Охота на лису с нарезным по новым правилам

Статус
Закрита.

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Подскажите пожалуйста. Как быть если у п/а, не предусмотрено ограничения.
Начнем с того, что значит "если у п/а, не предусмотрено ограничения"? Давай я лучше тебе отвечу, как это ограничение сделать (установить), если производитель в свое время не имел такой нормы в Законе или забыл добавить до комплектации "заводское приспособление для ограничения магазина до норма, предусмотренных для охоты с полуавтоматом": допустим, твой магазин выполнен для размещения 4-х патронов, Закон ограничивает магазин двумя. Значит - два патрона лишних! Берем патрон в снаряженном виде, измеряем его длину и умножаем на два. Получится, например, 65 мм. Умножаем 65 х 2 = 130 мм. Значит, там, в магазине, нам необходимо ограничить ("заглушить" - называй, как тебе удобно) эти 130 мм. Берем кусок пластмассы, дерева, слиток золота или серебра и делаем из него цилиндр диаметром стандартного патрона и длиной рассчитанных 130 мм. Вот этот цилиндрик мы и вставим в магазин, чтобы он занял "лишние" 130 мм емкости магазина. Лишние два патрона уже а него не влезут. Чтобы этот цилиндрик не выскакивал из магазина, мы будем устанавливать его вперед, за пружину. Тогда между выходом из магазина и цилиндриком будет находиться пружина, цилиндрик не выскочит точно!
Этот вариант разрешители не считают нарушением конструкции оружия и проблем такие применения у них не вызывают! Проверено многолетним практическим опытом!
Кстати, были у меня такие случаи из практики: приехали охотники в охотугодья, а мы уже там. Начал проверять документы и оружие, в том числе и полуавтоматы на допустимость к охоте. Пока до одного дошел, он, смотрю, стругает палочку.Что, спрашиваю, делаешь? Отвечает: Знаешь, я потерял ограничитель магазина, вот сейчас вырежу и вставлю! Ну, я ему посоветовал в следующий раз быть внимательным и проверять оружие дома. На том и разошлись. Инспектора ведь тоже люди, как бы вам не хотелось иногда доказать обратное!
 

Виталя

Снайпер
Начнем с того, что значит "если у п/а, не предусмотрено ограничения"? Давай я лучше тебе отвечу, как это ограничение сделать (установить), если производитель в свое время не имел такой нормы в Законе или забыл добавить до комплектации "заводское приспособление для ограничения магазина до норма, предусмотренных для охоты с полуавтоматом": допустим, твой магазин выполнен для размещения 4-х патронов, Закон ограничивает магазин двумя. Значит - два патрона лишних! Берем патрон в снаряженном виде, измеряем его длину и умножаем на два. Получится, например, 65 мм. Умножаем 65 х 2 = 130 мм. Значит, там, в магазине, нам необходимо ограничить ("заглушить" - называй, как тебе удобно) эти 130 мм. Берем кусок пластмассы, дерева, слиток золота или серебра и делаем из него цилиндр диаметром стандартного патрона и длиной рассчитанных 130 мм. Вот этот цилиндрик мы и вставим в магазин, чтобы он занял "лишние" 130 мм емкости магазина. Лишние два патрона уже а него не влезут. Чтобы этот цилиндрик не выскакивал из магазина, мы будем устанавливать его вперед, за пружину. Тогда между выходом из магазина и цилиндриком будет находиться пружина, цилиндрик не выскочит точно!
Этот вариант разрешители не считают нарушением конструкции оружия и проблем такие применения у них не вызывают! Проверено многолетним практическим опытом!
Кстати, были у меня такие случаи из практики: приехали охотники в охотугодья, а мы уже там. Начал проверять документы и оружие, в том числе и полуавтоматы на допустимость к охоте. Пока до одного дошел, он, смотрю, стругает палочку.Что, спрашиваю, делаешь? Отвечает: Знаешь, я потерял ограничитель магазина, вот сейчас вырежу и вставлю! Ну, я ему посоветовал в следующий раз быть внимательным и проверять оружие дома. На том и разошлись. Инспектора ведь тоже люди, как бы вам не хотелось иногда доказать обратное!
Понял Вас. Спасибо большое!!!
 

