О капсюлях,все что знаем.

mulyavchik

Снайпер
Еще одна фантастика - "стальной жевело" дефицитных 90-х, окрашенный под медь.
Переглянути вкладення 606491
Который тяжело разбивался бойками даже СССР-х ружей с мощными боевыми пружинами.
А при слабых наряду с осечками давал "неполноценные выстрелы" при слабом накалывании...
В мене такі тільки Зімсон розбивав, тай то слід був зовсім нетаким як на теперішніх капсулях.
 

Охотник77

Снайпер
Прикупив гільзи 12×76 Тахо а вони з капсулем з чорною заглушкою. Прочитав що чедіт що сх1000 що сх 2000 однакові з чорною заглушкою. То мо хто мав справу з такими гільзами і точно скаже що то за капсуль. Буду дуже вдячний! Фото як є, декапсулювати покіщо не хочу.
20210114_162321.jpg
 

ldkukr

Снайпер
Прочитав що чедіт що сх1000 що сх 2000 однакові з чорною заглушкою.
Сх1000 брендировали только Гильзы 16 и 20 калибра. 12 калибр была только сх2000. можете завернутся до Тахо они Вам ответят точно и займёт не много времени. И сх1000 она латунная а сх2000 медная ;)
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
...вони з капсулем з чорною заглушкою...
...що чедіт що сх1000 що сх 2000 однакові з чорною заглушкою...
Значит так,смотрите внимательно таблицу и внимательно читайте следующее:
СХ2000-Корпус красный(медь)
СХ1000-Корпус жёлтый(латунь)
В ваших гильзах на фото,установлен капсюль с красным (медным) оттенком СХ2000
Снимок.PNG

Значение мощности капсюля.PNG
 

huntumy

Зброяр
Прикупив гільзи 12×76 Тахо а вони з капсулем з чорною заглушкою. Прочитав що чедіт що сх1000 що сх 2000 однакові з чорною заглушкою. То мо хто мав справу з такими гільзами і точно скаже що то за капсуль. Буду дуже вдячний! Фото як є, декапсулювати покіщо не хочу. Переглянути вкладення 634950
Такі до купляв років 8 тому. Споряджав в них стальну кулю. Гільзи як гільзи, нічого особливого
 

БМ-16

Мисливець
Підскажіть будь ласка шо то за капсюль? Синій лак на дні капсюля, гільза Cheddite.
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда

БМ-16

Мисливець
Дякую всім. Але ще хочу поділитися інформацією. Вирішив я замінити цей СХ2000 на 688 нобель, шоб зарядити патронів на поросі А0, так як на NS сайті рекомендують. Ну і діло то звичайне, один вибив а другий вставив, СХ2000 піде на другі патрони. Тай на п'яті гільзі зрозумів що не піде, при виприсовуванні з того СХ посипалася взривна суміш :oops::oops::oops:. Перевірив, взяв підпалив що вилетіло, і дійсно хлопок слабенький. Так що будьте уважні коли демонтуєте ті капсюля, після такої процедури вони не зовсім надійні.
 
Останнє редагування:

Tankist99

Мисливець
Добрий вечір, підскажіть який порох вибрать нобель спорт д20 чи тахо CSB2?
І який капсуль підійде на 32г.
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
...підскажіть який порох вибрать нобель спорт д20 чи тахо CSB2...
По порохам, курите тему о порохе Нобель-Спорт...
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Порох-nobelsport.13750/
...и о порохе ТАХО, и не ленитесь!
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Порох-ТАХО.55233/
...який капсуль підійде на 32г...
В основном, на 32 грамма, обычно используют капсюль средней мощности...
Снимок.PNG
 
Останнє редагування:
Зверху