практично завжди невеликі, тому така і дроб.
 

ТАР

Снайпер
Приветствую! Решил написать в этой теме чтобы не загиживать) своими вопросами темы порохов. Дело в следующем, начал сомневаться в своих патронах на зайца или в ружье, покамисть не знаю). Снарядил патронов и для сравнения взял пару патронов РиО. В связи с тем что в этих дырках на бумаге я ничего толком не понимаю, прошу помощи разобраться в этих отстрелах. Что хорошо, что плохо, все плохо или все хорошо, может посоветуете что... ружьё продавать или патроны покупать).
Дистанция 35м. Круг диаметром 60см.
Все патроны снарежены одним способом
Капс.688, порох 1.75АО, (обтюратор,пробка,стаканчик ),32 гр.дроби, звезда и докатка матрицей омв.
Стрелял с нижнего 1мм. и верхнего ствола 1,25мм одним номером дроби по одному разу.
20201212_181848.jpg

20201212_181951.jpg

20201212_182127.jpg

20201212_182205.jpg
20201212_182319.jpg

20201212_182354.jpg

Заводские Рио 36 гр безконтейнерные
20201212_171108.jpg

20201212_171328.jpg
 
Останнє редагування:

huntumy

Зброяр
Мне кажется у Вас не всегда получается попадать по центру круга. Дёргаете за ск. Лучше стрелять просто по бумаге.
В плане равномерности лучше всех остальных Рио 36гр.
Окна в осыпи это участки где нет пробоин. Если патрон на зайца, тогда в любом участке мишени в профиль корпуса зайца должно прилетать необходимое количество дробин для надёжного поражения.
 

ТАР

Снайпер
Мне кажется у Вас не всегда получается попадать по центру круга. Дёргаете за ск. Лучше стрелять просто по бумаге.
В плане равномерности лучше всех остальных Рио 36гр.
Окна в осыпи это участки где нет пробоин. Если патрон на зайца, тогда в любом участке мишени в профиль корпуса зайца должно прилетать необходимое количество дробин для надёжного поражения.
От двойки начал замечать иногда подранки , вот и решил попробовать тройку и ноль отстрелять для понимания разницы хотя эти номера не использовал по зайцу.
 
Зверху