Ніж. Допомога у виборі

Tankist99

Мисливець
Допоможіть будь ласка, з вибором ножа для майбутнього колія. Цей ніж повинен використовуватися тільки для прямого попадання в серце (свині). У мене був перший опит в забою свині і я зрозумів що можу робити все сам без допомоги других але для цього необхідно мати відповідний ніж або ножі. Надіюсь на вашу допомогу)
 
Останнє редагування:

old hunter

Снайпер
Коллега, просьба третью тему не создавать.
Помогут обязательно, хотя тут стрелки в основном :)
 

Vov-1

Зброяр
Допоможіть будь ласка, з вибором ножа для майбутнього колія. Цей ніж повинен використовуватися тільки для прямого попадання в серце (свині). У мене був перший опит в забою свині і я зрозумів що можу робити все сам без допомоги других але для цього необхідно мати відповідний ніж або ножі. Надіюсь на вашу допомогу)
Чим тільки не забивають ,свиней...:eek:Хвалять різноманітні штики...Колять розклепаними зубами з вил,відвертками,напільніками:eek::eek::eek:.Сам корисьуюсь обрізаною спортивною рапірою.З заводських,щось типу нр-43 ,має підійти.Та й забій є різний...Одному,щоб кров не виходила,іншому щоб ,,вилітала".Складно щось рекомендувати...:oops:
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
B53ACAAE-B59C-4384-A39E-3C57A1F07429.jpeg
Я користуюсь пікою з нержавійки.
Батько асе життя полов дуже схожою на цю піку тільки з вил (габлі).
Мене все влаштовує на 100%
Друг колить штик ножем.
Ось результат
1615FE46-9AFE-4775-93D9-F7B99C1730CF.jpeg
45475365-9305-4DE9-AA75-1915147AAA66.jpeg
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
А для розберання кабанчика чи свинки використовуємо ніж із скалі х12мф (клинок від лохвицької кузні) і велика сокира для чотирьох ударів.
Все влаштовує.
92CCDD03-3B12-43F0-A3F5-2B604C75C340.jpeg
 
Допоможіть будь ласка, з вибором ножа для майбутнього колія. Цей ніж повинен використовуватися тільки для прямого попадання в серце (свині). У мене був перший опит в забою свині і я зрозумів що можу робити все сам без допомоги других але для цього необхідно мати відповідний ніж або ножі. Надіюсь на вашу допомогу)
Традиционно в селах Украины забой кабана это ритуал- выбирается время зачастую это перед новогодними праздниками, собираются вся семья и родственники, колет кабана самый старый или уже опытный член семьи, известно, что у кабана почти все идет в пищу а кровь немение ценное сырье для приготовление традиционных блюд свежинны важно что бы были сгустки крови и меньшие ее потери поэтму и требование к свиноколу особое. Свинокол делают в виде пики из металлического прута диаметром гдето 6 мм. с расклепонным на конце копьеподобным наконечником, длиной 3- 4 см. и шириной до сантиметра и обоюдо заточенным остольное тело свинокола имеет круглое сечение ну и изогнутая для удобства ручка, общей длиной свинокол сантиметров примерно 30.Что важно а важно при поподании такого свинакола в сердце кабана делается движение рукоятью свинокола в лево-право и обоюдозаточенное копьецо свинакола делает большую рану на сердце животного при минимальном входном отверстии кровь моментально наполняет грудную полость и там же сворачивается животное неуспевает даже испугаться входное отверстие затыкается тряпочкой. При условии, что вышесказанное не важно то можно колоть или резать чем угодно.
 

иж 18

Слідопит
Традиционно в селах Украины забой кабана это ритуал- выбирается время зачастую это перед новогодними праздниками, собираются вся семья и родственники.
Родители когда держали кабанчиков именно в это время и кололи, и ещё по традиции мясо раздавалось всем родственникам, и от кабанчика почти ничего не оставалось но те в свою очередь приносили мясо когда они кололи кабанчика, а держали почти все. Свежину делали мы обязательно, а уши и хвост пошмаленные в первую очередь давали детям если они хотели конечно.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Интересно, с чем связано?
Кажуть що в сало і м`ясо піде кров, і буде червоне.
Хоча це примітки.
Було це в юності, прибіг зранку сусідський дід весь в крові, і просить застрелити його собаку, бо та відірвалась і покусала його і бабу ( покусала руки так що стояв передомною і стікав кров’ю, руки опухли).
Я не хототя взяв рушницю, два патрони 000
І побіг до нього в двір, постріл і все скінчилось.
Діда повезли в лікарню.
А я більше ні коли не піднімав стволи на собак.
Пока що всі мною заколені хрюшки були чисті, маю на увазі (сало і м`ясо).
 

