Нож СССР (глухарь)

Статус
Закрита.

вовцюгака

Мисливець
в продажі?
 

Володимир0504

Слідопит
а какой смысл хромировать нержавейку?! это обычный охотничий нож МООиР из ссср со сталью типа у8
Важко дискутувати з Експєртом. Але спробую запитати. Больстер також з "у8"? Його також чомусь "хроміровалі". Ну можливо я високо планку підняв для "совєцкіх фабрічних охотнічих ножей" чи "ножов". Можливо не 95*18 "ето уже сталь російскіх ножєдєлов Златоустов, Козляров і другіх", ну а хоча б 40*13. Чесно не бачив жодного "мисливського ножа" радянського виробництва з марки сталі котру ви вказали.
 

Володимир0504

Слідопит
а какой смысл хромировать нержавейку?! это обычный охотничий нож МООиР из ссср со сталью типа у8
Не заради, флуду, а можливо щоб трохи прояснити ситуацію зі сталью ножа "Глухарь", що продається в даній темі. Сам мав два ножі (радянських мисливських), багато старших товаришів їх мають дотепер. Ніколи не бачив на них іржі. Трохи подивився інформацію в інеті, є цікаве фото саме ножа "Глухарь" вище больстера надпис "НЕРЖ" в радянському союзі це означало, сталь нержавіюча отже ніяк не інструменталка У8 котра легко піддається корозії. Думаю даний ніж як і більшість радянських мисливських ножів зі сталь 40*13. Дана інформація не стосується складних ножів там все можливе. Хоча мисливські радянські складні ножі ті що з екстракторами для гільз, були також в більшость з нержавійки. Моя думка не претендує на істину. Фото "Глухаря" додаю.
 

Вкладення

truten81

Мисливець
Важко дискутувати з Експєртом. Але спробую запитати. Больстер також з "у8"? Його також чомусь "хроміровалі". Ну можливо я високо планку підняв для "совєцкіх фабрічних охотнічих ножей" чи "ножов". Можливо не 95*18 "ето уже сталь російскіх ножєдєлов Златоустов, Козляров і другіх", ну а хоча б 40*13. Чесно не бачив жодного "мисливського ножа" радянського виробництва з марки сталі котру ви вказали.
больстер возможно и на этом с латуни.. а лезвие хромировали я так понимаю за компанию с больстером чтоб не отличался оттенок
 

zctarter

Мисливець
Так и вышло..Хром ложил для практичности,так как была возможность.Корзии не было!Болистер латунь.Нож отлично себя зарекомендовал,продаю потому что есть хотелка!И имею не один нож.
 
Статус
Закрита.
Зверху