Одяг CAMO-TEC

1.11

Слідопит
Тобто, Ви хочете сказати ,що совкова військова шинель вагою більше 5 кг буде зручнішою і кращою за мисливську мембранну куртку ? Спробуйте одяг таких брендів,як SEELAND, DEERHUNTER, BERETTA-думаю,кардинально зміните свою думку! :) Чесно,чесно !
По крою і по комфорту в мокру погоду - шерстяне сукно (шинель) не має собі рівних.
Мисливською одежою, я займаюсь з 2004 року, в тому числі. Вищевказані бренди я був перший хто завозив на Україну. Для сухої погоди - більш менш прийнятно, а для вологої і дощової - ні. Ви на полювання ходите? В 100% відсоткових ситуаціях коли іде дощ, то всі крутелики в цих брендах починають нити, що промокли і пора додому. Я полюю в різних колективах кожного тижня і бачу це щоразу.
До речі є пару брендів, що шиють мисливську одежу з сучасних тканин + мембрана, але з урахуванням викройки шинелей. В Україні їх немає і не буде.
 
Останнє редагування:

Корнилов

Снайпер
По крою і по комфорту в мокру погоду - шерстяне сукно (шинель) не має собі рівних.
Мисливською одежою, я займаюсь з 2004 року, в тому числі. Вищевказані бренди я був перший хто завозив на Україну. Для сухої погоди - більш менш прийнятно, а для вологої і дощової - ні. Ви на полювання ходите? В 100% відсоткових ситуаціях коли іде дощ, то всі крутелики в цих брендах починають нити, що промокли і пора додому. Я полюю в різних колективах кожного тижня і бачу це щоразу.
До речі є пару брендів, що шиють мисливську одежу з сучасних тканин + мембрана, але з урахуванням викройки шинелей. В Україні їх немає і не буде.
Може, всеж таки В Україну))!!!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
По крою і по комфорту в мокру погоду - шерстяне сукно (шинель) не має собі рівних
Тато мій до нині цитує свого старшину в армії:
"Зимой солдату в шинели не холодно, потому что она суконная, а летом не жарко - потому что она без подкладки!"
 

Корнилов

Снайпер
По крою і по комфорту в мокру погоду - шерстяне сукно (шинель) не має собі рівних.
Мисливською одежою, я займаюсь з 2004 року, в тому числі. Вищевказані бренди я був перший хто завозив на Україну. Для сухої погоди - більш менш прийнятно, а для вологої і дощової - ні. Ви на полювання ходите? В 100% відсоткових ситуаціях коли іде дощ, то всі крутелики в цих брендах починають нити, що промокли і пора додому. Я полюю в різних колективах кожного тижня і бачу це щоразу.
До речі є пару брендів, що шиють мисливську одежу з сучасних тканин + мембрана, але з урахуванням викройки шинелей. В Україні їх немає і не буде.
Ні, Вони не ходять на полювання, вони "дивані мисливці"))) А ось ви, справжній гуру полювання, мабудь)))
 

Dedushka

Снайпер
У меня вопрос. Кто нибудь видел охотника в шинели? Я никогда не видел.)
На охоту ходили в фуфайках. Практично и тепло. В шинелях видел один раз , не то что в шинели а короткая куртка с ткани шинели , пошитая в ателье. ;)
 

starvin

Мисливець
Якщо солдатська шинелка і враховує анатомічні особливості тіла, то це буде справедливо переважно для людей віком 18-20 років :).
На картинці, яку додав https://uoor.com.ua/forum/index.php?members/просто_я.35459/ якась дуже "вінтажна" шинель, чи бува Версаччі сам не кроїв :D.
А якщо серйозно, то ви просто "задовбетеся" кожного разу очищати вашу шинель від усіляких "чіплялок" (череди, репяхів/лопухів та інш..). Повірте, пишу з власного досвіду. Але якщо вже комусь так кортить спробувати, що просто немає сил терпіти, то раджу спробувати підстібку до армійського бушлата (вони якраз у вигляді куртки- не потрібно нічого різати; є по типу фуфайки, а є з шинельного сукна).
Звичайно, що вищим шиком буде перебування на полюванні у генеральській шинелі.:) При цьому шитво не відпорувати- зайці, лиси та кабани будуть просто здаватися у полон;):D.
 
