Ніж. Допомога у виборі

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Интересно, с чем связано?
м'ясо свині сиками смердітиме
Сільпо м`ясо починаєш жарить а воно або біліє, або з нього виділяється коричнева густа рідина,Купиш на базарі сало, каже горофяночкою смалили, а воно як вата без вкусне.
бо там одні харчові добавки, через які свиня виростає до 150 кг за 6 місяців
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Кажуть що в сало і м`ясо піде кров, і буде червоне.
буде, якщо легені пробити... та чо я розпинаюсь, тут на форумі чоловічок є, тему читає, свиней коле по 3 в тиждень, міг би й підкинути пару слів...
Я користуюсь пікою з нержавійки.
а то Ви її до землі таким приколюєте??? більше схоже на кіл козу впинати:)
20 см досить, якщо не рахувати ручки
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
а то Ви її до землі таким приколюєте??? більше схоже на кіл козу впинати:)
20 см досить, якщо не рахувати ручки[/QUOTE]
Ну а це вже я сприйняв як образу.
Ви пане норд-10 багато свиней за кололи?
Чи я сказав десь шо пробиваю швайкою свиню наскрізь.:rolleyes:
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
буде, якщо легені пробити... та чо я розпинаюсь, тут на форумі чоловічок є, тему читає, свиней коле по 3 в тиждень, міг би й підкинути пару слів...

При чому тут легені?
Як що їх пробити то вони наповняться кров’ю і піде в свині носом кров.
Я мав на увазі що є така прикмета....
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Ви пане норд-10 багато свиней за кололи?
та є трохи. кількістю мірятись не збираюсь. сам різав, бачив як то люди роблять, бачив інструменти, в тому числі і саму швайку, яка має бути певної довжини, щоб не пробити легені, про наслідки чого я вже казав.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
На свадьбу цей процес геть не схожий.
І пів кабана ні хто додому не тягне, сусідам по трошки рознесемо щоб свіжиною посмакували і все.
... Ґвалт луною пливе над селом, розноситься наче хвиля, як отой Дев'ятий вал понад вербами...
Свинячий вереск доноситься вже аж ген-ген з-за вигону з боку балки..
Поросячий вереск вряди годи переривається громогласним матюччам дядька Йвана, якому мотузкою, що була вже запетлена до однієї з свинячих ніг, зашморгнуло петлею руку.
Порося глипнуло кілька разів заплившими оченятами-пуговками на швайку, що її дядько Йван тримав у одній із рук... Далі було діло тєхніки...
Свиня так прохвесійно підсікла дядька Йвана, як нетямлячого окуня на кіло ваги на підльодному лові, що їй до глибини свого єйства позаздрив би і сам Олексій Зайко.
Далі вона розвернулась на одному місці і дала драла в напрямок вигону, якраз через город баби Горпини..
Дядько Йван, хіть не хіть, мусив-бо слідувати за нею на пузі строго в одному напрямку.. хоча може й не дуже того хтівши..
Пересікаючи огороди бабки Горпини дядько Йван мав особисто слушну нагоду вивчити, а заодно і трохи розрівняти - бабці впоміч - власним організмом всі геологічні формації, що їх на тому городі навивергав, споглядаючи обрій через райдужноосяянне "донушко" баби Варкиної чвертки, тракторист Микола, чорти б його вхопили і попід тином нашмагали верболозом по сідницях за таку роботу...
Поросячий виск... дьдька Йванове матюччя.... ґвалт...лемент...перекочуються через через всеньке село аж до хати предсєдатєля на іншому кутку села..
Таке..., зі сторони відразу і не зрозумієш - чи то вже побралися, чи то вже й музи́кам пики бити зобралися...
Від сусідніх хат біжать люди.. хто з кілком.. хто з дрючком... а хто й з матюччам... Біжать...
Аякже! Біжать рятувати!... Свиню!
Дядько Йван, біс із ним! Чорти його не вхоплять! Не пластмасовий, не розвалиться.
Глядиш до першої косовиці і ребра зятягнуться..
А порося, ля'! Зараз все сало збігає на пні, що там колоти лишиться...
Біжать...
І порося біжить....
Дядько Йван по-пластунськи лине.. аякже..
Баби голосять...
Собаки валують...


