ПРОЕКТ ЗАКОНУ УКРАЇНИ від 04.10.2019 р.N 2232 (підготовка собак мисливських порід до полювання)

Корнилов

Снайпер
Доброго дня!. Перш за все мене цікавить МИСЛИВСЬКЕ СОБАКІВНИЦТВО!

Коротко. про основні загрози:

1. Звірові собаки попадуть у червону книгу.
2. Норові собаки, доля перших.
3. На перспективу, лягавих, гончих чекає, та ж сама червона, книга, для початку забудьте випробування по підсадній , а потім їм не сподобається "НЕ гуманне " ставлення по вільній .
4. Хорти - на межі "ВИМИРАННЯ"!. 2232, прискорить перетнути цю межу!


P/S
Повторюсь ще раз - Мисливське собаківництво потребує РОЗВИТКУ ТА УДОСКОНАЛЕННЯ!., для цього потрібно створювати (НЕГАЙНО!) відповідні робочі комісії, із залученням ПРОФЕСІОНАЛІВ - Науковців - Кінологів ітп. - цієї справи!. Мисливське собаківництво потребує допомоги від органу виконавчої влади у якого у положенні чітко прописано "Проводить роботу з питань розвитку мисливського собаківництва".

2232 забороняє те чого НЕ має у натурі, потрібно перш за все привести існуючі закони у дію!., а у подальшому працювати над розвитком і втім числі (ГУМАННИМ) - по мисливському собаківництву!.

І на завершення). Все ж таки, я людина оптиміст, та вважаю що "немає лиха без добра", і ця скрутна ситуація котра склалась навколо мисливського собаківництва, розбудить - мисливців - собачників, можливо і прокинеться цей вище згаданий орган), і тоді всі разом спробуємо попрацювати над РОЗВИТКОМ мисливського СОБАКІВНИЦТВА.
Фу...хоть спанов не зачепить:D:D:D
 

old hunter

Снайпер
1. Звірові собаки попадуть у червону книгу.
2. Норові собаки, доля перших.
Давайте попробуем обсудить норных.
В Германии, например, охотники строят искусственную нору, которая ничем не отличается от естественной. Ее внутренние ходы достаточно широкие, чтобы собака там не застряла. В Германии очень высокая плотность лисиц, в отличие от Англии, где охота на лисиц вообще запрещена. Немцы уничтожают лисиц ежегодно, потому что зверь считается переносчиком опасных для человека заболеваний и натуральным природным вредителем. Учитывая, что подготовка должна быть бесконтактной, эта нора выстраивается в охотничьих угодьях. Туда приходят охотники с молодыми собаками и запускают в нору, которая, как правило, уже занята лисицей.

Скажите новый законопроект запрещает "немецкий вариант"?
Вроде нет, а в Германии славные рабочие норные и интересные охоты с ними.
 

Вкладення

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Гарно описано про Німеччину, але Ви дещо опустили, або не договорили... Чи знаєте Ви, скільки заводчиків НМТ, у Німеччині покинули свою справу, саме через педантичніст у веденні породи?. Скільки собачників із Сербії, Польщі, Словаччини та з тієї самої Німеччини, приїжджають на випробування до нас на Україну які організовують що КСУ що ФМСУ. А чи чули Ви скільки собак із України були експортовані у Литву, Латвію, Естонію, Болгарію, Румунію, Словаччину, Німеччину, Чехію, Данію, Францію, Іспанію, Грецію, ітд. ??. А про положення про випробування у штучній норі затверджене КСУ чули?. А чи бачили Ви як блистять очі у учасників із вище наведених країн коли вони знаходяться тут у нас на випробуваннях?. А можливо чули як вони - Поляки, Німці і тп, просять " хлопці боріться, не робіть наші помилки...". ...
Вернімося до тієї МКФ, так там є місце даних випробувань, без контакту, але є!.
Тоді добре, будемо вважати, є проблема із тією "гуманістю", так давайте візьмемо до уваги думку, пропозиції грамотних освідчених людей, професіоналів своєї справи, але ні нами намагаються маніпулювати НЕУКИ такі як пані Байло і пан Качура, яким боком ці люди відносяться до мисливського собаківництва?., Можу дати відповідь- ніяким), окрім піару, не грамотності, тупості та крику про жаль до собачки, лисички ці люди геть далекі від мисливського господарства та собаківництва взагалі, але інші пани недолугі-депутати чомусь замість того щоб організувати робочу групу із професійними людьми, щоб вирішити дане питання, вони лише ведуться на шоу від Байло+Качура, проте чому тут дивуватися...
А і забув) вернімося до фото, котре Ви красиво виклали із полювання у Німеччині. Дуже гарне, трофейне фото, але перепрошую, а де те друге із розритою норою борсука?, де розповідь автора того фото проте як вони довго і сильно КОПАЛИ)?, там у тій статті звідки Ви взяли дане фото все гарно описано. І про змагання фінів хто більше викопає, цей автор теж наводить матеріал, правда уже у другій статті. Тобто КОПАТИ- гуманно, а от культурно провести випробування- НІ??.
На мою думку, ми маємо непоганий Закон про МГ та Полювання, лише пару РОЗУМНИХ положень, впровадити це все у реальність і можна воювати)) і непотрібно видумувати велосипед. Є проблеми про це думаю ніхто не скриває, але їх потрібно грамотно рішати.
 

