Ножі.

Mixaskin

Мисливець
Да есть разные у меня.. Тут тот случай, что "запал, хотелка".. Руслан, а чертежик можете приложить, если не затруднит? )
 

Руслан77

Мисливець
Ловите) это типа Вашей хотелки, а файлы ПДФ это ножики от Барк Ривер, аврора, браво 1, фокс, и ещё Энзо 95 на закуску.
Начал рыться на компе, оказывается большинство чертежей удалил, это то что осталось
А последнее фото моего бывшего ножа, я его продал правда, очень удобный инструмент, длина клинка у него 110 мм ширина 30 мм толщина обуха 2.6 мм железка N690 с крио на 60 ед.

22066730_8386.png KPHFT_Crimson_Gold_Elder_M_KSF.jpg
 

Вкладення

Останнє редагування:

Руслан77

Мисливець
В принципе согласен, для еды опинель 8, 9,или 10) кому какой в руку ляжет.
 
Останнє редагування:

Шурави

Снайпер
Цікавить в яку суму оцінили дану "Аврорку "?
Відповідь можна в особисті.
Дякую
 

YaSancho

Мисливець
Мені особисто лінза чомусь не зайшла, більше прямі від обуху, і тонко зведено, але на правильного користувача! Без рубки цвяхів і консерв
 

YaSancho

Мисливець
А чому саме не зайшла, зможете конкретнише зформулювати?
Звісно, але це мое субьективне...
По мьяким продуктам, - помідорчик, свіжий хліб і т.д, лінза трохи підклинюе, можливо краще тримае кромку, але заточити лінзу набагато складніше, навідь продвинутим юзерам. Якось так і по коротше
 

Lisst

Мисливець
Дякую. Скажу, щодо різу по продуктах то дійсне суб'єктивне. А щодо заточування зовсім не погоджуюся. Витримати міліметрову смужку підводу на пласких спусках є не банальним завданням. Так, щоб воно різало якісно та тривало. Можна встромити клинка в апексоїда, повозюкати бланком і вийде, начебто, непогана блискуча смужка на РК. Але то не є повноцінною якісною заточкою, погодьтеся. Признаюся, сам досі достатньо не опанував цю мудрість. А от заточити конвекс в нуль зможе навіть аматор. Просто поклади клинка всією площиною на лист наждачки з пружною подкладкою (типу мишиного ковдрика) і намагайся не робити різких хаотичних рухів. Для цього не потрібні спець приспособа, лупа та гарне освітлення. Можна сміливо точити навіть на коліні. Ну або на якомусь каменці. Сталь знимається по всієї поверхні спуска, тому витримати геометрію набагато простіше. І головне, для мене принаймні, що з часом не змінюєтся геометрія спуску. Коли ви точите микропідвід, то сталь знімаєтся на вузенькой смужці, тому з часом зведення клинку збільшується. Якщо досить довго точити підвід на пласких спусках, то кінець кінцем отримаєте зубило. А на конвексі лінза як була, так і залишиться, хоч тери її до самого обуха. Але- одно але. Не буде блискучого гламурного блиску або красивого сатіну. Не кажучи вже про травленні картинки та понтові написи на клинку. Це головний аргумент для маркетологів, які вигадали колись цю геометрію- пласкі спуски.
 

Lisst

Мисливець
Відгуки користувача "аврори" з конвексом:
Доброго дня. Ніж класний, в бойових умовах в поході ше не був, але пару кг м‘яса на шашлик нарізав, палички застругав - все супер. Гостроту набирає шалену, я на атлясному сланці з суспензією його повазюкав хвилин 10 - волоски стругає аж бігом. Притому гострота дуже інтересна, ніж не милить від слова зовсім, але чистити картоплю в контакт з пальцем не страшно, як то буває ...
Вітаю. Польова кухня ножу під силу люба, сьогодні все на 6л борщу нарізав без проблем, взагалі. Чуть складно було нашинкувати капусту, навіть не складно а довго порівняно з шефом:)
198735463_1194124861031999_3923641431591589523_n.jpg
 

YaSancho

Мисливець
Те ж саме зубило буде і на конвексі! При зточуванні ножа до обуху, я завжди зможу змінити вугол заточки, наприклад з 40 на 25⁰, на лінзі без геморою ні.так само підвести на коліні не проблема, наприклад об тарілку чи скло авто, ! Це все на любителя, і це моя думка, нікому нічого не доказую
 
Зверху