Обсуждение лесных камер

Wadim

Новачок
Vitalij11111;221220 сказав(ла):
Сьогодні зв'язувався з аларм сістемз то клятвенно запевняли що проводили технічну експертизу камер в експертно-криміналістичному центрі СБУ згідно з висновком якого камери не являються пристроями негласної фіксації інформації. Я думаю що не торгували б вони вже якби було щось не в порядку з документами та дозволами!
Там має бути ще дозвіл Укрчсатотнагляду.
Якщо є то питань нема.
Час все розтавить на свої місця.
 

TAP

Новачок
ув.Vitаlij я абсолютно спокойн,если Вы нервный то не судите всех своими болезнями.Ждите только лесных отзывов в Вашей теме какой Вы умный и прорицательный и никак иначе без обсуждений.А писать Вам в лс с каких делов,как эксперту?
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Фото класс, а общаться нужно помягче, помните, дураков нет и Земля не вращается вокруг Вас, то, что интерны смотрите тоже хорошо, но помягче и повежливее.
 

Wadim

Новачок
Vitalij11111;221220 сказав(ла):
Сьогодні зв'язувався з аларм сістемз то клятвенно запевняли що проводили технічну експертизу камер в експертно-криміналістичному центрі СБУ згідно з висновком якого камери не являються пристроями негласної фіксації інформації. Я думаю що не торгували б вони вже якби було щось не в порядку з документами та дозволами!
Сьгодні я вияснив це питання і все стало на свої місця.
Маючи на увазі "лісова камера" у Вашому випадку мова іде про здатність пристрою робити і передавати знімки, а відео записаються на карту.
Такий пристрій дійсно є у продажу. Але з нього ніякого толку. По суті це не камера а фотоапарат. Воно нікому не потрібне.
Я говорив про камеру, яка робить і передає відзняте відео по GSM на телефон користувача. Так це дійсна реальна "лісова камера" і вона заборонена. Справжні "лісові камери" мають дуже багато функцій які управляють камерою з урахуванням пори року; часу доби; сходу і заходу сонця; біоритм звірів і т.д. Це все робитьься для того, щоб камера працювала тільки тоді коли це потрібно.
 

Vitalij11111

Мисливець
Пополнение фотоколлекции.







в 4 утра еще была сработка , но далеко- видно только горящие глаза.
С дождями и поведение зверя изменилось, свиньи уже не ходят месяц на это место, лужа наполнилась водой и стала прозрачной (никто не мутит) , усыпанная листьями. Уже прохладно - зверь в ходу, набирает жиру к зиме. борсука тоже уже не видно , видать уже спит!
 

Russ

Мисливець
Вот умеем мы насрать и обгадить все нормальное, испортить человеку настроение и отбить охоту к любой инициативе. Соглашайтесь или нет, но мы еще те ХОХЛЫ и не скоро от этого уйдем, хотя стремление наше уже не задавить. Не задавить тому "чуду", которое повесило герб Украины на аватарку и пытаеться из-за него гадить, сделавши при этом из 18 сообщений на форуме половину в говне. Не задавить тому раздувателю щек, который пытается доказать, что он охрененный спец из спецуры и сейчас из высоты своего опыта расскажет как правильно получить разрешение на видеосьемку, как сертифицировать и получить лицензию на работу с устройством из Китая, забыл еще работу с Укрчастотнаглядом (бред, по отношению к этому устройству)) и не подумайте дурного, все это на Государственном уровне)).
Почему никто не скажет, что человек молодец, кто из Вас видел свиней на луже, кто барсука видел ночью на воде? Отличная работа, не обращайте внимание на говно и продолжайте в том же духе.)
 

фрокс

Мисливець
Wadim;221295 сказав(ла):
Vitalij11111 писал:
Сьогодні зв'язувався з аларм сістемз то клятвенно запевняли що проводили технічну експертизу камер в експертно-криміналістичному центрі СБУ згідно з висновком якого камери не являються пристроями негласної фіксації інформації. Я думаю що не торгували б вони вже якби було щось не в порядку з документами та дозволами!

Там має бути ще дозвіл Укрчсатотнагляду.
Якщо є то питань нема.
Час все розтавить на свої місця.
да Автору респект. а всем контролерам вопрос.когда вы пользуетесь мобильным вы тоже берете дозвіл Укрчсатотнагляду или вы думаете што у Киевстара или МТС его нет.
 

