Отримання, продовження дозволів на зброю ?

Статус
Закрита.

kef

Зброяр
У нас видають також на кожну одиницю зброї окремий дозвіл.В мене навіть були дві останні одиниці різних рокув,так під час перереєстрації цогоріч, підігнали всі дозволи під один рік!!Рахую,що зробили розумно,а головне без проблем і всілякого ниття.
Ого. То вже цілу бібліотеку можна було зібрати.:D
 

old hunter

Снайпер
У меня при продаже ружья вычеркнули из дозвола одно, а потом еще одно вписали ниже, когда купил.
Сейчас в дозволе 2 ружья и одно вычеркнутое.
Срок действия дозвола естественно один на все оружие.
Нарезное на отдельном дозволе. И все они красные и пузатые :)
Как то так.
 

Altay1972

Снайпер
Вопрос в сроке годности удостоверения, все на разных датах, и перерегистрацию делать нужно не понятно как.
Конечно геморно, надо три страховки, три мед справки и три раза покланяться...
Я тоже имея несколько единиц свел в одну дату, причем и нарез (одно разрешение) и гладкие (одно разрешение на три единицы), но все свел в одну дату... хотя на первом этапе на нарезе год потерял, но зато потом не напрягает... почему нельзя, нарез в первый раз по договоренности выдали на год и 10 месяцев, до отметки гладкого... а потом все параллельно, удобно и не сильно напряжно...
 

VS1975

Снайпер
Все гладкостволы вписаны в одно разрешение. У меня было так, когда было 2 ружья. И перерегистрацию проходил один раз в 3 года. Но не на каждое ружье отдельно. Так было всегда и сейчас. Когда забирал разрешение на продление спрашивал и за покупку другого ружья. Берешь зеленку и в это-же разрешение тебе допишут вторую единицу оружия. Впервые слышу что-бы на каждое ружье выдавали отдельное разрешение. ;):)
Аналогічно. Купив другу рушницю - вписали у дозвіл до першої. І все :). Дві одиниці, один дозвіл, одна дата.
 

Dedushka

Снайпер
Аналогічно. Купив другу рушницю - вписали у дозвіл до першої. І все :). Дві одиниці, один дозвіл, одна дата.
Так и должно быть. Плохо что на Украине нет единого порядка по покупке и перерегистрации оружия. В каждой обл. по своему права качают.
 

Корнилов

Снайпер
Так и должно быть. Плохо что на Украине нет единого порядка по покупке и перерегистрации оружия. В каждой обл. по своему права качают.
На Україні не знаю, а В Україні - є таке)))
 

ONe

Мисливець
Був сьогодні в дозвільній (рай.відділ в Київ.обл) подавався на "зеленку" на третю одиницю. Працює кожен будній день, якщо у справах не поїде (в основному у Вишневе). З документів: заява, копія дозволу, копія паспорта, дві квитанції. По квитанціях, то наче подорожчало, раніше було 9 грн. і ще щось, зараз 36 і 48 (приблизно). Дозвільник майбутнього не знає, сидить сумний сумний... .
 

Dedushka

Снайпер
Був сьогодні в дозвільній (рай.відділ в Київ.обл) подавався на "зеленку" на третю одиницю. Працює кожен будній день, якщо у справах не поїде (в основному у Вишневе). З документів: заява, копія дозволу, копія паспорта, дві квитанції. По квитанціях, то наче подорожчало, раніше було 9 грн. і ще щось, зараз 36 і 48 (приблизно). Дозвільник майбутнього не знає, сидить сумний сумний... .
А рапорт от участкового?
 

ONe

Мисливець
А рапорт от участкового?
Рапорт участкового був у 2007 році..., раз питали фото умов зберігання, кидав на вайбер.
Більше в природі участкові мені не зустрічалися. Мабуть у Червоній Книзі (сусід щось викликав, уже 2 тижні чекає...)
 

XXL

Снайпер
Конечно геморно, надо три страховки, три мед справки и три раза покланяться...
Я тоже имея несколько единиц свел в одну дату, причем и нарез (одно разрешение) и гладкие (одно разрешение на три единицы), но все свел в одну дату... хотя на первом этапе на нарезе год потерял, но зато потом не напрягает... почему нельзя, нарез в первый раз по договоренности выдали на год и 10 месяцев, до отметки гладкого... а потом все параллельно, удобно и не сильно напряжно...
Не надо три страховки,три мед справки.Все это действительно три года.А вот справка о несудимости это да и квитанции на каждое ружье,ну и личное время
 

Трифон63

Мисливець
Якщо це правда

Якщо це правда, а я дуже сумніваюсь, фото 3 посвідчень можно!
Своїми сумнівами Ви мене ображуєте. Мені 58 , а полюванням займаюсь с 12 років. Ще с батьком пацаном ходів с 32 калібром... А фото зараз виставлю. Фото 2 а третє получу на нову Бенелли протягом одного місяця.
1616688252135353006499763083795.jpg
 

Трифон63

Мисливець
Своїми сумнівами Ви мене ображуєте. Мені 58 , а полюванням займаюсь с 12 років. Ще с батьком пацаном ходів с 32 калібром... А фото зараз виставлю. Фото 2 а третє получу на нову Бенелли протягом одного місяця. Переглянути вкладення 659462
Или Вам ещё и в развёрнутом виде предоставить?
 

Корнилов

Снайпер
Своїми сумнівами Ви мене ображуєте. Мені 58 , а полюванням займаюсь с 12 років. Ще с батьком пацаном ходів с 32 калібром... А фото зараз виставлю. Фото 2 а третє получу на нову Бенелли протягом одного місяця. Переглянути вкладення 659462
Вибачте!!! , Але я вперше таке чую!
 

Hunter 79

Слідопит
,, Зeлeнку,, нe видають , структуру чи відділ який рeєстрував ,,зeлeнку,, ліквідували , а новий щe нe створили - якось так .
Щe нічого в нашій бюрократичній машині нe зробили , щоб нe чeрeз ,,дупу,, і для людeй :) .
 
Статус
Закрита.
Зверху