О порохах для гладкоствола,- все что знаем.

rotja

Новачок
Ну навіщо людині рекомендують при його потребі 28-32 грами порох А0 цеж навіски до 40 грам, не розумію)))) А взагалі не слухайте нікого, а зайдіть на сайт виробника, і ви зрозумієте, що не існує універсального пороху, кожна марка пороху іде під свою навіску шроту, і працює ідеально виключно з цією навіскою. Всі ці пляски з бубнами про зменшення або збільшення навіски щоб досягти ваги шроту на яку порох не розрахований приводять до погіршення різкості або осипу. Зараз "універсальщики" будуть показувати снайперінг та бити себе в груди, що вони А0 споряджують шрот 24 грами і осип супер... але віднесіться до цього скептично, і ще раз зайдіть на сайт виробника і почитайте умови використання пороху)))))))) По вашим вимогам порох для 28 грам 206V, я використовую для перепела та бабахкінгу 206 super V, для всіх інших цілей іде 206 S. Що стосується кулі то тут треба підбирати під ствол... одна може у вас летіти куля в кулю, а інша по траєкторії "десь туди".
Так по шроту я все розумію, вибрав на 28гр і бавишся +/- 0,05 для бажаного результату, питання якраз і стосувалось кулі, і я написав що розумію що доведеться підбирати вид кулі і навіску пороху під неї, але якого саме пороху я не розумію. я готовий купити два види нобеля але не чотири, не так багато кульових потрібно щоб кілограм-півтора випалити вибираючи. тому й запитую який формат підбору пороху під кулю є "істинно правильним". якщо радять АО або 206s то хотів би побачити рекомендовані навіски на 28-30гр які слугуватимуть відправною точкою, і бажано з якимось поясненням а не просто я так роблю, бо залишається питання чи не буде на 51 стволі перерозхід-недопал суперповільних порохів. Узагальнено, для 28гр хочу один порох! чи не має C7v переваг перед 206v? для кулі готовий купити інший, його ж можливо під більші навіски дробі але точно не буду стріляти 40гр дробовим! Ви пишете "для всіх інших цілей іде 206 S"(інші цілі це куля?) він на 34гр що теж не підпадає під мої 28-30гр бажаних кульових. виходить що таки радять всі і ви на кулю повільніші юзати. якщо так то з вашої поради 206s чи C7L? Чи має серія С7 відчутні переваги (сирість/мороз)?
 

Androsh

Слідопит
Интересно, что в советское время в массовом доступе была только одна марка пороха - "Сокол". О других и не слыхивали. И охотились успешно, и результаты были неплохие... А тут - надо же, не та серия пороха и уже попасть не могут... Подберем порох и ружо само попадать будет :)
 

huntumy

Зброяр
206 S"(інші цілі це куля?) він на 34гр що теж не підпадає під мої 28-30гр бажаних кульових.
Куля і дроб це різні речі. Якщо наприклад порох вже не працює з 30гр дробі, то з кулею 28гр а то і менше без проблем.
Амортизація і силы тертя у кулі і дробі різні.
 

rotja

Новачок
Интересно, что в советское время в массовом доступе была только одна марка пороха - "Сокол". О других и не слыхивали. И охотились успешно, и результаты были неплохие... А тут - надо же, не та серия пороха и уже попасть не могут... Подберем порох и ружо само попадать будет :)
Сокіл якраз являється повільним порохом. Мабуть для кулі і підходить, але : перше, його нема в продажі, друге він не підходить під спортивні потреби. я ж вибираю під два варіанта спорядження і жоден з них не для полювання. початкова мета визначити максимальні можливості саме моєї зброї, і було б нерозумно не скористатись сучасними пропозиціями ринку і порадами людей які знають більше, ніж я, початківець.
ваш сарказм про "надо же, не та серия пороха и уже попасть не могут..." зовсім недоречний, так як гладкоствол не нарізняк і влучання кулею тут менше залежить від навиків стрільця і дуже привязано до типу спорядження патрону. а чіплятись за совкове минуле не варто, тоді все від дефіциту і безвиході було
 

rotja

Новачок
Куля і дроб це різні речі. Якщо наприклад порох вже не працює з 30гр дробі, то з кулею 28гр а то і менше без проблем.
Амортизація і силы тертя у кулі і дробі різні.
Будь ласка розгорнутіше. порох на 32гр дробу підходить на 30гр кулю? Чи краще взяти якийсь на 34гр? якщо є десь таблиця підбору або коефіціенти по яким можна вивести навіску буду дуже вдячний.
 

