Ножі.

Володимир0504

Слідопит
Добрий день, шановне панство, також трохи поділюсь своїми ножами і їх описами. Мій перший свідомий ніж. 95х18 марка сталі співпала з розміром клинка. Був придбаний без ножн. В мисливському магазині. Але попри те довго служив будучи єдиним ножем на всі випадки життя. Зараз інколи ним користуюсь. Придбав ножни з кайдексу у Тимофія Калашникова. Перед тим були шкіряні ножни масові такі з дикими качками у прицілі. Так от від цих ножн частина руків"я котра контактувала з шкірою втратила свій колір і блиск, ніби шкіра витянула з руків"я пропитку. Відновлював лляним маслом. Ніж легкий досить. Хвостовик проходить через усе руків"я і розклепаний у алюмінієвому тильнику. Металеві больстер і тильник також виявились зручними штуками, особливо тильник для застосування по призначенню, коли під рукою нема молотка.
 

Вкладення

Fonex

Снайпер
Как-то никогда не болел ножами, ну я из тех, которые - есть какие-то ножи, режут и ладно)))))А тут знакомый, с недавних пор, решил себя опробовать на новом поприще...Ну, заказал пару у него. Первый вот забрал, сталь N690, дерево...-ну нормальное такое дерево...))))))))))Фото утром на бегу, не судите строго))))
П.С. Второй(ШХ15) заберу, покажу позже...
 

Вкладення

Володимир0504

Слідопит
Как-то никогда не болел ножами, ну я из тех, которые - есть какие-то ножи, режут и ладно)))))А тут знакомый, с недавних пор, решил себя опробовать на новом поприще...Ну, заказал пару у него. Первый вот забрал, сталь N690, дерево...-ну нормальное такое дерево...))))))))))Фото утром на бегу, не судите строго))))
П.С. Второй(ШХ15) заберу, покажу позже...
Класні фіни.
 

Володимир0504

Слідопит
Время от времени попускало, но потом все возвращается с новой силой.
Постійно треба якогось ножа, причому більше на психологічному рівні, людина придумує для чого його треба, попускає зазвичай після якихось незрозумілих покупок, коли крутиш той ніж в руках і думаєш а нахіба він мені був треба, після інших покупок навпаки хочеться ще придбати ніж такої серії або фірми. Якось так.
 

Володимир0504

Слідопит
Всегда беру на охоту вот такой ножик. Очень удобный, и для разделки дичи годиться. Переглянути вкладення 572336
Подібний ніж є у батьків у селі. Нижче дам фото. Чим здивував мене цей ніж? Здивував тим, що коли його наточити на апексі то ним без підточувань і без правки можна розібрати і порізати, до кобаси і тушонки ціле порося.Ніж не зекпром як можуть подумати форумчани. Виготовлений на якомусь заводі в м. Брест сусідньої білорусі. Сталь я думаю або 95х18 або 40х13 хоча можу помилятись. Руків"я думаю текстоліт плюс алюміній, монтаж схоже сквозний. Так от ножем таких розмірів і форми дуже добре працювати по м"ясу. Коли різали порося мав ще при собі фінку одного відомого майстра. Фінка дуже добра і гостра але по м"ясу нею працювати не дуже. Після роботи з цим ножем є бажання придбати щось подібне зупинив свій погляд на пчаках, ножах Боуї, Кизляр "Дагестанський" останній виробництва країни агресора тому не дуже то буде етично, хоча ніж прикольний. Я так розумію даний ніж це щось типу розуміння радянськими і пострадянськими майстрами ножа Боуї. Можливо хтось може виготовити подібний ніж в більш сучасному виконанні або може порадити майстра.
 

Вкладення

Зверху