Нужен совет по выбору первого ружья.

Kumiko

Новачок
Однако, долговато, если на гладкоствольное... Или очень коррумпированно :)

Поддерживаю вариант на 2 единицы: бюджетной турецкой помпы и двустволки/полуавтомата (нужное подчеркнуть). В выше указанную сумму это можно вписать +/-.

И ещё - из собственного опыта и неоднократно описанных случаев владельцев оружия - берите сейф на 2 или 3 единицы сразу. Поверьте - не пожалеете :D
Да про сейф вы правы на все 100%
 

kef

Зброяр
Нащо та помпа...агаеса треба для самооборони брати. Я розумію якщо життя проходить на далекому хуторі чи в лісовій глуші. А для міста чи навіть села та помпа нах. потрібна як і короткоствол.Десь тема є про примінення вогнепалу. То напевно потрібно знати в першу чергу ,що і як .А тоді вже робити вибір. А так і простої рушниці достатньо .Тим більше, що випадків одиниці де примінявся гладкоствол в надзвичайних ситуаціях.
Але вибір за вами. Краще брати американця.Як і радили вище в темі.То є перевірений часом апарат.
 

firemen

Новачок
Нащо та помпа...агаеса треба для самооборони брати. Я розумію якщо життя проходить на далекому хуторі чи в лісовій глуші. А для міста чи навіть села та помпа нах. потрібна як і короткоствол.Десь тема є про примінення вогнепалу. То напевно потрібно знати в першу чергу ,що і як .А тоді вже робити вибір. А так і простої рушниці достатньо .Тим більше, що випадків одиниці де примінявся гладкоствол в надзвичайних ситуаціях.
Але вибір за вами. Краще брати американця.Як і радили вище в темі.То є перевірений часом апарат.
Я думав про АК, але хочеться совмістить і оборону і полювання, але мені ні Сайгу, ні Ак не рекомендують на полювання. Можу взяти й нарізну зброю, та як я буду полювати птицю та зайця? Не те. Тому й дивлюся в бік або помпи або н/а...
 

POMAH-Lviv

Мисливець
а патрон подасть? чи треба ще й кнопку подачі натиснути? з помпою без маніпуляцій. тут достатньо згадати що таке "окопна мітла" - відповідь зрозуміла одразу. да, помпою можна вистрілити всім. що пролізе в ствол, а от н/а не перезаряджає патрони травматичної дії...
А чого півавтомат має не подати наступний патрон?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
А чого півавтомат має не подати наступний патрон?
МР-153 не подає. поки не натиснеш кнопку затримки подачі. н/а, які не мають відсікача патронів у магазині, не подають самостійно патрон - опція для заміни патрона в патроннику - відтягнув затвор, витягнув патрон, вставив інший. на лоток з магазину не подається в цьому випадку. так само і при осічці - нема пострілу, нема подачі.
 

POMAH-Lviv

Мисливець
МР-153 не подає. поки не натиснеш кнопку затримки подачі. н/а, які не мають відсікача патронів у магазині, не подають самостійно патрон - опція для заміни патрона в патроннику - відтягнув затвор, витягнув патрон, вставив інший. на лоток з магазину не подається в цьому випадку. так само і при осічці - нема пострілу, нема подачі.
Армсан а612 не має відсікача патронів, але при осічці передьорнув затвор - то наступний патрон подасться. за МП-153 не знаю.
 

KFoR

Зброяр
МР-153 не подає. поки не натиснеш кнопку затримки подачі. н/а, які не мають відсікача патронів у магазині, не подають самостійно патрон - опція для заміни патрона в патроннику - відтягнув затвор, витягнув патрон, вставив інший. на лоток з магазину не подається в цьому випадку. так само і при осічці - нема пострілу, нема подачі.
Ну мр-153 трохи від моєї відрізняється, в Нео патрон подається на лоток в момент натискання на спусковий гачок, а вже після екстракції гільзи лоток піднімається
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Ну мр-153 трохи від моєї відрізняється, в Нео патрон подається на лоток в момент натискання на спусковий гачок, а вже після екстракції гільзи лоток піднімається
ну то шо ти рівняєш РУЖО і свого патика!!! туркам ліньки було поставити кілька лишніх деталей:D:D:D
 
Зверху