Онлайн довідка про не судимість

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Доброго дня підкажіть "Тип довідки" - "повна" чи "скорочена" ?
 

Oleksandr1990

Новачок
Та нi, нiяких проблем не було. Довiдка була така сама, як i тi що замовляв ранiше не онлайн. Тiльки я замовляв в ГСЦ МВС.
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Довідка клієнта ДС не повинна хвилювати. Це робота дозвільника.
Точно, Ви праві ( я так думаю)
Колись давно коли робив дозвіл на покупку то так і було, я не робив ( сам) цієї довідки. Лише медичну та про навчання.
PS
В п'ятницю буду знати точно.
Бачите через свою неграмотність ( лінивство) витрачаю багато лишнього часу... Та ще знаєте " всі так роблять і я роблю". А таки треба читати - тикніть де!??
 

tyrist 1945

Тигр
Точно, Ви праві ( я так думаю)
Колись давно коли робив дозвіл на покупку то так і було, я не робив ( сам) цієї довідки. Лише медичну та про навчання.
PS
В п'ятницю буду знати точно.
Бачите через свою неграмотність ( лінивство) витрачаю багато лишнього часу... Та ще знаєте " всі так роблять і я роблю". А таки треба читати - тикніть де!??
не треба ніде тикати, це так і є. Інспектор це знає.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
А чому тоді всі ( ну принаймні з моїх знайомих) роблять самі цю довідку, я знаю точно, що дехто навіть їздив до області і платив гроші за терміновість.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
А чому тоді всі ( ну принаймні з моїх знайомих) роблять самі цю довідку, я знаю точно, що дехто навіть їздив до області і платив гроші за терміновість.
Бо інспектор каже: "Треба!!!"
Треба капєц!"
А іноді ще і додає: "Бо дозвіл не зроблю ні фіга!!!"
Ну це залежить від рівня наглості.
І при цьому при всьому він прекрасно знає, що громадяни не мають це робити.
 

KFoR

Зброяр
А чому тоді всі ( ну принаймні з моїх знайомих) роблять самі цю довідку, я знаю точно, що дехто навіть їздив до області і платив гроші за терміновість.
Ну при замовленні онлайн всерівно їхати в сервісний центр забирати її прийдеться. Доречі як зараз працює сервіс? Бо мені прийшлось карту монобанку випускати, через приват ніяк не давало запит відправити.
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Ну при замовленні онлайн всерівно їхати в сервісний центр забирати її прийдеться. Доречі як зараз працює сервіс? Бо мені прийшлось карту монобанку випускати, через приват ніяк не давало запит відправити.
Замовляв син через приват, все працює як часи.
 
Зверху