Панно металлические

Статус
Закрита.

Reinger

Снайпер
Прекрасное украшение для охотничьей комнаты:
1. Панно ажурное "Охота на оленя", шпиатр, Германия, 340 х 190 мм - 850,00 грн
2. Панно круглое "Голова вепря", шпиатр, Германия, диаметр 320 мм - 350,00 грн
3. Панно "Охота. Собака и утки", на деревянном подкладе, шпиатр, Германия, 310 х 130 мм - 300,00 грн

По всем вопросам звонить на т. 066-120-30-05, 098-528-60-77 или писать в личку.
Звонить с 9.00 до 21.00 !!! Кому не спится - пишите в личку !!!
 

Вкладення

Останнє редагування:

Petro0013

Новачок
Можна більше фотографій в різних ракурсах ,розміри і фото з зворотньої сторони !!!
 

Reinger

Снайпер
Вы знаете, я как-то привык, что обычно все любуются лицевой стороной, а не обратной, которую никогда не видно. Постараюсь в ближайшее время, как только станет посвободнее, сделать для Вас фото и обязательно их выложу. Панно № 3, обратную сторону доски тоже фотографировать? Отдирать панно от доски я не буду, даже уговаривайте.
 

Petro0013

Новачок
Вони мене цікавлять але для того щоб купити мені потрібно більше фото і інформації з якого металу зроблені можливо є клейма прохання надайте більше інформації .Дякую
 

Reinger

Снайпер
Вітаю! Це не ювелірні вироби, клейм немає ніяких. Матеріал - шпітр, це сплав де-кількох кольорових металів, широко розповсюджений в художньому литві, він важче, ніж алюміній. Всі ці панно відносно важкі на вагу.
 

Petro0013

Новачок
Другий і третій лот зарезервуйте і відправте наложним платижем мЧервонград Хімко Василь на любе відділення любою службою 0673547777 !!!
 

Reinger

Снайпер
Ок, резерв за Вами, відправка в понеділок. Ми відправляємо тільки Новою поштою. Вас влаштує 1-е відділення?
 

Reinger

Снайпер
Подяка як отримаєте. Гарні речі. На жаль, немає місця, де це все можна було б почепити, була б своя галерея, то нічого б і не продавалось.
 

Reinger

Снайпер
Панно ажурное "Охота на оленя", шпиатр, Германия, 340 х 190 мм - 830,00 грн
 

Reinger

Снайпер
"Охота на оленя" - праздничная цена до 15.01.20 - 750,00 грн. Отличный подарок.
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху