Остановить браконьерство!

andryx1

Снайпер
За ділянку Ви праві! Рекомендую написати листа і зареєструвати в МГ, щодо виділення такої ділянки. А на рахунок повідка...почитайте Закон...хоть з ним хоть без нього, а знаходження з собакою в угіддях прирівнюється до полювання....:(
Значить потрібно собаку на поводок,і відразу виходити на дорогу загального користування.Ще можна стати єгерем.А краще,щоб я не думав як Закон обійти,а чітко знав куди мені можна йти з собакою.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Значить потрібно собаку на поводок,і відразу виходити на дорогу загального користування.Ще можна стати єгерем.А краще,щоб я не думав як Закон обійти,а чітко знав куди мені можна йти з собакою.
БЗ: "Стаття 34. Полювання із собаками мисливських порід, іншими
ловчими звірами та птахами
Натаскування, наганяння, вимуштрування, польові випробування і змагання мисливських собак проводяться на окремих ділянках,
виділених для цієї мети користувачем мисливських угідь за погодженням з центральним органом виконавчої влади, що реалізує
державну політику у сфері лісового та мисливського господарства, у строки, які встановлюються центральним органом виконавчої влади,
що забезпечує формування державної політики у сфері лісового та мисливського господарства".

К сожалению, не все и не всегда зависит от УООРа, как видите. надо еще согласие Держагентства лісових ресурсів України, а также это все равно будет ограничено сроками, установленными Минагрополитики. А с последним вы со своей собакой, думаю, тоже не захотите соглашаться.
У нас народ интересный: он хочет, чтобы его понимали, уважали и разрешали ему все, что он захочет. А то, что все равно закон и Конституция такого допустить не сможет - нашему народу начхать и наплевать! Ну очень хочется!!!
 

andryx1

Снайпер
Я стараюся Закон не порушувати,хоча це,з нашим Законом, неможливо.Якби мені було "начхать и наплевать",то я б сам собі відкривав і закривав сезон полювання і ліміти б сам встановлював. Я вже це проходив років 30 назад. Зараз я це бачу по іншому.
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
БЗ: "Стаття 34. Полювання із собаками мисливських порід, іншими
ловчими звірами та птахами
Натаскування, наганяння, вимуштрування, польові випробування і змагання мисливських собак проводяться на окремих ділянках,
виділених для цієї мети користувачем мисливських угідь за погодженням з центральним органом виконавчої влади, що реалізує
державну політику у сфері лісового та мисливського господарства, у строки, які встановлюються центральним органом виконавчої влади,
що забезпечує формування державної політики у сфері лісового та мисливського господарства".

К сожалению, не все и не всегда зависит от УООРа, как видите. надо еще согласие Держагентства лісових ресурсів України, а также это все равно будет ограничено сроками, установленными Минагрополитики. А с последним вы со своей собакой, думаю, тоже не захотите соглашаться.
У нас народ интересный: он хочет, чтобы его понимали, уважали и разрешали ему все, что он захочет. А то, что все равно закон и Конституция такого допустить не сможет - нашему народу начхать и наплевать! Ну очень хочется!!!
Політика держави полягає в - " Дєнег нєт, но ви дєржитЄсь".
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Політика нашої незалежної держави має наслідки того, що більшість його народу проживає у лісі чи горах (у переносному та прямому сенсі): що хочуть, те й роблять! А ти, рідна держава, як хочеш, так із цим і борись!..
Можете повірити, що деякі норми законів через такий принцип і вигадані! Народ у пику державі, і - алаверди у відповідь!
До речі, щодо наявності грошей і чому їх немає: а що, всі справно сплачуюють податки?
Дзеркало - гарний помічник інколи.
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Норми закону треба не вигадувати а обдумувати.
Я вам з чистою совістю скажу що справно плачу податки (я п.п.).
А законопослушність громадян залежить від їх зайнятості і доходу, в свою чергу вона обумовлена напрямком політики держави, а ті хто кує політику на даний час думають тільки про себе а не про людей.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
"Спрос рождает предложение!"..
По-перше, чому ви вважаєте, що у нас політики відрізняються від власного народу? Думаю, у нас багато людей хочуть стати "політиками", але, на жаль, не для того, щоб розбудовувати державу у правильному наслідку, а щоб "очолити" ще не вкрадене іншими "попередниками"...
А, по-друге, я мав на увазі не вас. Просто ви спитали, а я відповів, що знаю з цього питання. І, повірте, знаю із власного досвіду
 

zвіталій

Новачок
Читаєш ці всі статті, типу "а я ходив і буду ходити", "а де я маю ходити?", "а я заплачу штраф і все одно піду з собакою". Це все добре, бо кожний мисливець має собаку, і хоче шоб вона для нього була як найкращою. Але ж чому не можна зрозуміти одне, що зараз вся звірина кітна, є маленькі звірятка, і от скажіть що буде з цими козенятками, ще ненародженими, якщо пів дня їх матір буде гонити гончий?
 