СерыйП

Слідопит
Як на полюванні при перевірці єгер має визначити на скільки набоїв магазин?
Моя модель фабарма не бывает на 3 патрона. И точка. И ни чего я ни кому доказывать и заряжать не обязан. есть паспорт на оружие где указана емкость магазина.
Але якщо якійсь дурень таки три втулив, важко буде йому довести, що він нічого не порушив. .
Я ношу в магазине 3 патрона на 76. Вы ни когда не выиграете суд, если у меня в магазине будет 3 патрона. Потому, что мой магазин не переделывался на 3 патрона и в паспорте написано , что на 2. Требования закона иметь магазин на 2 патрона я не нарушаю, а субъективное нежелание видеть третий патрон в магазине - это капризы проверяющего.
 

Panters

Снайпер
Моя модель фабарма не бывает на 3 патрона. И точка. И ни чего я ни кому доказывать и заряжать не обязан. есть паспорт на оружие где указана емкость магазина.
Я ношу в магазине 3 патрона на 76. Вы ни когда не выиграете суд, если у меня в магазине будет 3 патрона. Потому, что мой магазин не переделывался на 3 патрона и в паспорте написано , что на 2. Требования закона иметь магазин на 2 патрона я не нарушаю, а субъективное нежелание видеть третий патрон в магазине - это капризы проверяющего.
Ні заряджати не зобов,язаний ні паспорт на зброю з собою носити.
 

Panters

Снайпер
Почнемо з того, що я кажу не з боку перевіряючих, а зі сторони Закону. Це перше.
По-друге, якщо в магазині напівавтомату вставлено три набої, то довести, що магазин має ємність на два навіть у суді буде важко! Інша справа, якщо магазин пустий, і в нього почати вставляти набої для перевірки, то безумовно будуть вставляти набої штатні, тоді більше двох не влізе. Але якщо якійсь дурень таки три втулив, важко буде йому довести, що він нічого не порушив.

На жаль, процедура офіційно не визначена в Україні. Але ми робили так: якщо рушниця була із патронами, просили господаря розрядити магазин. Якщо із останнього виходило більше двох набоїв, то магазин визнавали ємністю більше ніж на два набої, що й фіксувалося у протоколі (спробуй довести зворотнє, якщо це так і було). Якщо ж магазин був порожній, то просили його спорядити. Якщо третій "вліз" - які питання?..
Далі, хлопці, питання залишається вирішувати у законний спосіб у суді.
Пане Яковлев, дозвольте спитати, а яка ціль даної норми
закону про ємність магазину не більше 2-х набоїв?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Моя модель фабарма не бывает на 3 патрона. И точка. И ни чего я ни кому доказывать и заряжать не обязан. есть паспорт на оружие где указана емкость магазина.
Я ношу в магазине 3 патрона на 76. Вы ни когда не выиграете суд, если у меня в магазине будет 3 патрона. Потому, что мой магазин не переделывался на 3 патрона и в паспорте написано , что на 2. Требования закона иметь магазин на 2 патрона я не нарушаю, а субъективное нежелание видеть третий патрон в магазине - это капризы проверяющего.
У проверяющего, как раз, объективное желание увидеть (или не увидеть) третий патрон в магазине. И если вы думаете, что так сложно понять, что у вас там не два, а три патрона, так сложно - то это ваше субъективное мнение.
Насчет решения суда (судьи). Согласен, если у вас много денег и вам все равно, куда их вкладывать, то решение может быть... какое угодно.
Но варианты все равно возможны. если таки я зафиксирую у вас третий патрон в вашем двупатронном магазине полуавтомата.
Пане Яковлев, дозвольте спитати, а яка ціль даної норми
закону про ємність магазину не більше 2-х набоїв?
Таково требование нашого Закона! А оно срисовано с общеевропейской нормы, установленной в Бернской конвенции.
Чем оно аргументировано (вызвано)? Ну, подумайте сами, мы это тут уже обсуждали. Тут же можно вспомнить, что для перезаряжаемого в ручную оружия (например, помпы, эта норма не касается). Что такое полуавтомат? Жмешь на спусковой крючок (сколько времени на это надо?) и стреляешь, пока патроны на закончатся! При этом (не все!) стреляют неприцельно, спешно, в кучу, на авось, подранков делают больше, чем возьмут дичи и чем положено по норме. Короче, у дичи шансов мало, а охотнику это иногда тоже мало дает что. Посему такое оружие ограничено в магазине, чтобы меньше вреда природе причинять!
Да, и еще, тоже много раз говорил: спорить здесь о необходимости соблюдать закон и чем его нарушение может закончиться - бессмысленно! Без протокола и открытого административного процесса это все... одни балачки!
Мужики, вы когда-то законопроекты писали? так вот, это довольно трудный и напряженный процесс. Я сейчас как раз этим и занимаюсь! Законопроект № 2232 мы уже похерили, № 2448 - стараемся завалить. Но создаем проект поправок к нашему БЗ, у меня сейчас времени на болтовню просто не!.. А вам тут - абы....
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Моя модель фабарма не бывает на 3 патрона. И точка. И ни чего я ни кому доказывать и заряжать не обязан. есть паспорт на оружие где указана емкость магазина.
Я ношу в магазине 3 патрона на 76. Вы ни когда не выиграете суд, если у меня в магазине будет 3 патрона. Потому, что мой магазин не переделывался на 3 патрона и в паспорте написано , что на 2. Требования закона иметь магазин на 2 патрона я не нарушаю, а субъективное нежелание видеть третий патрон в магазине - это капризы проверяющего.
А ніхто вам і не збирається нічого доводити!!!Затримали-зафіксували і отримайте на душу населення.Це щодо компетентних органів,а у нас це називається порушенням яке регламентується ст.4.1 Правил форуму,а тому "оримайте і розпишіться"!!
 

