ПУЛІ для МЦ 21 12

Stanislav Fursa

Снайпер
чи можна стріляти з МЦ 21 12.?. звуження ЧОК!
Розмір кулі - "ТОРНАДО".
По ребрам - 18.5 мм.
Тіло кулі (В самому верху кулі) - 15.5 мм.
--------------------------------------------------------
Хантер, у Вас діаметр ствола 18.5мм, берем Ваш чок 1.0мм, значить 18.5мм мінус 1мм, то на зрізі ствола буде 17.5 мм. Тоді, 17.5мм мінус 15.5 мм (діам.тіла кулі) = 2 мм. Тобто між тілом кулі і стінкою чока зазор сягає 2 мм. Стріляйте сміло, а ребра, зітруться при проходженні, це раз!
А по друге, як заходим на сайт фірми "ТАХО" в розділ "Кульові патрони", то відразу вибиває табличку і там написано "УВАГА! Усі кульові патрони фірми ТАХО можна використовувати в рушницях з будь-яким дульним звуженням!".
Перевірим:
Тепер візьмем кулю - "ТОРНАДО" і рушницю марки "ІЖ" так-як у них самі вузкі канали стволів (18.2 мм), от і рахуємо.
Ствол 18.2 мм, - 1.25 мм (самий сильний чок), це буде 16.95 мм.
Значить 16.95 мм - 15.5 мм (Тіло кулі - "ТОРНАДО") буде 1.45 мм! Можна стріляти хоть з сильного чока ИЖа, не дивлячись уже на ТОЗ і МЦ у яких стволи 18.5мм.
І "ТАХО"вці серйозні люди, все вони перевіряють і відстрілюють по 10 000 раз і їм можна з ГАРАНТІЄЮ довіряти!
Так-як вони в першу чергу відповідають за безпеку стрільби (Особисто сам знаю від них).
 

Василийохотец

Мисливець
З моїх спостережень сама для мене найкраща для стрільби з мц куля маєра 16 калібру
Здравствуйте подскажите пожалуйста свой рецепт зарядки пули маера 16 калибра для Мц.21-12 буду очень признателен...С.Ув.
 

Kapitan

Снайпер
З моїх спостережень сама для мене найкраща для стрільби з мц куля маєра 16 калібру
Куля Маєра 16 калібру, получається підкаліберною для 12 калібру навіть теоретично не може показати якісь більш менш пристойні результати.
 

ТАР

Снайпер
Где-то в старой литературе когда-то прочитал что пулей Бренекке 16 к можно стрелять с 12к. Берется эта пуля перекручиваеться пыж с 16 на 12 на саму пулю одевается кусок бумажной гильзы 16 калибра и всовываем в гильзу 12кал.. Снаредил и отстрелял--- вигня редкостная... В стволе во время выстрела какой-то не понятный треск, пуля пошла с отклонением неизвестно куда, для себя решил что это все херня полная.
 
Останнє редагування:

hnat

Мисливець
Стріляє знайомий з МЦ кулею ротвейл бренеке оригінал. Каже, що кращої не зустрічав...
 

кей

Мисливець
Где-то в старой литературе когда-то прочитал что пулей Бренекке 16 к можно стрелять с 12к. Берется эта пуля перекручиваеться пыж с 16 на 12 на саму пулю одевается кусок бумажной гильзы 16 калибра и всовываем в гильзу 12кал.. Снаредил и отстрелял--- вигня редкостная... В стволе во время выстрела какой-то не понятный треск, пуля пошла с отклонением неизвестно куда, для себя решил что это все херня полная.
Мабуть трохи невірно. Пиж перекручувать непотрібно. На тіло кулі нічого неодівається, а відрізається від бумажної гільзи висоту кулі ( свинцевої частини) , розрізається на чотири частини та трьома з них обкладається свинцева частина кулі. P.S. Я викладав дані кулі після пострілів по звіру.
 

ТАР

Снайпер
Мабуть трохи невірно. Пиж перекручувать непотрібно. На тіло кулі нічого неодівається, а відрізається від бумажної гільзи висоту кулі ( свинцевої частини) , розрізається на чотири частини та трьома з них обкладається свинцева частина кулі. P.S. Я викладав дані кулі після пострілів по звіру.
Я все так і робив окрім пижа.
 

ATIS

Снайпер
Стріляє знайомий з МЦ кулею ротвейл бренеке оригінал. Каже, що кращої не зустрічав...
Бренеке оригінальна летить з всіх стволів "ачпуїтельно", якщо вони звісно рівні:D Особисто вважаю Бренеке найкращою кулею що є на ринку.
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Из 3-х МЦ-21-12 что прошли через мои руки,одинаковыми пулями не било не одно!
Одно пристрелял -Маера 12 кал, второе -Бренеке -12 кал, а третье точно било только Полева-2 и 3 !
Так что под КОНКРЕТНОЕ ружьё пулю можно определить только ОТСТРЕЛОМ!
 

Pala95

Новачок
Здравствуйте подскажите пожалуйста свой рецепт зарядки пули маера 16 калибра для Мц.21-12 буду очень признателен...С.Ув.
Значить куля маєра 16 калібру в сільверовський пк 12калібру на 32 грами , важу цей заряд по вазі вираховую навіску порох , зараз сиплю сп спорт , капсули нобель червона крапка потім закатую звичайною дробовою закаткою і вуаля все готово патрон получяется суперський спробуйте. Але як писали вище потрібно пристрілювати , для кожної рушниці своя куля , як для мене така компоновка набою сама оптимальна і не переживаю за дуло , і як мені говорили старші все позначаться в зрівняння
 

Pala95

Новачок
Здравствуйте подскажите пожалуйста свой рецепт зарядки пули маера 16 калибра для Мц.21-12 буду очень признателен...С.Ув.
Значить куля маєра 16 калібру в сільверовський пк 12калібру на 32 грами , важу цей заряд по вазі вираховую навіску порох , зараз сиплю сп спорт , капсули нобель червона крапка потім закатую звичайною дробовою закаткою і вуаля все готово патрон получяется суперський спробуйте. Але як писали вище потрібно пристрілювати , для кожної рушниці своя куля , як для мене така компоновка набою сама оптимальна і не переживаю за дуло , і як мені говорили старші все познається в зрівняні
 

Pala95

Новачок
Здравствуйте подскажите пожалуйста свой рецепт зарядки пули маера 16 калибра для Мц.21-12 буду очень признателен...С.Ув.
Значить куля маєра 16 калібру в сільверовський пк 12калібру на 32 грами , важу цей заряд по вазі вираховую навіску порох , зараз сиплю сп спорт , капсули нобель червона крапка потім закатую звичайною дробовою закаткою і вуаля все готово патрон получяется суперський спробуйте. Але як писали вище потрібно пристрілювати , для кожної рушниці своя куля , як для мене така компоновка набою сама оптимальна і не переживаю за дуло , і як мені говорили старші все познається в зрівняні
 

Василийохотец

Мисливець
Значить куля маєра 16 калібру в сільверовський пк 12калібру на 32 грами , важу цей заряд по вазі вираховую навіску порох , зараз сиплю сп спорт , капсули нобель червона крапка потім закатую звичайною дробовою закаткою і вуаля все готово патрон получяется суперський спробуйте. Але як писали вище потрібно пристрілювати , для кожної рушниці своя куля , як для мене така компоновка набою сама оптимальна і не переживаю за дуло , і як мені говорили старші все познається в зрівняні
Хорошо спасибо, возьму на заметку и обезательно спробою.
 
Зверху