Нож hultafors

Статус
Закрита.

Lenin3

ветеран форуму
надійна команда





весьма известен и популярен как по мне самый простой и надежный и крепкий нож.
лезвие карбон
ножны пластик
цена 350 грн
0992548584
если есть вопросы рад буду ответить
 

Lenin3

ветеран форуму
надійна команда
Вот к чему такие прострационные письма, ляпнул и куда-то пропал ... Я все написал в лс, повторюсь тут а какая она должна быть? Не устраивает, все занют я уступаю активно цена нового была 470 грн. Есть предложения пишите в л.с. а не мусорите тему. (Извините за вопль в теме).
 

Тарас_Когут

Мисливець
Я не пропав, а де Ви його купляли за 470 грн. Їх розрпродували по 255 грн. Зараз можна новий купити мах за 300 грн. Продавай хоч за тисячу грн. Ще раз наголошую, тут ,,дибілів,, не має. Не навижу коли панти колотять і ще хочуть з когось дурака зробити. З пов.
 

Lenin3

ветеран форуму
надійна команда
Я описав за скільки купував, ДИБІЛ той хто себе таким вважає .... казок про 255 грн не чув, можливо це просто казки а не продажі і перепровіряти не буду, переконаний ви обговорюєте не ту модель
а для того щоб підтвердити свої слова про не жадібність нехай нова ціна 190 грн )))) Чи Вам це також ціна для ДЕБІЛів.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Це модель Grovekniven. Звідки така ціна???
Я не пропав, а де Ви його купляли за 470 грн. Їх розрпродували по 255 грн. Зараз можна новий купити мах за 300 грн. Продавай хоч за тисячу грн. Ще раз наголошую, тут ,,дибілів,, не має. Не навижу коли панти колотять і ще хочуть з когось дурака зробити. З пов.
Правила форума.
5.14 Обсуждать цену Продавца в разделе "Продам" – жёлтая карточка (до 30 дней).
 
Статус
Закрита.
Зверху