andryx1

Снайпер
Читаєш ці всі статті, типу "а я ходив і буду ходити", "а де я маю ходити?", "а я заплачу штраф і все одно піду з собакою". Це все добре, бо кожний мисливець має собаку, і хоче шоб вона для нього була як найкращою. Але ж чому не можна зрозуміти одне, що зараз вся звірина кітна, є маленькі звірятка, і от скажіть що буде з цими козенятками, ще ненародженими, якщо пів дня їх матір буде гонити гончий?
Христос Воскрес земляче ! Подивіться план проведення обласних та міжобласних змагань мисливських собак у 2018 р.ФМСУ.Подивіться попередні роки.В березні-квітьні постійно проводять польові випробування гончакі.Чи вони дураки?Для прикладу: 30-31 березня 2018 р. Житомирські обласні змагання серед гончаків на хутрового звіра.
 

ura83

Слідопит
Безумовно, інспекторам теж треба до державної скарбниці треба додавати кошти у вигляді штрафів...
Перепрошою, але з вище прочитанаго ви В.А. Яковлев не зовсім розумний і геть далекий від собаківництва чоловік. І ці слова що не все у силах УТМР це вже як добрий день!!!!!, а що тоді у силах ваших????? - Штрафи до скарбниці додавати????? (без силі ви наші!!!).

Шановний В.Я. Яковлев Немає у чоловіка виділеної ділянки для Натаскування, наганяння....
Дайте людині місце для Натаскування, наганяння..., розясніть строки і тд., а тоді будь ласка хай такі розумні Егеря як zвіталій контролюють цей процес, і аж тоді можна поговорити про штрафи ітд.


Цим всім повинно займатись УТМР, а якщо немає такої ділянки то це саме винна голови УТМР

Робіть висновки і змінюйте ситуацію (набирайтись сил)



 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Шановний ura84! Як я зрозумів із вашого останнього посту, то ви нічого не зрозуміли із вище прочитаного...
Міг би ще додати, але чого я, такий дурний, буду вас повчати, розумного! Ви сам все вмієте и знаєте.
Успіхів!
 

zвіталій

Новачок
Дайте людині місце для Натаскування, наганяння..., розясніть строки і тд., а тоді будь ласка хай такі розумні Егеря як zвіталій контролюють цей процес, і аж тоді можна поговорити про штрафи ітд.

Хочу зазначити що я не є єгером і незбираюсь когось контролювати. Просто мені як мисливцю нехочеться щоб в березні місяці в угіддях в яких я полюю гонили гончі.
Якщо передбачено Законом, що мають бути для цього відведені місця, то потрібно спершу дійсно попробувати достукатись до вищестоящих, щоб прийняли відповідне рішення для відведення такого місця.
 

Visioner

Слідопит

andryx1

Снайпер
Просто мені як мисливцю нехочеться щоб в березні місяці в угіддях в яких я полюю гонили гончі.
Ми гонемо з пользую.Покажіть, що Ви,зробили в угіддях.Ви писали,що придбаєте горн для гончих,бо губляться.А чому губляться?Бо не знають угідь.І горн потрібно шукати до того як собака почала працювати,а не коли вже губляться. З повагою
 

Вкладення

zвіталій

Новачок
Горн товаришу був потрібний. А до чого тут шо хто зробив? І нашим колективом проводиться трудоучасть, і Ви молодці. Для чого Ви набераєтесь злості? Я Вас не звинувачую. Я просто висловим свою думку.
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Ваша! Бо ви таких собі очільників на місцях обираєте!
Володимир, у ваших заключеннях " Ви собі їх самі вибрали" знімається повна відповідальність з вашої відповідальності як єгеря \виконавчого органу.
Вам просто всеодно що коїться в м/г, ви тупо строчите норми б/з , ви не хочите розуміти потреби сучасних мисливців, у вас (так само як і в мого батька ) в голові ще стоїть той самий колгосп .
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ну, не знаю, може в мене і колгосп, але, на жаль, у багатьох сучасних мисливців - повний егоїзм.
Окрім того, ви дещо не розумієте законодавства про громадські об'єднання: обрати у громадських організаціях керівника набагато легше, ніж звільнити його за погану роботу.
Так що такі розмови скоріше - через вашу певну відстороненність від законодавства. Хоч БЗ, хоч іншого. Одні емоції.
ПіСі. Можу вас запевнити, зо тих же браконьєрів я притягнув до відповідальності, набагато більше, ніж ви. У тому числі і працівників мисливського господарства, і лісників, і навіть - правоохоронних органів.
А ви до цього часу червонокнижного звірка на аватарці тягаєте...
 
Зверху