Охота на пернатых: сезон 2018/2019

Виталий 2.

Слідопит
Нам всем на радость)
Да, уж. А мне и ездить, чтоб полюбоваться, не куда не надо, сидишь в гараже, со стороны речки уточки плавают, на другую сторону вышел, вяхиря туда-сюда летают, да молодые фазанята под ногами бегают. Лепота:rolleyes::rolleyes::rolleyes:!!!
 

Fonex

Снайпер
Да, уж. А мне и ездить, чтоб полюбоваться, не куда не надо, сидишь в гараже, со стороны речки уточки плавают, на другую сторону вышел, вяхиря туда-сюда летают, да молодые фазанята под ногами бегают. Лепота:rolleyes::rolleyes::rolleyes:!!!
Смотрите, а то многие бы к Вам в гараж перебрались на ПМЖ:D:D:D
 

Жека иж12

Мисливець
Да, уж. А мне и ездить, чтоб полюбоваться, не куда не надо, сидишь в гараже, со стороны речки уточки плавают, на другую сторону вышел, вяхиря туда-сюда летают, да молодые фазанята под ногами бегают. Лепота:rolleyes::rolleyes::rolleyes:!!!
Класс. А я вообще живу летом на даче в черте города. Утром в семейных трусах выхожу: соловьи поют, фазан в комышах горло рвёт, карась тополиный пух глотает, а вечером ( подружки- лягушки) песни поют.... А я на форуме смски пишу.... технологии и ноу хау, но живность живёт по своим законам. СУПЕР!!!
 

balon

Мисливець
Доброго дня!
звертаюсь до колег за порадою!
Я мисливець в 2 поколінні. На полювання з батьком ходжу з підгузок разом з молодшим братом, куди тато, туди і ми!
найбільше полюбляємо полювання на пернату дичину (качка, голуб), та зайця. Проживаємо на околиці Львову.
Завжди батько мріяв про полювання на фазана, та територіально у нас ця птиця не водиться... одного разу батька запрошували на закарпаття, проте полювання мало обійтись не дешево, тай тато без двох хвостиків не міг поїхати, а ціна для трьох була б дуже крута....
Але діти підросли і взмозі оплатити батькові полювання, от тільки нема до кого звернутись...:(
У батька на носі день народження і я з братом хотів би зробити йому подарунок!
Якщо хтось може прийняти мисливця на одне полювання, або дати контакти егєрів, чи певних організацій, буду дуже вдячний, та в боргу не залишусь!
Дякую!
 

Mazaj 2018

Слідопит
Немножко поохотил вяхирька сегодня. Нашёл место кормёжки на лугу. Но как всегда первый блин комом. Позновато попал на место, голубь уже кормился. Пришлось складывать.
IMG_20190911_151502.jpg
и хищнику досталось.
IMG_20190911_151438.jpg
ну и по 50 за сбитый.
IMG_20190911_151528.jpg
и бекасик весь в жирку удачно поднялся на выстрел.
 
Останнє редагування:

ATIS

Снайпер
Вискочив з товаришем на утрянку. Від міста 10 хв їзди, два постріли і додому. В товариша крижень, в мене лиска. Дожився, що почав лиску стріляти, але гарно налетіла.....
Патрон на Тахо 1.87 × 32 688, конт максам.
IMG-0454ecb82bb0a094b85255390c86a0c6-V.jpg
IMG-b2fbb299acf317126a98836b6dbe7639-V.jpg
 
Останнє редагування:
Вискочив з товаришем на утрянку. Від міста 10 хв їзди, два постріли і додому. В товариша крижень, в мене лиска. Дожився, що почав лиску стріляти, але гарно налетіла.....
Патрон на Тахо 1.87 × 32 688, конт максам. Переглянути вкладення 513985 Переглянути вкладення 513986
С Полем!!!
Почему лысуху ранее не стреляли ???
С Ув!!!
 

L&M

Мисливець
Не стріляв бо качки було вдосталь, а в цього року ніц......:(
Чекаю перельоту.... Надія ще є.....;)
Я тоже жду перелетную. Тоже надежды большие нормально поохотиться по холоду. А то стыдно признаться в этом году почти в холостую прокатался..... Так пару раз по паре голубей привозил и все.
 
Пробежали и мы с четвероногим помощником в субботу. Пройдя по болотам было поднято пара чирков, одного забрали. Очень много на водоемах лебедей, раньше у нас я такого не помню. Потом был налет стайки чирков, которых мы отпустили без потерь:D. На вечеринке лет был слабенький, но все же одного хорошего крякаша мы забрали с собой. Патрон то же, #5 на Сильвер( СССР) в контейнере, под звезду, капсуль 686
IMG_20190929_090026.jpg
IMG_20190929_090103.jpg
IMG_20190929_090124.jpg
IMG_20190929_090143.jpg
IMG_20190929_090214.jpg
IMG_20190929_090244.jpg
 

Вкладення

kef

Зброяр
Вискочив з товаришем на утрянку. Від міста 10 хв їзди, два постріли і додому. В товариша крижень, в мене лиска. Дожився, що почав лиску стріляти, але гарно налетіла.....
Патрон на Тахо 1.87 × 32 688, конт максам. Переглянути вкладення 513985 Переглянути вкладення 513986
При баченні таких хлопаків і з такою амуніцією-качва мала б падати замертво під самі ноги .:D:oops:
 
Зверху