Одностволки

Хочу почути Вашу думку, що краще придбати в 20калібрі: ІЖ 18м чи ЗК? Переглянути вкладення 639549
Не знаю, единственное преимущество этих моделей всегда была цена , эти ружья самые дешевые. Их по этому и покупали, как первое ружье и то не всегда.
 

Panters

Снайпер
Проінформуйте будь-ласка, стосовно ІЖ -18м, 20/76, 88р. випуску. Чи варта уваги зазначена модель рушниці і яка її орієнтовна вартість?

Дякую
Проінформуйте будь-ласка, стосовно ІЖ -18м, 20/76, 88р. випуску. Чи варта уваги зазначена модель рушниці і яка її орієнтовна вартість?

Дякую
А що в рушницях часів союзу був 76-й патронник?
 

Зверобой 60

Мисливець
Одностволки тем более 20 калибра берут как правило для ходовой охоты и для стрельбы того же перепела из под собаки.В таких ружьях цениться легкий вес,маневренность(вальдшнеп в кустарниках или посадках)и небольшой заряд пороха и дроби.Мое мнение 76 патронник вам никчему.Сув.
 

pasa bobkin

Мисливець
IMG_20210209_182504.jpg Трішки модернізірував, віддача, і звук відсотків на 30 знизились. А кучність, і рівномірність осипу добавились.
 

иж 18

Слідопит
Патронів 20 різними номерами, для проби. Мені понравилось. ІМХО.
Я спросил, так ка мне интересно, на крепость ствола это как-то сильно скажется, понимаю, что там давление уже меньше намного чем в патронике. Если потом во время эксплуатации будут нюансы поделитесь опытом.
 

Patso

Снайпер
Я спросил, так ка мне интересно, на крепость ствола это как-то сильно скажется, понимаю, что там давление уже меньше намного чем в патронике. Если потом во время эксплуатации будут нюансы поделитесь опытом.
На деяких можифікаціях моссберга, і не тільки є заводські порти на стволах. Я маю такий Моссберг 500 з двома стволами - гладкий і сюпра, на обох стволах є порти. Реально менше підкидує ствол при пострілі, особливо важкими наважками. Але там круглі отвори.
 

pasa bobkin

Мисливець
Колись іздівався, з іж 5. Сверлив отвори, у сталі хром, сверло погано бере. Тому вирішив, не заморощуватись. А ризультат від отворів дісно, не плохий. ІМХО
 

GZN

Новачок
Підкажіть будь-ласка, модель ЗКМ з якого року розпочали випуск?
Дякую
 
Зверху