Panters

Снайпер
Раніше я теж почав бавитись підбором куля/порох/ствол іт.д.,
потім пішов іншим шляхом, вибрав 3-4 вида кульових магаз.
патронів з недорогих ( 20+/-) відстріляв і все, що краще підійшло
те й купую, скільки їх треба на сезон?, хто багато стріляє по бумазі
то звичайно треба щось своє підбирати, ну це имхо.
 

rotja

Новачок
Раніше я теж почав бавитись підбором куля/порох/ствол іт.д.,
потім пішов іншим шляхом, вибрав 3-4 вида кульових магаз.
патронів з недорогих ( 20+/-) відстріляв і все, що краще підійшло
те й купую, скільки їх треба на сезон?, хто багато стріляє по бумазі
то звичайно треба щось своє підбирати, ну це имхо.
Навіть 20грн трохи забагато для непрогнозованої поведінки кулі, ще й варіант в наступному сезоні не купити ту що в цьому підходила бо зняли з виробництва додасть свіжого гемору з новими порівняльними вістрілами. маючи на чому пакувати важко відмовитись від ідеї не зробити дешевше і краще. Готовий на старті побавитись, можливо потім і закину як і ви...
 

huntumy

Зброяр
порох на 32гр дробу підходить на 30гр кулю?
Дивлячись в якому випадку. Якщо на пострілухи підходе. Для мисливського набою з високою енергетикою ні. Розігнати кулю без дикого тиску не вийде.

краще взяти якийсь на 34гр?
Краще візьміть А1.
якщо є десь таблиця підбору або коефіціенти по яким можна вивести навіску буду дуже вдячний.
Як би був то всі б цим користувались. Нажаль немає.
 

Panters

Снайпер
Навіть 20грн трохи забагато для непрогнозованої поведінки кулі, ще й варіант в наступному сезоні не купити ту що в цьому підходила бо зняли з виробництва додасть свіжого гемору з новими порівняльними вістрілами. маючи на чому пакувати важко відмовитись від ідеї не зробити дешевше і краще. Готовий на старті побавитись, можливо потім і закину як і ви...
Пробуйте, може у Вас вийде по іншому, кожному своє.
 

rotja

Новачок
Дивлячись в якому випадку. Якщо на пострілухи підходе. Для мисливського набою з високою енергетикою ні. Розігнати кулю без дикого тиску не вийде.


Краще візьміть А1.


А1 на 32гр, в цьому ж діапазоні є С7. Ціна та сама, який буде кращий? Якщо можете підказати орієнтовно навіску, тобто чи занижати порох під 28-30гр кулю чи залишати ту саму навіску що й на 32гр?
 

rotja

Новачок
При однаковій швидкості у А1 менше тиск

Перепрошую за "мабуть недолуге" питання. а за які показники відповідає тиск? якщо швидкості розвивають одинакові. для сучасної зброї що 650/С7 що 620/А1 бар (дані з сайту тахо) 680/С7 660/А1 (дані з Нобеля) мабуть не критичні. Десь наслухався що серія С7 більш волого-морозостійка
І на сайті нобеля італійському вказано А1 під 28гр, а в таблиці PDF на 32гр. думаєте опечатка на сайті?
 
Останнє редагування:

faw

Мисливець
206 S використовую на 32 грами шроту, кульові якщо для полювання беру фірмові але не турків і наші також не використовую, беру з кулею яка найкраще для мого ствола (вам правильно казали що кульових для полювання багато не треба тому хоч і дорого але не настільки щоб ризикувати пострілом) для бумаги 206S і всі мішені на виліт (я вже перехворів спробами виробництва ідеального кульового набою..... чого і вам бажаю)))) бо ця справа не вартує тих витрат часу і коштів. а для бабахінгу зробивши портію другу набоїв вийдете на результат для мішеней. Що стосується шротових набоїв то у вашому випадку є з чим погратись, короткий ствол циліндр буде вимагати уважного підходу як до розміру шроту так і до навісок та контейнерів. В мене є короткий (використовую для перепела та качки з підходу)) вузенька річка, качка після відкриття полювання вище 3-4 метрів над водою виключно в фарватері річки не літає і сидить до останнього поки не підійдеш ), то скажу досить багато часу пішло щоб вийти на результат по осипі на певних дистанціях граючись з розміром шроту навісками та котейнерно - безконтейнерним пакуванням. Що до інших марок пороху та як вони до вологи/морозу нічого сказати не можу. Да ще особливо не заморачуйтесь зі швидкістю, тиском, ці параметри для короткого циліндра як на мене особливо не важливі для шроту, бо відстані все рівно не доб'єтесь (осипу не буде), що до кулі летітиме гарно, дивіться що до кулі я написав вище. Ще трохи що до куль, де ви купите дійсно гарні кулі, друге питання за скільки, додаєм порох капсуль, та інші комплектуючі в залежності від типу кулі і ви вийдете майже на ціну фірмового набою в магазині ... то скажіть чи воно того варто... ну а для бабахінгу такі кулі мені чесно скажу дорогуваті (це якщо мова іде про дійсно фірмові кулі)
 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
Ви що . дійсно думаєте,що патрон для гладкоствольної рушниці буде давати постійні показники !? :D
Це не цільові набої для гвинторізу.
 

rotja

Новачок
Ви що . дійсно думаєте,що патрон для гладкоствольної рушниці буде давати постійні показники !? :D
Це не цільові набої для гвинторізу.