Panters

Снайпер
Таково требование нашого Закона! А оно срисовано с общеевропейской нормы, установленной в Бернской конвенции.
Чем оно аргументировано (вызвано)? Ну, подумайте сами, мы это тут уже обсуждали. Тут же можно вспомнить, что для перезаряжаемого в ручную оружия (например, помпы, эта норма не касается). Что такое полуавтомат? Жмешь на спусковой крючок (сколько времени на это надо?) и стреляешь, пока патроны на закончатся! При этом (не все!) стреляют неприцельно, спешно, в кучу, на авось, подранков делают больше, чем возьмут дичи и чем положено по норме. Короче, у дичи шансов мало, а охотнику это иногда тоже мало дает что. Посему такое оружие ограничено в магазине, чтобы меньше вреда природе причинять!
Да, и еще, тоже много раз говорил: спорить здесь о необходимости соблюдать закон и чем его нарушение может закончиться - бессмысленно! Без протокола и открытого административного процесса это все... одни балачки!
Мужики, вы когда-то законопроекты писали? так вот, это довольно трудный и напряженный процесс. Я сейчас как раз этим и занимаюсь! Законопроект № 2232 мы уже похерили, № 2448 - стараемся завалить. Но создаем проект поправок к нашему БЗ, у меня сейчас времени на болтовню просто не!.. А вам тут - абы....
Пане Яковлев, питання я задав не тому що не знаю відповіді, я про те,
що в законі написано про ємність магазину не більше 2-х патронів,і це не
правильно, якщо моя зброя по ТТХ має магазин на 2-а набої (89) а по факту
при перевірці там знаходиться 3 (65), то я формально закон не порушую, а
як же ,у дичи шансов мало, чтобы меньше вреда природе причинять?,
де ж логіка і смисл такої норми? Якщо так, то потрібно добавити в закон поправку
що заборонено на полюванні вставляти в магазин напівавтомата більше 2-х набоїв,
незалежно від того на яку довжину набоїв розрахована ємність магазину, і в такому
разі буде неможливо трактування цієї норми закону по різному.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Пане Яковлев, питання я задав не тому що не знаю відповіді, я про те,
що в законі написано про ємність магазину не більше 2-х патронів,і це не
правильно, якщо моя зброя по ТТХ має магазин на 2-а набої (89) а по факту
при перевірці там знаходиться 3 (65), то я формально закон не порушую, а
як же ,у дичи шансов мало, чтобы меньше вреда природе причинять?,
де ж логіка і смисл такої норми? Якщо так, то потрібно добавити в закон поправку
що заборонено на полюванні вставляти в магазин напівавтомата більше 2-х набоїв,
незалежно від того на яку довжину набоїв розрахована ємність магазину, і в такому
разі буде неможливо трактування цієї норми закону по різному.
Шановний, давайте розмірковувати логічно: якщо к Вас у магазині три набої є, скажіть, яка ємність цього магазина?
Може воно у європейців написано через д (ж), і ми скалькували їх норму не дуже розумно, але основний сенс цієї норми - щоб дати шанс тваринці, щоб мисливець бездумно не стріляв в тваринку дуже багато. І так йому з напівавтомата надають право вистрілити три рази!
До речі, Вам тваринку не шкода?..
 

