Оренда мисливських угідь

skiff

Мисливець
Добрий день! Я є власником землі, яку я обробляю. На території, до якої входить і моя земля було створено приватне мисливське господарство (держлісгосп передав в оренду мисливські угіддя), АЛЕ зі мною, так як і з іншими власниками земель НІЯКИХ договорів складено не було!!! Підскажіть будь- ласка чи це законно. Які статті законів та нормативних документів визначають таку оренду. В статті 22 закону "Про мисливське господарство та полювання" чіткої відповіді я не знайшов. Буду дуже чекати на відповідь. Дякую
 

lemesh_misha

Мисливець
А який розмір Вашої ділянки і як далеко вона знаходиться від населеного пункту,або окремо стоячих споруд?
 

lemesh_misha

Мисливець
Так а Ваша ділянка ,що знаходилася до цього в користуванні Держлісгоспа?Можливо те товариство заключило угоду оренди тільки на лісосмугу ...
 

skiff

Мисливець
Держлісгосп повністю передав мисливські угіддя у приватне користування. Моя земля знаходиться під лісом, договір оренди з дежлізгоспом небуло заключено, так як, якщо не помиляюсь, заключати договір з власниками земель тоді по закону не потрібно було. А от з 2012 року по новому закому потрібно. Раніше мене це не хвилювало, а зараз, це питання стало ребром, По перше, всю пшеницю джипами витовчують, мол охраняють, а подруге таке хамське відношення!!!! То як кабани потовчуть посаджене, написав заяву в лісгосп, вони приїхали подивилися і возмістили втрати, а зараз просто мяко кажучи посилають
 

lemesh_misha

Мисливець
Ну угоду зрозуміло що треба укладати між власником і товариством...Просто я думаю ,що в даній ситуації вони якоби не користуються вашими угіддями...Тобто ліс орендують ,а поле щоб не платити зайві гроші ніби не користують і у Вас з"явився поганий сусід,як і в інших землевласників...А щодо збитків,то ніхтож немає право наносити збитки іншому ,а якщо наніс то має возмістити...Раніше то був державний користувач ,а зарас крутий приватний ...Тепер все через суд...Але доказати ,що то саме їх свині понищили ваш огород буде непросто...
Це моя особиста думка як мисливця і користувача такоюж ділянкою ...Минулого сезону перед перезакріпленням угідь ,кожен голова низового колективу мав зібрати підписи із копіями паспортів і інд.коду для укладання угоди оренди сільськогосподарських земель для ведення мисл господарства...Я думаю що з Вами ніхто і небуде заключати угоду оренди ,через те ,що із 2015-го року за угіддя треба буде платити...Тому всі підходят до того по професорськи і відкидають другорядні ділянки,або такі що на їх думку нікуди не дінуться...От якщоб знайшовся інший користувач який би захотів укласти із вами угоду на ваші землі то вониб тоді зарухалися....Інший варіант вони можуть із частиною людей укласти угоду оренди і тоді також ніякий конкурент не сунеться туди ,бо нікому небудуть потрібні роздрібнені ділянки угідь...
 

skiff

Мисливець
Куди не глянь, скрізь такий безлад! Я бачив межі угідь, моя земля входить туди. Але ж хіба попреш проти суддів та прокурорів (вони забрали угіддя)? Щей на 5 років закрили полювання для звичайних мисливців... "відтворення тваринної кількості", хоча полювання з вишок та індивідуальне відкрите, але не для всіх. Підскажіть будь - ласка статті законів та нормативних документів визначають таку оренду, де чітко сказано, що потрібно заключати договіз з власниками земель!
 
Зверху