Тобто, Ви хочете сказати ,що совкова військова шинель вагою більше 5 кг буде зручнішою і кращою за мисливську мембранну куртку ?
Спробуйте одяг таких брендів,як SEELAND, DEERHUNTER, BERETTA-думаю,кардинально зміните свою думку! :) Чесно,чесно !
Скажу честно! читаю цей розділ і диву даюсь..іноді сміюсь...іноді доволі сумно стає.... :rolleyes:
Пару слів від себе не предендуючи на істину останьої інстації.....:cool:
1. Одяг CAMO-TEC не погана якість вітчизняного виробника за доволі адекватні гроші. (У нас в колективі є людина яка їм користується, бачу плюси та мінуси "в живу"..
2. Використання військової шинелі на полюванні може й має місце, але для мене це нонсенс...це як їздити на москвичеві, і розповідати що БМВ "фігня"...:oops:
3. Щодо одягу світових брендів, поставлю в порядку якості по моєму розумінню,...бо маю на це право...Використовував більшість з них, залишив кращі....Sitka, KUIU, Harkila, Blaser, SEELAND, Rocki, Chevalier, BERETTA, DEERHUNTER, тощо..Ну погодтесь до європейського одягу та зброї нам ще далеко, і не може погана річ продаватись в усьому світі і не дешево, коли можна замінити її шинелю... :eek:
Пи.си. БЕЗ образ!!! Це моя особиста думка, яка базується на власному досвіді та мисливському одязі в якому мені комфортно в будь-яку пору року і в жару, і в дощ і в мороз...Зовсім не дешево, але воно того варте...З повагою.
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда

Fonex

Снайпер
Скажу честно! читаю цей розділ і диву даюсь..іноді сміюсь...іноді доволі сумно стає.... :rolleyes:
Пару слів від себе не предендуючи на істину останьої інстації.....:cool:
1. Одяг CAMO-TEC не погана якість вітчизняного виробника за доволі адекватні гроші. (У нас в колективі є людина яка їм користується, бачу плюси та мінуси "в живу"..
2. Використання військової шинелі на полюванні може й має місце, але для мене це нонсенс...це як їздити на москвичеві, і розповідати що БМВ "фігня"...:oops:
3. Щодо одягу світових брендів, поставлю в порядку якості по моєму розумінню,...бо маю на це право...Використовував більшість з них, залишив кращі....Sitka, KUIU, Harkila, Blaser, SEELAND, Rocki, Chevalier, BERETTA, DEERHUNTER, тощо..Ну погодтесь до європейського одягу та зброї нам ще далеко, і не може погана річ продаватись в усьому світі і не дешево, коли можна замінити її шинелю... :eek:
Пи.си. БЕЗ образ!!! Це моя особиста думка, яка базується на власному досвіді та мисливському одязі в якому мені комфортно в будь-яку пору року і в жару, і в дощ і в мороз...Зовсім не дешево, але воно того варте...З повагою.
Згоден! ;)
 

Степанович 2

Снайпер
Цей одяг можна вважати прототипом військового вбрання, яке у нас часто використовують, як по ціні так і по функціоналу. Це так сказати перехідна ступінь до вищого, кращого, елегантнішого, але вже одягу мисливця, а не мілітарі.
 

kef

Зброяр
Цей одяг можна вважати прототипом військового вбрання, яке у нас часто використовують, як по ціні так і по функціоналу. Це так сказати перехідна ступінь до вищого, кращого, елегантнішого, але вже одягу мисливця, а не мілітарі.
IMG-47514f3578c4e78b5e1dfb4a5a1cf01a-V-1.jpg
 

kef

Зброяр
Все залежить від фінансів. Але саме головне - потрібно бути і залишатися людиною , мисливцем у прямому сенсі цього слова. І не важливо, чи ти в "хебе" плямистому простому чи в штанях в яких раніше ходив до ресторану або від САМО - ТЕС. ;) .
А якщо серйозно відноситися до одягу то краще замовити пошив під свої розміри тілобудови.
Я багато різних видів та виробників одягу /а-ля типу мисливсько-армійського переміряв/. Майже з них усіх жодного не було в розмір мій. Або штани тріщать .або куці. Або "куртка" плечі жме. Тому купляю на один розмір більший. Для вільності рухів. Або якщо є можливість то з декількох комплектів вибирати "низ та верх".
 

Зверобой 60

Мисливець
Перед развалом Союза на складе вместо шинели взял отрез суконного материала(шерсть).Заказал в местном ателье куртку ,а за образец была скопирована Аляска.Куртка имела два больших кармана снизу по боках,два на рукавах(один для аптечки)и два нагрудных для согрева рук.Так же один внутренний на молнии для документов.Подкладка была с простого материала(ХБ)и слегка утеплена тонким синтапоном.Куртка грела,дышала и совершенно не пропускала дождя. Что еще нравилось так это безшумность.На привале отдыхая возле костра ненадо бояться стрельнувшей искры-не прогорает и не тлеет.В этом году зима была приближена к настоящей и весь январь на охоте я в ней.Поверьте было тепло ,сухо и хорошо.Задумался пошить еще брюки(учитывая подобную зиму) но где же сегодня достать подобный материал.Почти все промысловики в тайге носят одежду из шинельного сукна и ни разу не видел на их какой то синтетики.Шинель для охоты считаю крайне неудобной будь она хоть сто раз подрезанной.Сув.
 
Зверху