Genry

Снайпер
2+1. К чему это юление и попытки самооправдаться искажая смысл принятых норм?
Яковлеву: Жаль не жаль второй вопрос. Решили что такие правила(2+1) - играем по принятым. Кто не спрятался - протокол...
 

Panters

Снайпер
Шановний, давайте розмірковувати логічно: якщо к Вас у магазині три набої є, скажіть, яка ємність цього магазина?
Може воно у європейців написано через д (ж), і ми скалькували їх норму не дуже розумно, але основний сенс цієї норми - щоб дати шанс тваринці, щоб мисливець бездумно не стріляв в тваринку дуже багато. І так йому з напівавтомата надають право вистрілити три рази!
До речі, Вам тваринку не шкода?..
Буває шкода, чим старший стаю частіше на цим задумуюсь, мисливці теж люди.
2+1. К чему это юление и попытки самооправдаться искажая смысл принятых норм?
Сама норма в її розумінні викривляє її смисл.
Наявність в магазині не більше 2-х набоїв, та
ємність магазину на не більше 2-а набої це різні
речі. Для мене це як би зовсім не проблема, напівавтомат
є, але це не моє (продаю), просто хочеться конкретики
в законах, щоб не було можливості обходити їх то зліва
то справа, кому як заманеться.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Пантерс, я цю норму не розробляв та не вводив. Але логіку її пояснити спробую.
Для чого обмежили можливість зробити певну кількість пострілів з напівавтомату, ми вище розібралися. Зараз спробую пояснити, чому обмежили не кількість споряджених набоїв до рушниці, а ємність (місткість) магазину. Якщо обмежити кількість споряджених набоїв, то це контролювати складно чи просто неможливо: я ж, наприклад, як інспектор, не можу стояти біля вас весь час, слідкуючи, скільки набоїв ви в магазин вставили. А якщо ми випадково зустрілися в угіддях, чи може інспектор бути впевненим, що залишені у рушниці набої і є тою кількістю, яку ви спорядили. Може ви вже частину використали. А обмежена можливість магазину точно не дозволить використати більше встановленої кількості набоїв.
Тому її, місткість магазину, та й обмежили, більше ж не втулиш! Тому нагадую ще раз: Закон обмежує не кількість набоїв, які можна заряджати чи мати в рушниці, а саме місткість магазину! А набої чи є, чи ї взагалі у мисливця немає - то інша справа, нас вона не цікавить у сенсі, який ми розглядаємо.
Звідки й теза, що якщо хтось (Кулібін-Золушка) зможе втулити у заводський магазин напівавтомату, розрахований на два набої, третій патрон, то місткість магазина становить безумовно ТРИ набої (це ж не важко порахувати), і протокол забезпечений.
Але протокол - лише фіксація факту. А яке буде прийняте рішення за цим зафіксованим фактом - то буде рішення особи, яка буде розглядати справу і виносити постанову по справі. Безумовно, тут варіанти можливі, особливо у нашій державі із "самим гуманним судом у світі"!
Так, ви як хочете, а я пішов робити законопроект для Верховної Ради! Бо ці балачки - і є балачки!..
 

