Обтюратор

Де можна замовити " ровенський" обтюратор

  • Чи пижконтейнер

    Голосів: 0 0,0%
  • Контейнер

    Голосів: 0 0,0%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    0

василь довжик

Слідопит
:eek::eek::eek:.Це ж треба для цього тему створювати!Не вже в наш час,да в когось тим більш з доступом до інтернету.
 

Юра85

Новачок
:eek::eek::eek:.Це ж треба для цього тему створювати!Не вже в наш час,да в когось тим більш з доступом до інтернету.
Всьда на форумах рекомендують,хвалять,а при запросі в інтернеті "купити рівенський обтюратор" результато ноль?
Тому і вирішив попросити допомоги.
 

Копатыч

Зброяр

василь довжик

Слідопит
Всьда на форумах рекомендують,хвалять,а при запросі в інтернеті "купити рівенський обтюратор" результато ноль?
Тому і вирішив попросити допомоги.
Ну тоді вам допомогли.В нас на форумі є люди які торгують цими обтюраторами.Вони копійки коштують.Сам споряджаю їми і теж вам раджу,дуже добре роблять своє призначення.
 

Юра85

Новачок
Чи реально в стріляну пласт.гільзу впхнути обтюратор "рівенський" під латун.гільзу?
Думаю обтюрація буде ого-го!
 

василь довжик

Слідопит
Чи реально в стріляну пласт.гільзу впхнути обтюратор "рівенський" під латун.гільзу?
Думаю обтюрація буде ого-го!
Навіть якщо він легко заходить,робить те,що потрібно.Колись також це походив.Щоб ви розуміли там в процесі як манжетка в насосі.
 

Олег Терн

Мисливець
Впринципі також цікавлять контакти самого виробника Рівненських пижів.
Я розумію що є магазин,, але плануєм брати на колектив, то чому б невзяти напряму від виробника.
 
Зверху