Одностволки

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

pasa bobkin

Мисливець
У нас на Кобелятчинні, учора линнув капітально. С сином з полювання, насилу добрались.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда

Серг-Кл

Слідопит
Дерево красивое!
 

Серж Іванович

Мисливець
Всь ніяк часу не вистачає поїхати з ним на полювання. Лак канешно севдеповський неахті але поки що трогати нехочу якщо вирішу полювати знею. То треба буде лак зняти і данішом пропетати. А так цяцька легенька.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
То цеж двох стволка а іж 18 одностволка і в 51році зка були цевя кнопочні
то власнику рушниці розкажіть, там таких перлів - впадло постити посилання. он у мене в сусідньому районі дозвільник в АТО пішов на кілька місяців, заміняє його дівчинина... то вже 3 місяці нічого не ставлять та не знімають з обліку.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
то власнику рушниці розкажіть, там таких перлів - впадло постити посилання. он у мене в сусідньому районі дозвільник в АТО пішов на кілька місяців, заміняє його дівчинина... то вже 3 місяці нічого не ставлять та не знімають з обліку.
По крайней мере-она честная девушка.
 

Серж Іванович

Мисливець
За людей не думають що хтось хоче собі купити. То пичаті немає то дозвільника на посаду не можуть знайти отакі вони реформи.
 

GZN

Новачок
Проінформуйте будь-ласка, стосовно ІЖ -18м, 20/76, 88р. випуску. Чи варта уваги зазначена модель рушниці і яка її орієнтовна вартість?

Дякую
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Проінформуйте будь-ласка, стосовно ІЖ -18м, 20/76, 88р. випуску. Чи варта уваги зазначена модель рушниці і яка її орієнтовна вартість?
Звісно що варта, але 76-ми набоями на мою думку не варто стріляти, достатньо і стандартних 70-х. А по ціні, тут би фото глянути, а так оцінювати нічого.
 

GZN

Новачок
По 5-ти бальній системі оцінки, стан на 4+, зовсім мало використовувалась. Ствол 675мм.
 

GZN

Новачок
Хочу почути Вашу думку, що краще придбати в 20калібрі: ІЖ 18м чи ЗК?
20200110_133150.jpg
 
Зверху