Genry

Снайпер
Для мене це як би зовсім не проблема, напівавтомат
є, але це не моє (продаю), просто хочеться конкретики
в законах, щоб не було можливості обходити їх то зліва
то справа, кому як заманеться.
Звісно, що ніякої пробли немає взагалі.
Обмеження безумовно повинно бути. Я спробую це аргуметувати на прикладі полювання на перепілку:
Ви влучний стрілець і п/а на 5 набоїв повністю заряджено. Перший підйом перепела і 2 пострілами добуваєте 2 пташки(одна ближче, а інша далі падає), злітає решта пташок, з під Вашої мисливської собаки, і в 2-3 постріли добуваєте ще 2 пташки. Відстрілялись влучно але настає наступний момент - пошук. Всіх знайти буде дуже малоймовірно запевняю Вас(навіть з добрим собакою помічником).
Так було в практиці моїй 3 постріли - 3 перепела, а по факту знаходили(з собакою) тільки 2. Отже 2 добули, а одного вбили(підранок більш за все не вижеве). Тепер максимум 2 пташки відстрілюю за раз і насолоджуюсь процессом роботи спанієля по знаходженню добутих і подачі...
Третій патрон точно не зайвий при такому полюванні так як ну не влучив першим пострілом, а саме другий в ціль попав і собака вже поспішає до вас з трофеем, а в цей час з під ніг злітає пара перепілок з більш крепкою нервовою системою і приземлити ще одну, та забравши здобич направити товариша-собаку в місце де впала наступна пташка дає гарний результат.
В мене так...
 

Panters

Снайпер
Пантерс, я цю норму не розробляв та не вводив. Але логіку її пояснити спробую.
Для чого обмежили можливість зробити певну кількість пострілів з напівавтомату, ми вище розібралися. Зараз спробую пояснити, чому обмежили не кількість споряджених набоїв до рушниці, а ємність (місткість) магазину. Якщо обмежити кількість споряджених набоїв, то це контролювати складно чи просто неможливо: я ж, наприклад, як інспектор, не можу стояти біля вас весь час, слідкуючи, скільки набоїв ви в магазин вставили. А якщо ми випадково зустрілися в угіддях, чи може інспектор бути впевненим, що залишені у рушниці набої і є тою кількістю, яку ви спорядили. Може ви вже частину використали. А обмежена можливість магазину точно не дозволить використати більше встановленої кількості набоїв.
Тому її, місткість магазину, та й обмежили, більше ж не втулиш! Тому нагадую ще раз: Закон обмежує не кількість набоїв, які можна заряджати чи мати в рушниці, а саме місткість магазину! А набої чи є, чи ї взагалі у мисливця немає - то інша справа, нас вона не цікавить у сенсі, який ми розглядаємо.
Звідки й теза, що якщо хтось (Кулібін-Золушка) зможе втулити у заводський магазин напівавтомату, розрахований на два набої, третій патрон, то місткість магазина становить безумовно ТРИ набої (це ж не важко порахувати), і протокол забезпечений.
Але протокол - лише фіксація факту. А яке буде прийняте рішення за цим зафіксованим фактом - то буде рішення особи, яка буде розглядати справу і виносити постанову по справі. Безумовно, тут варіанти можливі, особливо у нашій державі із "самим гуманним судом у світі"!
Так, ви як хочете, а я пішов робити законопроект для Верховної Ради! Бо ці балачки - і є балачки!..
Як Ви при перевірці на полюванні встановлювали ємність
магазину півавтоматів якщо там не було набоїв?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Та під час "служби" кожний раз спокійно перевіряв. І ніяких проблем, навіть таких, якими ви тут страхаєте, не було. Як - я вже описував не раз.
 