якщо повідомлення мені то ви неуважно читали те що я намагаюсь вияснити для своєї зброї її максимуми по кучності/відстаннях. розумію абсурдність "снайпінгу" з гладкоствола, але бажання знати нюанси і вміти їх використовувати переважає.
 

faw

Мисливець
ну так це напевно людина і мала на увазі, ось дивіться в мене при однакових навісках дробу та відстанях на циліндрі осип 5 шроту без контейнера краща ніж з контейнером, а 9 виключно з контейнером краща (гарний результат з гречкою, але це мороки при спорядженні багато). І я не впевнений що у інших буде так само, треба підбирати стабільність на гладкостволі річ відносна )))
 

rotja

Новачок
206 S використовую на 32 грами шроту, кульові якщо для полювання беру фірмові але не турків і наші також не використовую, беру з кулею яка найкраще для мого ствола (вам правильно казали що кульових для полювання багато не треба тому хоч і дорого але не настільки щоб ризикувати пострілом) для бумаги 206S і всі мішені на виліт (я вже перехворів спробами виробництва ідеального кульового набою..... чого і вам бажаю)))) бо ця справа не вартує тих витрат часу і коштів. а для бабахінгу зробивши портію другу набоїв вийдете на результат для мішеней. Що стосується шротових набоїв то у вашому випадку є з чим погратись, короткий ствол циліндр буде вимагати уважного підходу як до розміру шроту так і до навісок та контейнерів. В мене є короткий (використовую для перепела та качки з підходу)) вузенька річка, качка після відкриття полювання вище 3-4 метрів над водою виключно в фарватері річки не літає і сидить до останнього поки не підійдеш ), то скажу досить багато часу пішло щоб вийти на результат по осипі на певних дистанціях граючись з розміром шроту навісками та котейнерно - безконтейнерним пакуванням. Що до інших марок пороху та як вони до вологи/морозу нічого сказати не можу. Да ще особливо не заморачуйтесь зі швидкістю, тиском, ці параметри для короткого циліндра як на мене особливо не важливі для шроту, бо відстані все рівно не доб'єтесь (осипу не буде), що до кулі летітиме гарно, дивіться що до кулі я написав вище. Ще трохи що до куль, де ви купите дійсно гарні кулі, друге питання за скільки, додаєм порох капсуль, та інші комплектуючі в залежності від типу кулі і ви вийдете майже на ціну фірмового набою в магазині ... то скажіть чи воно того варто... ну а для бабахінгу такі кулі мені чесно скажу дорогуваті (це якщо мова іде про дійсно фірмові кулі)
206s ви під яку масу куль використовуєте (вважатимемо що ми про бабахінг)? якщо під мої варіанти 28-30гр то навіску пороху збільшуєте, зменшуєте, чи залишаєте рекомендовану на рідні 32гр? тобто загальне питання залишилось "для кульового використовують більш повільні пороха ніж для тої ж маси дробу"? навіску пороху в такому разі корегують більше в плюс чи мінус відносно рідних дробових рекомендацій, чи не корегують? ви "перехворіли" а в мене "інкубаційний", надоїсть, зібюсь. пока для тренувань купляти по 25грн (це найдешевші кульові і не факт що не найгірші в мому районі) не варіант. в обл центр їздити часто теж накладно, там дешевше але часу бракує завжди
 

faw

Мисливець
для моїх стволів зупинився на Бреннеке
Країна виробник: Україна
Загальна довжина з пижом: 29,5 мм
Загальна довжина без пижа: 19,5 мм
Вага з пижом: 33,5 г
Вага без пижа: 31,5 г
Найбільший діаметр: 18,75 мм
використовую той же 206 S з навіскою для шроту в Lee, порохові мірки не міняю, використовую як для 32 грам шроту
 

rotja

Новачок
для моїх стволів зупинився на Бреннеке
Країна виробник: Україна
Загальна довжина з пижом: 29,5 мм
Загальна довжина без пижа: 19,5 мм
Вага з пижом: 33,5 г
Вага без пижа: 31,5 г
Найбільший діаметр: 18,75 мм
використовую той же 206 S з навіскою для шроту в Lee, порохові мірки не міняю, використовую як для 32 грам шроту

Перепрошую, але мене все таки цікавило питання про ЛЕГШІ кулі, так як є рекомендація повільних порохів для кулі але чомусь ніхто не вказує те що описали ви, що рекомендація стосується кулі 33-34гр, там логічно використовувати порох на 32-34 грами. а як бути з кулями 28грам? для такої маси лише швидкі порохи, а радять повільні для всіх куль. в тому й суть мого нерозуміння рекомендацій які вичитую на форумах (більше 300стор різних форумів переглянув, втомився, вирішив прямо запитати) а відповіді нажаль нема...
 
Зверху