Патрон на зайця

вовцюгака

Мисливець
Старі мисливці стріляли номерами шроту ''як кісточки",вистрілювали по два патронташа))),а коли стріляв і бив зайця 3-кою,то казали-брехня
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
патрони мусять мати тільки такі маркування:
К - "качєк"
З - "зайчєк"
всьо то про номери і контейнери - блуд і всьо від лукавого.
користуйтесь, не дякуйте!
 

Охотник77

Снайпер
вечора. З дозволу спільноти добавлю і я......
Так сталось що для мене полювання розпочалось в років та 15, і мій тато 1959 року народження чомусь мені казав що качка це - №3, заєць -№00 Рушниця тоз-63. Не було ніяких контейнерів, обтюраторів іт.д і т.п гільза під жевело рубана прокладка, войлочний пиж, дроб і ручна закрутка. Падав чирок, осіння краква, і раптово налітаюча перелітна гуска. 00 теж не переберав між зайцем і лисом)) причому що в листопаді що на закриття.
Але це все історія яка теж має право на життя і буде жити.....
з часом я пейшов 5 на початку і з жовтня на 4 по качці на різних комплектуючих, та 2 на початку і 1-0 під закриття по зайцю... і теж мав хороші результати... Брав і 3 русака на 52 кроках.... але сказати що з часом результати стали кращими чим на 3 та 00 я з переконанням не можу....і коли пройшло 15 років з моїх перших виходів в поле і зараз тато ходить дуже рідко (вже не споряджає патрони) і на полюванні по зайцю я даю йому №2 і чую "що ти мені дав??? це качинна(((("
P.S прошу сильно не судити так вно є
Щодо шроту на зайця випробував від 5 до 0.
5-ку брав на початку полювання, на відстань до 30м(+/-),з підйому,але хто знає,чи витопчиш саме йтого ти))).Відмовився.
4-ка дуже добро показала результати з буф.сумішшю+зірка.
3-ка на 40-45 метрів -добре.Бували вдалі постріли до 50м ,використовую тільки з пк.
2-ка ,зачот макс був на ~60м, згідно показника ренджфайндера .
Відмовився від шроту No1.
No 0- рідко використовував,але добре полетіла з чока без пк(!).Використовував в більшості на лиса.
Зупинився No4,3-початок полювання,листопад.
No 3,2-грудень.
То є так в сьому світі всьому свій час ,прогрес нестоїть на містці ( хоча перегибати теж не є добре),хоча дехто живе минулим і це прикро
 
Останнє редагування:

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

Аникей

Мисливець
Старі мисливці стріляли номерами шроту ''як кісточки",вистрілювали по два патронташа))),а коли стріляв і бив зайця 3-кою,то казали-брехня
Раніше брали більші номера шроту через використання димного пороху, тому що швидкість там не дуже.
 

вовцюгака

Мисливець
Раніше брали більші номера шроту через використання димного пороху, тому що швидкість там не дуже.
Ні,стріляли Соколом.Димняком бачив як стріляли один раз в житті.Мисливець стрільнув ч/з очерет,то від полумя він і загорівся,а качву таки добув)))
 

вовцюгака

Мисливець
Шановне товариство, хто щось може сказати про шріт з м.Сміла,чи добрий шріт,чи так собі?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Мисливець стрільнув ч/з очерет,то від полумя він і загорівся,а качву таки добув)))
Не вірю!
Сам іноді ним бавлюсь, тому в подібні байки віри немає.
Синиця
Леонід Глібов

Синиця славу розпустила,
Що хоче море запалить,
Що море буцімто згорить,-
Така, бач, є у неї сила......
https://www.ukrlib.com.ua/books/printit.php?tid=503

П.С. Саме головне, що мисливець качку добув, незважаючи на.....
 

север

ветеран форуму
надійна команда
А на зайця-русака краще №1 ще ніхто нічого не придумав!
Ні прихильники крупного дробу, ні поціновувачі дрібного.
Можлива похибка №2 або №0. Крапка.
 

Zabar Andrij

Мисливець
колись змішав помилково двійку з одиницею, вже не став племінників залучати до виправних робіт, так і стріляв, і дуже результативно, і в набої якось краще поміщається. Після цього тільки таку суміш використовую
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Колеги, не перетворюйте форум на ринг!
Поки що усне попередження для ВСІХ.
Далі буде банька...
 
Зверху