Panters

Снайпер
Дійсно, про це ми не згадали, але перші зміни та переробки стосуються переводу військової зброї у цивільний мисливський стан, а щодо об'єму магазину, то така норма до такої всієї напівавтоматичної зброї - не більше двох набоїв повинен вміщувати магазин напівавтоматичної зброї.
Тому про це не згадали.
Але у котрий раз прошу зрозуміти мисливців: закон не цікавить (він про таке не говорить!), скільки набоїв вставив до магазину мисливець, та взагалі не цікавить, чи є у мисливця набої із собою (він міг їх забути вдома, загубити, викинути під час перевірки). Головне - скільки набоїв здатний вмістити магазин напівавтоматичної зброї. І якщо більше двох - мисливець порушив вимоги закону і підлягає покаранню!
Повторюся: якщо хтось з дурі загнав до свого напівавтомата три і більше набоїв, він однозначно порушник, так як закон забороняє мати магазин більше ніж на два набої. А у порушника - ТРИ!!! І не інспектор їх туди загнав!
Чому ж це він порушник, закон же не цікавить скільки набоїв вставив до магазину
мисливець, тим більше якщо магазин конструктивно розрахований на 2-а набої,
але з дурі він все таки загнав три? Як зрозуміти такі протиріччя в ваших висловлюваннях?
 

Panters

Снайпер
Взагалі за 10років полювання в різних угіддях при перевірках ніхто
з перевіряючих не звертав увагу на виконання даної норми, і всі мисливці
з півавтоматами з якими доводилось полювати її не виконували, не кажу що
так воно повинно бути, просто констатую факт, конкретно мені й дводулки
з головою, головне сам процес.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Взагалі за 10років полювання в різних угіддях при перевірках ніхто
з перевіряючих не звертав увагу на виконання даної норми, і всі мисливці
з півавтоматами з якими доводилось полювати її не виконували, не кажу що
так воно повинно бути, просто констатую факт, конкретно мені й дводулки
з головою, головне сам процес.
На перше питання відповідати надоїло!
Щодо іншого, то відповім так: я весь час і постійно перевіряв напівавтомати. І все, що розповідав, - із власної практики.
Був (теж не раз розповідав) в мене випадок, коли склав протокол на дядька за порушення "магазинних вимог до напівавтомату", оштрафували, а через декілька місяців (рік точно не пройшов!) дядька зловив у тому ж місці з тим же порушенням, та ще й із добутою дичиною. Суд рушничку конфіскував.
А що у вас там інспектори та єгері не працюють - я тут до чого?
 

Panters

Снайпер
На перше питання відповідати надоїло!
Щодо іншого, то відповім так: я весь час і постійно перевіряв напівавтомати. І все, що розповідав, - із власної практики.
Був (теж не раз розповідав) в мене випадок, коли склав протокол на дядька за порушення "магазинних вимог до напівавтомату", оштрафували, а через декілька місяців (рік точно не пройшов!) дядька зловив у тому ж місці з тим же порушенням, та ще й із добутою дичиною. Суд рушничку конфіскував.
А що у вас там інспектори та єгері не працюють - я тут до чого?
Так про це до Вас ніяких претензій, прокоментуйте протиріччя в Ваших
попередніх постах на які я вказав, більше вже на цю тему писати не буду,
надоїло переливати з пустого в порожнє, лягаю спати, суботу та неділю ще
лиса ганяти, всім ні пуху... !
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Так про це до Вас ніяких претензій, прокоментуйте протиріччя в Ваших
попередніх постах на які я вказав, більше вже на цю тему писати не буду,
надоїло переливати з пустого в порожнє, лягаю спати, суботу та неділю ще
лиса ганяти, всім ні пуху... !
І Вам ні пуху, ні пера!
Але мені здавалося, що я Вам на Ваші питання вже відповів, що не зрозуміло?..
Наприклад, ну якщо із магазина "викинулося", чому не можна довести у суду, що це - порушення норми Закону? Закон забороняє магазин більше ніж на два набої, а витягли три! Що неясно?
Прошу звернути увагу, що саме за словами власника напівавтомату ми з'ясували, що він легко вставляє три набої до свого "двопатронного" магазина. Як він став Девідом Копперфільдом - я не збираюся з'ясовувати. Але якщо витяг із магазина три набої, то...
 
Статус
Закрита.
Зверху