Обміняю гільзи паперові 20 калібру на 16

Morgan

Новачок
Категорично НЕ рекомендую папку під центробой. Там мякий та тонкий метал на наковальні. Дууууже багато осєчок і неякісних пострілів. Тим більше ці гільзи будуть старі і більше одного пострілу не всі витримають і у вас лишиться 3900 цбо. З латунною гільзою якось ще працює той цбо і то я все пересвердлив під євро
Мав з ним справу. Ну їх нах))
Продайте все і купіть нове під євро
 

mulyavchik

Снайпер
Не выгодно, гильза под ЦБО почти в два раза дороже, а папка 20я и сейчас производится...
А с чого це Ви взяли що гільза під центробой в два рази дорожча?Центробой як капсуль сам по собі самий дешевий.І плюс до того самий ненадійний.Тай небаачу сенсу шукати папкову однострільну гільзу за такі космічні ціни.Тоді вже краще латунь.На десятиліття вистачить.
 

Аникей

Мисливець
Куплю если что по адекватной цене. Есть латунь на 16 калибр около 200 штук.
Дякую за пропозицію. Латунь маю 16 калібру вдостатку. Якщо знайду де купити по адекватні ціні гільзи які цікавлять мене то продам свої гільзи по такій само. Просто під жевело у мене є папкові гільзи 16 калібру,але сам капсуль дорогий. Маю 3000 з лишком центробоя от і хочу гільзи ще під центробій папкові або пластикові(були і такі).
 

Иван Глущенко

Мисливець
[QUOTE = "Аника, post: 1102547, member: 20632"]
Спасибо за предложение. Латунь имею 16 калибра в изобилии. Если найду где купить по адекватной цене гильзы которые интересуют меня это услуги свои гильзы по такой же. Просто под жевело у меня есть папка гильзы 16 калибра, но сам капсюль дорог. Имею 3000 с лишним Центробой вот и хочу гильзы еще во центробий папку или пластиковые (были и такие).
[/ QUOTE]
Я понял!) Кто ищет тот всегда найдёт.удачи!)
 

Аникей

Мисливець
Такі гільзи були у мене більше 10 років тому. Це фото взято з інтернету. Ті гільзи що були у мене дістались від батька ще з часів СССР.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
До обміну додам ще 2 кулі (дюплекс)
Интресно, а как Вы планируеите извлекать битый центробой из подобной гильзы? Ведь в ней нет центального запального отверстия, обычно через которое и выбивается стреляный капсюль? По сути- это гильзы одноразового пользования?
 

Аникей

Мисливець
Интресно, а как Вы планируеите извлекать битый центробой из подобной гильзы? Ведь в ней нет центального запального отверстия, обычно через которое и выбивается стреляный капсюль? По сути- это гильзы одноразового пользования?
Ех булоб із чого виймати.
 

томка

Снайпер
Интресно, а как Вы планируеите извлекать битый центробой из подобной гильзы? Ведь в ней нет центального запального отверстия, обычно через которое и выбивается стреляный капсюль? По сути- это гильзы одноразового пользования?
Имею слегка начатую упаковку "папка" 20к,под "цб". Пользовать перестал,хотя ЦБ капсюлей около 2000шт. осталось,ну и "дымнячка" в ассортименте..пару кг.
1. осечки случаются чаще чем на "латунке.
2.извлечь капсюль...почти не реально...(у меня совмещённый вариант наковальни...)ибо центрального отверстия нет..
3.ежели удаётся извлечь стреляный капсюль..то отрыв донца(с прогаром) на втором пользовании гарантирован
Итак,оно Вам надо?!(гильзы не продаются...внуки подрастают... ):) .
 

Аникей

Мисливець
Имею слегка начатую упаковку "папка" 20к,под "цб". Пользовать перестал,хотя ЦБ капсюлей около 2000шт. осталось,ну и "дымнячка" в ассортименте..пару кг.
1. осечки случаются чаще чем на "латунке.
2.извлечь капсюль...почти не реально...(у меня совмещённый вариант наковальни...)ибо центрального отверстия нет..
3.ежели удаётся извлечь стреляный капсюль..то отрыв донца(с прогаром) на втором пользовании гарантирован
Итак,оно Вам надо?!(гильзы не продаются...внуки подрастают... ):) .
Ага бачте непридатна але запитуєте чи воно мені треба. Треба.вибивається капсуль дуже просто через боковий отвір наковальні. От як тільки з,являться у мене такі гільзи я Вам покажу.
 

Аникей

Мисливець
Ще для зручного виймання капсуля в центрі наковальні можна просвердлити отвір як на латунках під центробій
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Ще для зручного виймання капсуля в центрі наковальні можна просвердлити отвір як на латунках під центробій
Не стоит шкурка вычинки, ИМХО. Все равно через 2-3 раза или лопнет или прогорит.
Но я Вас понимаю: хочется-это хуже, чем болит!
 
Зверху