А ви кажете не схоже...
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
та є трохи. кількістю мірятись не збираюсь. сам різав, бачив як то люди роблять, бачив інструменти, в тому числі і саму швайку, яка має бути певної довжини, щоб не пробити легені, про наслідки чого я вже казав.
Мені цю швачку робив батько, який коле з 17 років в самого така тільки із габлів.
Зробив мені на декілька см довшу, через те що я коли беру швачку то великий палець або в кільці або зверху, а остальні вже беруться за швайку, і я повністю не заганяю ( різні бувають свині останнього колов десь 200кг а буває і більші.
То на рахунок довжени шайки вона за ганяється не вся.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
... Ґвалт луною пливе над селом, розноситься наче хвиля, як отой Дев'ятий вал понад вербами...
Свинячий вереск доноситься вже аж ген-ген з-за вигону з боку балки..
Поросячий вереск вряди годи переривається громогласним матюччам дядька Йвана, якому мотузкою, що була вже запетлена до однієї з свинячих ніг, зашморгнуло петлею руку.
Порося глипнуло кілька разів заплившими оченятами-пуговками на швайку, що її дядько Йван тримав у одній із рук... Далі було діло тєхніки...
Свиня так прохвесійно підсікла дядька Йвана, як нетямлячого окуня на кіло ваги на підльодному лові, що їй до глибини свого єйства позаздрив би і сам Олексій Зайко.
Далі вона розвернулась на одному місці і дала драла в напрямок вигону, якраз через город баби Горпини..
Дядько Йван, хіть не хіть, мусив-бо слідувати за нею на пузі строго в одному напрямку.. хоча може й не дуже того хтівши..
Пересікаючи огороди бабки Горпини дядько Йван мав особисто слушну нагоду вивчити, а заодно і трохи розрівняти - бабці впоміч - власним організмом всі геологічні формації, що їх на тому городі навивергав, споглядаючи обрій через райдужноосяянне "донушко" баби Варкиної чвертки, тракторист Микола, чорти б його вхопили і попід тином нашмагали верболозом по сідницях за таку роботу...
Поросячий виск... дьдька Йванове матюччя.... ґвалт...лемент...перекочуються через через всеньке село аж до хати предсєдатєля на іншому кутку села..
Таке..., зі сторони відразу і не зрозумієш - чи то вже побралися, чи то вже й музи́кам пики бити зобралися...
Від сусідніх хат біжать люди.. хто з кілком.. хто з дрючком... а хто й з матюччам... Біжать...
Аякже! Біжать рятувати!... Свиню!
Дядько Йван, біс із ним! Чорти його не вхоплять! Не пластмасовий, не розвалиться.
Глядиш до першої косовиці і ребра зятягнуться..
А порося, ля'! Зараз все сало збігає на пні, що там колоти лишиться...
Біжать...
І порося біжить....
Дядько Йван по-пластунськи лине.. аякже..
Баби голосять...
Собаки валують...


А ви кажете не схоже...
Кумедна розповідь.
Але на справді все інакше.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
... Ґвалт луною пливе над селом, розноситься наче хвиля, як отой Дев'ятий вал понад вербами...
Свинячий вереск доноситься вже аж ген-ген з-за вигону з боку балки..
Поросячий вереск вряди годи переривається громогласним матюччам дядька Йвана, якому мотузкою, що була вже запетлена до однієї з свинячих ніг, зашморгнуло петлею руку.
Порося глипнуло кілька разів заплившими оченятами-пуговками на швайку, що її дядько Йван тримав у одній із рук... Далі було діло тєхніки...
Свиня так прохвесійно підсікла дядька Йвана, як нетямлячого окуня на кіло ваги на підльодному лові, що їй до глибини свого єйства позаздрив би і сам Олексій Зайко.
Далі вона розвернулась на одному місці і дала драла в напрямок вигону, якраз через город баби Горпини..
Дядько Йван, хіть не хіть, мусив-бо слідувати за нею на пузі строго в одному напрямку.. хоча може й не дуже того хтівши..
Пересікаючи огороди бабки Горпини дядько Йван мав особисто слушну нагоду вивчити, а заодно і трохи розрівняти - бабці впоміч - власним організмом всі геологічні формації, що їх на тому городі навивергав, споглядаючи обрій через райдужноосяянне "донушко" баби Варкиної чвертки, тракторист Микола, чорти б його вхопили і попід тином нашмагали верболозом по сідницях за таку роботу...
Поросячий виск... дьдька Йванове матюччя.... ґвалт...лемент...перекочуються через через всеньке село аж до хати предсєдатєля на іншому кутку села..
Таке..., зі сторони відразу і не зрозумієш - чи то вже побралися, чи то вже й музи́кам пики бити зобралися...
Від сусідніх хат біжать люди.. хто з кілком.. хто з дрючком... а хто й з матюччам... Біжать...
Аякже! Біжать рятувати!... Свиню!
Дядько Йван, біс із ним! Чорти його не вхоплять! Не пластмасовий, не розвалиться.
Глядиш до першої косовиці і ребра зятягнуться..
А порося, ля'! Зараз все сало збігає на пні, що там колоти лишиться...
Біжать...
І порося біжить....
Дядько Йван по-пластунськи лине.. аякже..
Баби голосять...
Собаки валують...


А ви кажете не схоже...
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
А де це власник теми?
Ми тут розпинаємось, хто чим користується а він і не обізветься...
 

Vov-1

Зброяр

иж 18

Слідопит
У нас сусідній дід Петро колов кабана з ружжа...
У меня соседи тоже с ружья стреляли кабанчика домашнего, спросили почему, в ответ кабан не большой, сам не могу заколоть, а если позвать мастера то и так того мяса мало а ещё нужно и поделиться будет, и это не одиночные случаи.
 
Зверху