ПРИВЕЗУ З США МАЙЖЕ ЛЮБИЙ ТОВАР ПІД ЗАМОВЛЕННЯ, АВТОТРАНСПОРТ.

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Узгоджено з адміністрацією форума.

1) Через 2 тижні знову їду в США по справах на місяць і маю можливість привезти речі,товар які по своій ціні чи габаритах не можуть бути привезені поштою,передачею,посилкою і тд
Відправляю транспорт контейнером і пакую товар в цей же контейнер
сроки доставки приблизно до середини вересня контейнер буде в Україні
Дзвоніть по телефону і будемо обговорювати кожну конкретну ситуацію і заказ
На сайті буду не часто-треба зробити багато справ перед відїздом

2)Користуючись нагодою,хотів би запропонувати камрадам по форуму,а також всім,хто має бажання і можливість,свої послуги щодо купівлі і відправці в Україну авто,мото,будівельної і схгтехніки з Американського континенту,зокрема з Канади
Прийнятий на днях Верховною Радою закон,щодо сертифікації Американського транспорту,відкрив в нашу країну ворота і можливість знову безперешкодно ввозити і розмитнювати транспорт з США і Канади,а також пільгове розмитнення авто до 6 років включно(1 авто на людину по пільговому тарифу)
Чому,зокрема,Канада запитаєте ви?
По перше-Канадський автотранспорт має вищий рівень сертифікації ніж американський(система Emission Test-вихлопні гази)більша різноманітність дизельних легкових авто,бусів,позашляховиків і пікап траків,що так полюбляють наші громадяни
Опції комфорту канадських авто,АС(кондиціонер),ссклопідйомники в авто з 2010-11 року присутні у всіх без виключення авто,це вже не додаткова опція при купівлі авто
Спідометри у канадських авто всі у кілометрах,не створює дискомфорту при переведенні кілометри-милі
Ну і один з найвагоміших факторів-ЦІНА І КУРС Канадського $ по відношенню до Американського $
На даний момент приблизно 1.3 Канадський до Американського
100$Америки=130$Канади
Давно займаюся купівлею і доставкою транспорту,тому досвід є чималий
Повний супровід від моменту покупки авто з аукціонів(битих і цілих)і аж до погрузки в контейнер,і подальшому відправленню в порт Одеси,порти Польщі,Германіі
Нижче приводжу приклади цін на авто з одного з аукціонів Торонто,де я,здебільшого,беру авто

Ауді Q3 2017року модель,з пошкодженими правим крилом і подряпаним боком сьогодні продалася за 14000$ Канадських,це на сьогодні 10770$Америки(+маржа аукціону,в районі 280$)
БМВ Х1 2015 з пошкодженими бампером,крилом і Аірбегом продалася за 12700$Канадських=9770$Америки
https://starkautosales.com/index2.php
Існують також авто площадки страхових компаній по продажу авто за фіксовану ціну
http://www.firstchoiceautosalvage.com/home
Де можна поторгуватися за авто,яке припало до вподоби
Всі авто на експорт не підлягають,звільняються від сплати податків(ПДВ)
Моя маржа за послуги обговорюється в приватному порядку і становить від 500$ США і вище,в залежності від того чи іншого авто
Також приводжу Інтернет сайт,на кшталтнашого авторіа,олх,приватних оголошень,де можна подивитися різну авто,мото,буд/схгтехніку
http://www.kijiji.ca/b-cars-vehicles/ontario/c27l9004
http://m.autotrader.ca/

Доповнюю слідуючу інфу,ціни на відправлення,консолідація(вміщення авто в 40'футовому контейнері)
Доставка 1 легкового авто(компакт розмір-Хонда Цівік,Аккорд,Тойота Кемрі,Корола,Хьюндай Соната,Туксон)порт Одеса-1250$-1300$Американських з Торонто
Торонто-Гданськ чи Гдиня(Польща) 950-1000$(всі ціни на консолідацію авто в контейнері в Американській валюті)
Торонто-Бремерхаффен(Германія)-850-900$
При замовленні цілого контейнера,економія приблизно 200$
Мотоцикл приблизно половину ціни легкового авто
Позашляховики,пікапи,буси(середня довжина) 100$ екстра,довга база Мерс Спрінтер-1800$ Одеса,1400$ Польща і 1300$ Германія