Корнилов

Снайпер
Гарно описано про Німеччину, але Ви дещо опустили, або не договорили... Чи знаєте Ви, скільки заводчиків НМТ, у Німеччині покинули свою справу, саме через педантичніст у веденні породи?. Скільки собачників із Сербії, Польщі, Словаччини та з тієї самої Німеччини, приїжджають на випробування до нас на Україну які організовують що КСУ що ФМСУ. А чи чули Ви скільки собак із України були експортовані у Литву, Латвію, Естонію, Болгарію, Румунію, Словаччину, Німеччину, Чехію, Данію, Францію, Іспанію, Грецію, ітд. ??. А про положення про випробування у штучній норі затверджене КСУ чули?. А чи бачили Ви як блистять очі у учасників із вище наведених країн коли вони знаходяться тут у нас на випробуваннях?. А можливо чули як вони - Поляки, Німці і тп, просять " хлопці боріться, не робіть наші помилки...". ...
Вернімося до тієї МКФ, так там є місце даних випробувань, без контакту, але є!.
Тоді добре, будемо вважати, є проблема із тією "гуманістю", так давайте візьмемо до уваги думку, пропозиції грамотних освідчених людей, професіоналів своєї справи, але ні нами намагаються маніпулювати НЕУКИ такі як пані Байло і пан Качура, яким боком ці люди відносяться до мисливського собаківництва?., Можу дати відповідь- ніяким), окрім піару, не грамотності, тупості та крику про жаль до собачки, лисички ці люди геть далекі від мисливського господарства та собаківництва взагалі, але інші пани недолугі-депутати чомусь замість того щоб організувати робочу групу із професійними людьми, щоб вирішити дане питання, вони лише ведуться на шоу від Байло+Качура, проте чому тут дивуватися...
А і забув) вернімося до фото, котре Ви красиво виклали із полювання у Німеччині. Дуже гарне, трофейне фото, але перепрошую, а де те друге із розритою норою борсука?, де розповідь автора того фото проте як вони довго і сильно КОПАЛИ)?, там у тій статті звідки Ви взяли дане фото все гарно описано. І про змагання фінів хто більше викопає, цей автор теж наводить матеріал, правда уже у другій статті. Тобто КОПАТИ- гуманно, а от культурно провести випробування- НІ??.
На мою думку, ми маємо непоганий Закон про МГ та Полювання, лише пару РОЗУМНИХ положень, впровадити це все у реальність і можна воювати)) і непотрібно видумувати велосипед. Є проблеми про це думаю ніхто не скриває, але їх потрібно грамотно рішати.
В Україну;)
 

old hunter

Снайпер
Є проблеми про це думаю ніхто не скриває, але їх потрібно грамотно рішати.
Абсолютно согласен.
Но грамотные почему-то молчат. Отсюда следствие- законопроекты подают не грамотные.
У северного соседа, насколько я знаю, контакт с животным тоже запретили.
Мы были последние.

И еще хочу сказать для тех кто прямо "ломился" в Европу.
Европа - это не только демократия, права и свободы, это еще и МАССА ограничений и запретов в том числе и в охотничьей отрасли.

Мое глубокое убеждение, что если бы в Украине объявили, что с завтрашнего дня мы живем по Европейским правилам и Законам, то половина населения наутро бы "повесилась" :)
 

Varjag229

Слідопит
Якщо Північний сусід - то Республіка Білорусь - в них контакт є. У РФ і Молдові - теж.
Німці випробовують норних у "природній" норі - штучній, збудованій в угіддях, але по вільному звіру.
У справжніх природних норах там мало хто полює і випробовує своїх собак. Часто - "гуманно" травлять лисиць газом.
Нашим землекористувачам і землевласникам не заборонено будувати такі нори.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Привіт колеги!
Які є новини станом на сьогодні?
Яка доля 2232.

P.S
Чи можливо в когось змінилася думка , щодо цього законопроекту?.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Як би це прикро і гірко не звучало, але з часом, проаналізувавши ситуацію котра склалася біля мисливського собаківництва, я прийшов до висновку, що Законопроект 2232, а саме зміни та доповнення по мисливському собаківництві, котрі вносилися у 2232 - це перший дійсно важливий рух у розвитку мисливського собаківництва з дня незалежності України.
Станом на сьогодні, ще раз проаналізувавши ситуацію, я шкодую, що даний законопроект не набрав чинності...
Та заявляю, що ні держлісагентство ні інші громадські об'єднання, не зацікавлені у розвитку та вдосконаленню законодавчо-нормативної бази по мисливському собаківництві.
Станом на сьогодні мисливське собаківництво " зависло у повітрі" та нікому не потрібно.
 
Зверху