TAP

Новачок
Плевать я хотел на твой опус russ.А по поводу трезуба ты походу УКРАИНАфоб гавеный.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
ПОСЛІДНЄ ПОПЕРЕДЖЕННЯ ВСІМ Припинити сварки. Відійдете ще хтось від теми чи перейдете на особистості! Буду карати картками і мінусами в репутації! І не буду дивитись на заслуги і репутацію на форумі!

Надіюсь пояснив всім доступно!
 

Vitalij11111

Мисливець
Простояла камера в лісі на натоптаній тропі, нічого не зняла, зняв і переставив на минуле місце, хоч калюжа вже й замерзла але слідів звіра навкруги багато. Побачим десь через тиждень, що воно там буде!
 

typict

Мисливець
Цікаво чи можна буде таку камеру якось використати проти "фарщиків". Наприклад, щоб вона хочаб сфотографувала номера машин фарщиків. Зрозуміло, що з заїжджими фарщикамі нічого таким способом не зробиш, а от на своїх місцевих, особливо на тих хто є членом УТМР можна буде вплинути на зборах або взагалі загальнм засудженням. Бо всі ніби знають хто фарщик, але доказів немає. У вас попадались десь фото автомобілів ? Якщо так, то чи достатньо буде якості фото для того, щоб роздивитись номера ?
 

Vitalij11111

Мисливець
З приводу питання то фото машин не попадались, бо камеру не виставляю на дорогах, але фото в 12 мегапікселів чудово деталізує знімки вдень, для виставляння на форум їх зжимаю, але повірте фото чудові, номера машин буде видно точно. Вночі не впевнений, бо пару раз були нічні фотки з повною засвіткою, або від фонаря або х.з. ще від чого.
Тепер по темі:
В неділю ввечері поставив камеру на "таємне" )))) місце сьогодні вирішив перевірить як себе повели аккмулятори на морозі чи не сіли, добре що й пішов , аккумулятори не сіли, але я перестарався з маскіровкою (куски кори, листя, гіллячки) і один кусок кори вітром скинуло і він повністя закрив об'єктив камери і сенсор руху. Також пару травинок попали в поле зору об'єктива , і поки кора не закрила камеру то спрацювала на поросят, але фотки засвічені трохи, думаю що підсвітка відбивалась від травинок і цим сильніше засвічувала фото. На цих фотках я зменшив рівні в фоторедакторі щоб було видніше







Сьогодні коли вранці забирав камеру то прямо біля неї стояли дві косулі (камера вже не могла їх знімать ) і пострибали в кукурудзу коли я був вже в 5-7 метрів від них.
 

Vitalij11111

Мисливець
Черговий фотозвіт:
Ось так виглядає місце встановлення камери вдень -



Це результат двох діб очікування






А це цікава синиця що зацікавилась новим пристроєм в її середовищі
)))


Зараз спробую методом наукового тику виставить відео (в настройках перед установкою камери вибрав фото+відео , довжина відео 60 сек.)...
Не виходить відео з плеєром добавить , напишу адміну може допоможе. А поки що ссилки на відео-

http://youtu.be/O9yDKjmjmBo
http://youtu.be/28yzn_BBCl4
http://youtu.be/LnPy6Jzg_uk
 

Vitalij11111

Мисливець
Наче вдалось, дякую Андрію Яремку за допомогу. Зараз у нас мінус 15 тож камеру пока подержу вдома. Хоч вона й пристосована для низьких температур, але побережу, бо з холода в тепло , конденсат і т.п. Потепліє тоді десь поставлю.
 

Vitalij11111

Мисливець
Чергова фотосесія тривалістю в тиждень крім лисиці і котяри не принесла нічого . Чи то холод , чи полювання розігнало звіра, але ніхто вперто не хотів лізти в об'єктив









 

Vitalij11111

Мисливець
В кінці січня випав сніжок і я виставив камеру для спостереження. Через днів 10 зняв і був розчарований- жодного знімка, як і жодного сліду довкола. Звір подався на "багатші села"
 

Vitalij11111

Мисливець
Ризикнув виставить камеру на мороз, в якості експеримента. Простояла тиждень, спрацювань багато , але всі вночі. Для себе зробив висновок , що на морозі ставить не треба- мабуть не відкривається з об'єктиву інфрачервоний фільтр і всі фото на 95% засвічені. А при -17 чи то іній чи що , а засвітило все. На перших засвічених фотках позменшував рівні в фотошопі, то видно , що були кози.





 
Зверху