Михайло1992

Мисливець
Кажуть що в сало і м`ясо піде кров, і буде червоне.
Хоча це примітки.
Було це в юності, прибіг зранку сусідський дід весь в крові, і просить застрелити його собаку, бо та відірвалась і покусала його і бабу ( покусала руки так що стояв передомною і стікав кров’ю, руки опухли).
Я не хототя взяв рушницю, два патрони 000
І побіг до нього в двір, постріл і все скінчилось.
Діда повезли в лікарню.
А я більше ні коли не піднімав стволи на собак.
Пока що всі мною заколені хрюшки були чисті, маю на увазі (сало і м`ясо).
Так ви не бродячу застрелили а якусь оскаженілу з якою не можна дати ради.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Так ви не бродячу застрелили а якусь оскаженілу з якою не можна дати ради.
Собака та була нормальна, дідок був ще той
Дратівник, він даже як проходив проз мій двір, завжди зачіпав моїх собак, так би мовити шуткував. Але завжди давав після дратівлі печиво.
А на рахунок собак, чи то бродяча чи ще якась (крім ознак сказу) я ні коли не застрелю.
Я кожного дня йду на роботу і проходжу зграє собак 20 інколи їх 30шт і вони на мене навіть не гавкають ( я правда інколи їхній малечі свій лоток віддаю). А мій колега боїться проз них ходит, вони на нього нападають, їздить машиною.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
І побувати на такому то всей'дно, що на свайбі в ролі посажонного отця!!! :rolleyes::rolleyes::rolleyes:


І на свайбі побували і додому пів-кабана притягли :rolleyes::rolleyes: Не життє, а казка...
Да,другими словами такой себе праздник с гаданиями, угощениями свежиной, по форме селезенки прямо у туши кабана делаются предсказания будет ли холодная зима или теплая, богатым ли будет урожай следующего года. Ну и конечно же домашний первачек под свежатинку куда уж без него, веселые истории воспоминания шутки.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Да,другими словами такой себе праздник с гаданиями, угощениями свежиной, по форме селезенки прямо у туши кабана делаются предсказания будет ли холодная зима или теплая, богатым ли будет урожай следующего года. Ну и конечно же домашний первачек под свежатинку куда уж без него, веселые истории воспоминания шутки.
Де в чому ви на 100% праві.
Ми завжди колемо кабана в двох з батьком, одному не зовсім зручно, так за це время коли смалимо і миємо ітд, багато чого нагадуємо, ( як дід будучи колієм колов по селі свині), які ситуації були в батька при цьому процесі, тай про життя є час поговорити.
Є трошки і магії ( перед смалінням відрізаємо 5-6см кінчика хвоста і кидаємо в хлів).
Де хто читає і думає от селюки...
Але ми хоч трошки споживаємо якісну продукцію, купиш у магазині Польську картоплю а вона даже не пахне, купиш у Сільпо м`ясо починаєш жарить а воно або біліє, або з нього виділяється коричнева густа рідина,Купиш на базарі сало, каже горофяночкою смалили, а воно як вата без вкусне.
На роботу колегам винесеш посмакувати салка то вони і дошку облизують.
Діти асфальту не зрозуміють.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
І побувати на такому то всей'дно, що на свайбі в ролі посажонного отця!!! :rolleyes::rolleyes::rolleyes:


І на свайбі побували і додому пів-кабана притягли :rolleyes::rolleyes: Не життє, а казка...
На свадьбу цей процес геть не схожий.
І пів кабана ні хто додому не тягне, сусідам по трошки рознесемо щоб свіжиною посмакували і все.
Нормальне там життя, голодних і непритульних там дуже мало, чого не скажеш про місто.
 
Де в чому ви на 100% праві.
Ми завжди колемо кабана в двох з батьком, одному не зовсім зручно, так за це время коли смалимо і миємо ітд, багато чого нагадуємо, ( як дід будучи колієм колов по селі свині), які ситуації були в батька при цьому процесі, тай про життя є час поговорити.
Є трошки і магії ( перед смалінням відрізаємо 5-6см кінчика хвоста і кидаємо в хлів).
Де хто читає і думає от селюки...
Але ми хоч трошки споживаємо якісну продукцію, купиш у магазині Польську картоплю а вона даже не пахне, купиш у Сільпо м`ясо починаєш жарить а воно або біліє, або з нього виділяється коричнева густа рідина,Купиш на базарі сало, каже горофяночкою смалили, а воно як вата без вкусне.
На роботу колегам винесеш посмакувати салка то вони і дошку облизують.
Діти асфальту не зрозуміють.
Тут дело такое, как говорили люди издревле - "самый вкусный хлеб тот который выростил и выпек сам", так и сейчас с продуктами не факт что за деньги удастся преобрести качественные продукты и здесь то же все просто - "ничего личного только бизнесс". Сейчас люди привыкли, что денги решают все однако деньги кушать небудешь. Да кабанов вырощеных без биодобавок все меньше и меньше.
 
Зверху