Патрони Рекорд та Імпульс

Жулик

Мисливець
Всім доброго часу доби. Дісталось мені в позапрошлому році трохи патронів Рекорд та Імпульс.
IMG_20230313_212927.jpg
IMG_20230313_222037.jpg
IMG_20230313_222017.jpg
Цікаво було б послухати відгуки про них, тому що у мене нажаль так і не вийшло їх випробувати
 

Varjag229

Слідопит
Покажіть маркування на коробках (наважка і тип пороха та капсуля). П.С. Рекорд не використовував, а Імпульс - лише у 12 калібрі на "Круку" з КЗ-97 (2,3 г/32 г) з П/К під закрутку. Дуже сильна була віддача з ТОЗ-34. Після 10 патронів повернувся до самокруту на "Круку" (2,15/32 з Нобель 686).
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Рекорд на Соколі і Жевело-чудові, безвідмовні патрони. І в спеку, і в сильний мороз. Від -50 до +50. Ніколи не чув про них негативних відгуків. Товста якісна гільза дозволяє її повторно використовувати багатократно, при переспорядженні.
Рекомендувати не буду, але дехто їх, з успіхом, використовує навіть і в наш час. У кого ще є запаси цих патронів і які зберігались у відповідних умовах ( не в гаражі-балконі і т.д.).
П.С. Років надцять назад купив у старого мисливця півдипломата подібних патронів. Припутні падали, з-під небес, на ура.
 
Останнє редагування:

Varjag229

Слідопит
1,8/30 на "Круку", якщо капсуль спрацює штатно, - нормальний патрон.
Свій самокрут у 16 калібрі робив М686 х 1,8 г "Крук"/28 г. шроту на п/к B&P Z 16 під зірку - був чудовий патрон для Іж-57.
П.С. Колись стріляв голубів старими магазинними патронами на "Соколі" та жевело (25 річними) - так кожен третій постріл був із затримкою до 0,5 -1,0 секунди після удару бойка по капсулю. Але, якщо продовжував вести птаха, то він падав. ))
Потім залишки патронів переснарядив свіжими капсулями і все стало, як треба.
 

ДСП&ДВП

Новачок
Імпульс не зашли, паскудні.
Конкретніше. Яка зброя? Які результати по різкості, купчастості?
П.С. У гільз "Імпульс" нормальний пластик-підійде для повторної перезарядки під завальцовку закруткою, але дуже часто вже після першого пострілу тріскається донний пиж-потрібно бути уважним.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Писав вже колись, що робиться з гільзами Імпульс 16-го калібру.
 

Вкладення

Зверху