Патрон на голуба

Patso

Снайпер
На відкриття патронами з порохом Д20 на капсулю жевело і гільза Байкал з закруткою з голубів пір'я летіло, а падати не хотіли. Змінив порох на А1 із тимиж комплектуючими. І сам здивувався. Всі голуби биті чисто, без підранків, що летіло те й падало.
Цікаво.. Може жевело старе, не дає доброго запалювання, а пллюс закрутка.. може не вистачає тиску і порох не розганяє дріб. Хоча Д20 швидший за А1.
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Стріляю голуба (і качку) - 688 або СХ2000, 1.45/28 (206V), #7. Якщо попав - падає відразу!
В цьому році мені прийшла така ідея, в усі спортингові набої споряджати дріб з 7% сюрми замість 3.5%. Хочу спробувати.
 
Останнє редагування:

barbos6

Слідопит
Раніше на нього практично ніхто не полював. 15 років тому взагалі не зустрічав конкурентів в наших місцях полювання. Думаю причиною цьому є зменьшення кількості качки.

Чисто гобячих набоїв не маю. Все що на качку іде те і по голубу використовую
Єдине що номер дробі 8 і 7 30гр на порохі GM3, початкова швидкість 405-410мс. #6 рідко.
А яка наважка пороху і капсуль? Ну і пиж?)
 

huntumy

Зброяр
Ще один набій дисперсант. 686 206s 1,65-1,68гр обтюратор і стакан з пк. Між ними діана 10мм. Дроб #8 30гр, зірка, докатка.
 

охотник 70

Новачок
На відкриття патронами з порохом Д20 на капсулю жевело і гільза Байкал з закруткою з голубів пір'я летіло, а падати не хотіли. Змінив порох на А1 із тимиж комплектуючими. І сам здивувався. Всі голуби биті чисто, без підранків, що летіло те й падало.
Також пару разів ,,пролетів,,з цим д20.Понаробляв підранків і пір я набив.Стріляв по мішенях ,осип рвана.Вже пару років ним не користувавсь.Один з форумчан рекомендує зменьшити навіску дробу з 32 -х грам на 28-30 при тій самій наважці пороха. Треба спробувати пристріляти.
 

quad

Мисливець
Может Д20 не тот или дробь мягкая. У меня такое было, когда появился Тахо серого цвета. С фазана перья, как с подушки, а он улетает. Дробь оказалась на поверку мягковатая и ушла в переплавку, Тахо заменён на Д20. Вопросы отпали. На 28 грамм №7 1,45грамм 206V+НС688+одесский контейнер на 28 грамм. Для охоты лепестки разрезаю.
 

huntumy

Зброяр
2013г когда только появился д20.
Охота была испорчена напрочь. Только перья летели. Выстрелив кучу патронов, сбил только двух, крыло и голова.
По некоторым попадал 2-3раза, на полусогнутых утягивали в лес. Я не понимал что происходит.
Потом оказалось мягкая дробь.
Тем не менее пришлось вернутся к пороху тахо. На этой же дроби все пошло гораздо лучше
 

Patso

Снайпер
Також пару разів ,,пролетів,,з цим д20.Понаробляв підранків і пір я набив.Стріляв по мішенях ,осип рвана.Вже пару років ним не користувавсь.Один з форумчан рекомендує зменьшити навіску дробу з 32 -х грам на 28-30 при тій самій наважці пороха. Треба спробувати пристріляти.
Я так і зробив на Д20 патрони з 1,6г на 30г дробу супер получаються і безконтейнерні і на ПК Чирок
 

HOWA

Слідопит
Ага... Димний порох проблем нема. Порох Сокіл проблем нема, порох Барс, Крук, Тахо (який не Тахо, а Маxam ) проблем нема. Проблеми виникають на порохах Динаміт -Нобель. Дивно щось.
 

Panters

Снайпер
На відкриття патронами з порохом Д20 на капсулю жевело і гільза Байкал з закруткою з голубів пір'я летіло, а падати не хотіли. Змінив порох на А1 із тимиж комплектуючими. І сам здивувався. Всі голуби биті чисто, без підранків, що летіло те й падало.
А пижі з А1 які використовуєте?
 

Kapitan

Снайпер
А пижі з А1 які використовуєте?
По різному. Як правило пластик + двп+ пробка.Картон під дріб не завжди. То вже від висоти дробового заряду залежить. Є місце кладу, ні то одразу на пробку дріб. У мене на голуба Тоз34. Тому найкращі результати із пиж-дисперсантом рівненським.
 

Patso

Снайпер
Я взяв собі моссберг 500. Ствол 710мм, з портами (отвори для скиду тиску перед дульним зрізом. Толком по мішенях відстріляти його не встиг, взяв відразу на відкриття. Маю до нього 3 рідних чока 0,25мм, 0,5мм і 1мм. І 0,75мм зовнішній портований від Міклована, зі слів попереднього власника, він показує найкращий бій. Його на відкриття і закрутив. взяв бекаса і голуба. (№7, 32г без контейнера і №6, 30г на ПК чирок)
Тепер хочу провести повноцінний відстріл по мішенях всіх чоків різними набоями і оцінити, що ця рушниця може.
 

540

Новачок
На вяхиря, гильзы Байкал, Бипи порох1.75.обтюратор,резрезаный войлок, двп.32 твердая дробь 7.на чок 0.38. И на чок 0.9.дробь 5ка. С 50 метров фанера 5мм пятеркой насквозь. Тоже и на утку. Все довольны.
 

Trigal

Снайпер
На вяхиря, гильзы Байкал, Бипи порох1.75.обтюратор,резрезаный войлок, двп.32 твердая дробь 7.на чок 0.38. И на чок 0.9.дробь 5ка. С 50 метров фанера 5мм пятеркой насквозь. Тоже и на утку. Все довольны.
Какой порох? Капсюль какой?
 
Зверху