Отстрел бродячих собак

KFoR

Зброяр
Так, коли все є, окрім прописаного в відстрільних документах дозволу на відстріл бродячих собак... Наприкклад, лис, вовк, ворона -прописані, а бродячі собаки - ні.
Читай закон, там все є. Наказ не може протирічити закону. В відстрільній картці на перо не побачиш ні лисиці, ні вовка, ні ворони
 

SerZag

Новачок
В мисливських угіддях і при наявності всіх документів на право полювання нічого небуде. Хіба якщо дуже пощастить то подяка від МГ
Вірю ), сам вважаю, що їм не місце в будь-якому МГ, все ж таке питання цікавило в правовому полі..
 

Genry

Снайпер
Так, коли все є, окрім прописаного в відстрільних документах дозволу на відстріл бродячих собак... Наприкклад, лис, вовк, ворона -прописані, а бродячі собаки - ні.
В рамках законодавства, в такому випадку. Розгорнена відповідь від Яковлев вище - перечитайте.
 

SerZag

Новачок
Читай закон, там все є. Наказ не може протирічити закону
Так тут немає протиріччя, просто можливість по Закону обмежена наказом... для конкретного місця, часу, господарства тощо..
В відстрільній картці на перо не побачиш ні лисиці, ні вовка, ні ворони
То виходить, що формально їх заборонено стріляти в цей час, так?
 

KFoR

Зброяр
То виходить, що формально їх заборонено стріляти в цей час, так?
Ні! Дозволено. Ви взагалі щось з того що вам відповідають читаєте?
В відстрільній картці вказано на що можна полювати, відстріл же не являється полюванням
 

KFoR

Зброяр
Так тут немає протиріччя, просто можливість по Закону обмежена наказом... для конкретного місця, часу, господарства тощо
Якщо закон дозволяє відстріл бродячих собак і інших хижаків, то наказ ЗАБОРОНИТИ це не може. Відповідно додаткового дозволу на знищення під час полювання навіть на пернату дичину лисиць та бродячих собак не потрібно.
 

SerZag

Новачок
Ні! Дозволено. Ви взагалі щось з того що вам відповідають читаєте?
В відстрільній картці вказано на що можна полювати, відстріл же не являється полюванням
Та почекайте, не гарячкуйте) -я ж тому й прошу роз'яснень, тому що в мене виходять нестиковки.. - в наказі по УТМР добування вовка, лисиці дозволено в сезон полювання на хутро, а відстріл, значить це не те ж саме, - відстріл можна протягом всього сезону? Яка ж в них різниця?..
 

KFoR

Зброяр
Та почекайте, не гарячкуйте) -я ж тому й прошу роз'яснень, тому що в мене виходять нестиковки.. - в наказі по УТМР добування вовка, лисиці дозволено в сезон полювання на хутро, а відстріл, значить це не те ж саме, - відстріл можна протягом всього сезону? Яка ж в них різниця?..
Скинь скрін наказу
 

KFoR

Зброяр
Та він тут є, по Вінницькій обл, в розділі Вінницька обл., тема
Вінницька Міськ -районна організація УТМР
Перечитав цей наказ. В ньому бродячі собаки взагалі не значаться, але значиться що данний наказ не суперечить БЗ, а в БЗ відстріл дозволений. Що стосується лисиці і вовка, то їх відстріл при полюванні по перу на заборонений. А от в не сезон, огородити флажками шматок лісу під приводом полювання на вовка таки не можна, без спеціального дозволу
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Ні! Дозволено. Ви взагалі щось з того що вам відповідають читаєте?
В відстрільній картці вказано на що можна полювати, відстріл же не являється полюванням

Доброго Здоров'я))). Дозволю собі не погодитись з цим - "відстріл же не являється полюванням"

Про мисливське господарство та полювання
Стаття 1. Терміни та їх визначення
Докладніше: https://kodeksy.com.ua/pro_mislivske_gospodarstvo_ta_polyuvannya/1.htm

полювання - дії людини, спрямовані на вистежування, переслідування з метою добування і саме добування (відстріл, відлов) мисливських тварин, що перебувають у стані природної волі або утримуються в напіввільних умовах;
Докладніше: https://kodeksy.com.ua/pro_mislivske_gospodarstvo_ta_polyuvannya/1.htm

P/S
Прошу пояснити)) - мені теж цікаво...
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Давайте змоделюємо ситуацію
1) є наказ
upload_2019-9-30_18-2-9.png

2) У мене є всі документи відповідно до ЗУ про МГ та полювання на пернату дичину.
3) Я полюю на пернатих)) у межах водно-болотних угідь
4) Чисто випадково до мене прибігає - лисиця і бродяча собака :D:D:D

МОЇ ДІЇ - ЗГІДНО ЗАКОНУ?????
 

KFoR

Зброяр
А взагалі то від бродячих собак ми вже далеко відійшли, і взагалі наказ не може суперечити закону, якщо норми наказу суперечать закону то закон має вищу юридичну силу
 

ТАР

Снайпер
Давайте змоделюємо ситуацію
1) є наказ
Переглянути вкладення 514537
2) У мене є всі документи відповідно до ЗУ про МГ та полювання на пернату дичину.
3) Я полюю на пернатих)) у межах водно-болотних угідь
4) Чисто випадково до мене прибігає - лисиця і бродяча собака :D:D:D

МОЇ ДІЇ - ЗГІДНО ЗАКОНУ?????
Написано добування, а за відстріл нічого не сказано, отже відстрілювати не заборонено.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Написано добування, а за відстріл нічого не сказано, отже відстрілювати не заборонено.

Про мисливське господарство та полювання
Стаття 1. Терміни та їх визначення
Докладніше: https://kodeksy.com.ua/pro_mislivske_gospodarstvo_ta_polyuvannya/1.htm

полювання - дії людини, спрямовані на вистежування, переслідування з метою добування і саме добування (відстріл, відлов) мисливських тварин, що перебувають у стані природної волі або утримуються в напіввільних умовах;
 
Про мисливське господарство та полювання
Стаття 1. Терміни та їх визначення
Докладніше: https://kodeksy.com.ua/pro_mislivske_gospodarstvo_ta_polyuvannya/1.htm

полювання - дії людини, спрямовані на вистежування, переслідування з метою добування і саме добування (відстріл, відлов) мисливських тварин, що перебувають у стані природної волі або утримуються в напіввільних умовах;
А что значит - отстрел?
 

ТАР

Снайпер
Про мисливське господарство та полювання
Стаття 1. Терміни та їх визначення
Докладніше: https://kodeksy.com.ua/pro_mislivske_gospodarstvo_ta_polyuvannya/1.htm

полювання - дії людини, спрямовані на вистежування, переслідування з метою добування і саме добування (відстріл, відлов) мисливських тварин, що перебувають у стані природної волі або утримуються в напіввільних умовах;
Зрозумів! В майбутньому буду уважнішим!:oops:
 
Зверху