Калькулятор доставки
Як я написав вище, про ціни за послуги перевезення-консолідація авто в контейнері до різних міст Укр і Європи
Тепер по ціні портових зборів Одеси,Польщі і Німеччини
Одеса -розформування авто з контейнера в порту з брокерськими послугами приблизно 700$(нюанси)
Польща-порти Гданськ чи Гдиня приблизно 400€
Германія -порт Бремерхаффен 330-350€ максимум
Приклад-Тойота Камрі з аукціону в Торонто до Одеси вийде 120$(евакуатор з аукціону на фірму погрузки авто)+1250$(Місце в контейнері)+700$(приблизно)розгрузка в порту Одеси+60$(пересилка документів з Торонто до Вашого дому кур'єром в Укр,після того як авто відпливе і пройде канадську митницю)=2130$Американських і моя маржа по домовленості(за Авто типу Кемрі 700$американських)
Приклад з вчорашнього аукціону приведеного на фото в першому пості
Ауді Q3 2017 продана за 14000$канадських(10770$американських)в Укр в порту Одеси коштуватиме Вам 10770+2130=12900$ американських і моя маржа за таке авто 1000$,маєте за 13900$ авто модель 2017 року+розмитнення і ремонт там приблизно на 3500-4000$
 
Останнє редагування модератором:

nikson

Мисливець
Скільки (хоча б приблизно)буде коштувати б/к прес HORNADY 366 в гарному стані і готовий до роботи з усіма приналежностями для 12 калібру?
 

oleg kharkiv

Мисливець
всесезонная охотничья куртка Cabela?s All-Season Fleece Jacket. интересует такая вещь,размер X-XL
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
всім доброго дня...вибачаюся,що раніше не відписав-плани різко помінялися...повинен був полетіти 22 числа у вівторок,а у понеділок перед самим відїздом у мене вкрали авто і прийшлося все перенести-поміняв квиток аж на 11 вересня і назад 9 жовтня...
тепер по товарах-щоб не тратити Ваш і мій час зразу уточнюю-товар привожу тільки габаритний або дорогий,тому що просто фізично не маю змоги на дрібниці...за час перебування мушу зробити своі справи-пошук потрібного транспорту-авто,квадро і мототехніка,привіз і доставка в порт,оформлення доків і тд..
ТІЛЬКИ ГАБАРИТНІ АБО ДОРОГІ РЕЧІ
ДЯКУЮ ЗА УВАГУ І РОЗУМІННЯ...ДЗВОНІТЬ
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
oleg kharkiv;205001 сказав(ла):
Нужен Полукомбинезон забродный CABELAS,как его там преобрести?
Скидайте ссилки потрібного товару,я ж не знаю,що конкретно Вами потрібно,розмір і тд...
 

firman

Новачок
Только увидел что забанили... Написал в приват и нет ответа. kostik911 выйди на связь, нужно привезти квадрацикл с Америки. С ув.
 

AMERIKA

Новачок
цей Буріс військового призначення і за вивіз з США при виявлені буде море неприємностей-вплоть до тюремного сроку
 

saeco

Мисливець
AMERIKA;219362 сказав(ла):
цей Буріс військового призначення і за вивіз з США при виявлені буде море неприємностей-вплоть до тюремного сроку
99,9% оптики і всього іншого для стрільби та зброї з США є продукцією ITAR.
Так що тут або людина везе, або не дає об'явлення, що привезе "майже любий товар".
Давати об'яву і везти костюми, сапоги немає здорового глузду.
Бо це все замовляється самостійно без проблем з України.
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
я вже повернувся-через місяць іду знову
звоніть і по телефону обговоримо
 

stendovik

Новачок
интересует станок для изготовления патронов MEG ну или на худой конец LEE 2-скажите какова будет их цена
 
Зверху