Обробка дерева

ТАР

Снайпер
просто візуально більш подібна до затяжної шийки 43-го. це моє ІМХО і не більше. такі "затяжні шийки" були і у ІЖ-54. а от ІЖ-49 має ще класичні німецькі обриси, хоча й без щоки
Переглянути вкладення 269512
хоча все відносно. Ваш приклад певне під конкретного стрільця потужної статури, тому і виглядає ніби великий. я не знавець канонів а користувач, тому кажу як бачу і подобається чи ні. в даному випадку я би замовив дерево у Вас.
Вот в этом и есть некая проблема " не могу поймать" правильность изгиба ручки и переход конька гребня в шийку. Может дело в высоте конька гребня, родной приклад имеет размер в низ от прицельной плаки около 45 мм. Конек гребня на порядок ниже. На моем приклада 36 мм он выше, и визуально заводит в заблуждение как правильно...? Я немного оттянул конек гребня на зад " к тыльнику" как получилось хуже или лучше? И резци я Вам выложил.
 

Вкладення

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
а ось крутизна переходу в пістолетну шийку Ваша і оригіналу
images.jpg

хоча багато залежить від величини кисті замовника. у мене рука мала, мені потрібно крутішу пістолетну рукоятку, а в кого пальці довгі, то Ваш варіант саме те.

Різці на замовлення не робите?
 

ТАР

Снайпер
М
а ось крутизна переходу в пістолетну шийку Ваша і оригіналу Переглянути вкладення 269572
хоча багато залежить від величини кисті замовника. у мене рука мала, мені потрібно крутішу пістолетну рукоятку, а в кого пальці довгі, то Ваш варіант саме те.

Різці на замовлення не робите?
Надо сделаю без проблем. Может возле конька сделать более обрывестее, и сделать меньше полукруг? Ручка реально удобная.
 
Останнє редагування:

ТАР

Снайпер
от і всі канони - в січенні попречному овал, рука лягає зручно - значить так має бути.
Сидел думал"пытался :)" в "зауер зимсон" длинна от первого спускового крючка до края ручки 12 см все удобно все супер! но при хвате заметил такую деталь касание пальца до первого спускового крючка и при переходе на втотрой происходит скольжение хвата кисти назад до упорна ручки. В своем прикладе я сделал эту дистанцию 11см. чем избежал движение руки но при этом появились изменения правильного общепринятого дизайна. Если провести вертикаль от конька гребня то она должна пройти через середину разетки,а в моем случае она уходит с зади середины. По поводу крутизны ручки, если ее крутить сразу "пистолет" все будет хорошо, если крутонуть под конец может возникнуть дискомфорт , ощущение излома ладони " мешает безымянный палец" это мои личные наблюдения ничего больше" ладонь средняя".
 
Останнє редагування:

mulyavchik

Снайпер
Очень даже ничего. Ещо парочку таких сделаете,набьете руку,и вперед,можно открывть мини мануфактуру по изготовлению прикладов.МОЛОДЧАГА..Руки ростут из правильнонго места.
 

HaNtEr95

Мисливець
Доброго дня, підскажіть, будь-ласка, чи можна і якщо можна, то чим трішки затемнити приклад щоб був під колір цевья ( справа у тому що це не рідний приклад цієї рушнці але він мені більше підходить ( по довжині), цівє не хочу змінювати, так як воно рідне і добре гармонує з рідним пркладом, приклад уже оброблений майстром але недостатньо темний)
 

Вкладення

Останнє редагування:

karman

ветеран форуму
надійна команда
Доброго дня, підскажіть, будь-ласка, чи можна і якщо можна, то чим трішки затемнити приклад щоб був під колір цевья ( справа у тому що це не рідний приклад цієї рушнці але він мені більше підходить ( по довжині), цівє не хочу змінювати, так як воно рідне і добре гармонує з рідним пркладом, приклад уже оброблений майстром але недостатньо темний)
Промышленным феном или паяльной лампой, смазываете воском и аккуратно припекаете, воск который не впитается уберете в процессе полировки суконкой. Только сначала потренируйтесь на какой нибудь деревяшке, а то, можно перетемнить. Как то так.
 

HaNtEr95

Мисливець
Промышленным феном или паяльной лампой, смазываете воском и аккуратно припекаете, воск который не впитается уберете в процессе полировки суконкой. Только сначала потренируйтесь на какой нибудь деревяшке, а то, можно перетемнить. Как то так.
Якийсь складний ( як для мене) спосіб)) А іншого варіанту немає?
 

karman

ветеран форуму
надійна команда
Якийсь складний ( як для мене) спосіб)) А іншого варіанту немає?
В Вашем варианте, либо мелкой наждачкой, очень аккуратно, зачистить цевье и приклад и попробовать добиться одинакового цвета с помощью морилки, но если дерево пропитатано, то морилка не возьмется, придется вымачивать в ацетоне, а потом морилка и заново пропитка. Согласитесь, что это не проще. А паяльной лампой займет 15 минут вместе с полировкой. Да и на мой взгляд, потемнелости на Вашем цевье, результат как раз такой обработки. Как то так.
 

karman

ветеран форуму
надійна команда
Доброго дня, підскажіть, будь-ласка, чи можна і якщо можна, то чим трішки затемнити приклад щоб був під колір цевья ( справа у тому що це не рідний приклад цієї рушнці але він мені більше підходить ( по довжині), цівє не хочу змінювати, так як воно рідне і добре гармонує з рідним пркладом, приклад уже оброблений майстром але недостатньо темний)
Якийсь складний ( як для мене) спосіб)) А іншого варіанту немає?
Да, есть еще один не сложный способ, обратитесь к мастерам в разделе "Послуги майстерні" есть ряд замечательных предложений по реставрации дерева. Как то так.
 

HaNtEr95

Мисливець
Да, есть еще один не сложный способ, обратитесь к мастерам в разделе "Послуги майстерні" есть ряд замечательных предложений по реставрации дерева. Как то так.
Да, есть еще один не сложный способ, обратитесь к мастерам в разделе "Послуги майстерні" есть ряд замечательных предложений по реставрации дерева. Как то так.
Дякую за відповідь
 

taras 21

Новачок
Вже кілька років в кінці сезону, коли ретельно оглядаю зброю і прискіпливо її вищищаю, то у двох своїх стареньких рушниць : ТОЗ -Б і ІЖ-57 протираю попередньо 70% спиртом дерево, потім змащую його старою оливковою олією. Впитується на очах. Хвилин за 20 добре змащую ще раз і просушую на вікні. Користуюсь в наступному сезоні (місяців через 5-6)-ніяких плям чи слідів на одязі. Головне щоб дерево перед цим не "морилось".
 

fabarm803

Мисливець
Ляну олiю втираю в дерево спочатку 1500-2000ною наждачкою, потiм войлоком i уже пiсля цього пропитую 5 разiв дуже доброй результат
 
Зверху