Не паліть траву!!!

LORDI

Новачок
Але ми також не можемо стояти осторонь цієї проблеми.
Ми минулого року спіймали одного палія, але він виявився психічно хворою людиною. Провели з ним бесіду, то він до сьогодні як мене зустрічає каже, що сірники в руки не бере. Якби це був осудний чоловік - однозначно я би повідомив в органи поліції про правопорушення.
 

kef

Зброяр
А чи багато в пресі,чи по телебаченню було виступів попереджень про наслідки випалювання " сухостою ".Я думаю ,що багато розуму непотрібно щоб на цей період створити групи з пожежників,поліцаїв,голів с.р.,не на папері для звітності і дальнішої брехні кожного по своєму напрямку до обл.центру,а звідти до Києва.Бо неодин чиновник бюрократ нескаже правди, яка робиться в його селі,районі та області.Керувати бажаючих багато,а от працювати ....А оштрафувати в першу чергу потрібно агровласників, які масово випалють після жнив поля вкриті покосами соломи.,і любителів ядо-хімікатів.А тоді коли це станеться,то прості мешканці сіл задумаються-якщо вже таких "блатних" штрафанули ,то зі мною точно ніхто рахуватися і жаліти не стане.
 

kef

Зброяр
Почались жнива.Знову та сама картина, яка повторюється з року в рік.- випалювання соломи -стерні......В дома як молотив то більшу частину соломи комбайном перебито на січку,решту буде запресовано в тюки.І нічого палити не потрібно,але до людей бачу ,що ставлення повинне бути таке як у них до природи.........Поки когось не покарають-то толку буде мало.....
 

Leodr

Снайпер
Да так чтобы не перенесли открытие, в связи с пожароопасным положением!
 

василь довжик

Слідопит
https://news.pn/ru/criminal/197607. Поймали одного придурка! Почитайте.
Да мужик попав круто.Але одне бентежить,що на його думку він хотів напевне щоб старе вигоріло,очистити берег.А те,що в тому камиші існувало житя,він навіть і не задумався.Одним палієм менш.Надіємся,що бажання брати в руки сірники його на завжди полишить і йому подібних.
 

Leodr

Снайпер
То что там была живность, а то что там был человек которого он мог убить!
 

василь довжик

Слідопит
То что там была живность, а то что там был человек которого он мог убить!
Так це він не знав і це не має виправдання.Я просто мав на увазі мотив,який в його голові був.Добре,що все обійшлося.І рибак,що не міг раніше вийти і трандулєй надавати.Дуже шкода,що люди не розуміють,що вони роблять.
 

Leodr

Снайпер
Ну и как это назвать, только что посмотрел новости про подпал камыша с поджигателем провели профилактическую беседу и отпустили.! :eek: Как понять! Пока это вся информация.
 

василь довжик

Слідопит
Ну и как это назвать, только что посмотрел новости про подпал камыша с поджигателем провели профилактическую беседу и отпустили.! :eek: Как понять! Пока это вся информация.
В нас на Україні це нормально.От наказалиб одного десятий задумавсяб.
 

василь довжик

Слідопит
В нас погода також сприяє пожежам.Всі дамби річки які довгий час не горіли,на жаль все горить.Таке враження ,ніби хтось спецом ходить кожен клаптик випалює і при чому на таке велике свято.Зайченята напевно вже в змозі втекти.Качка теж як що і гніздо згоріло має час нове зробить.А як ні це дуже шкода.
 

КДН

Слідопит
Вже пригледів хороше місце для полювання на перепілку. Точніше я всі місця і так давно знаю...Сьогодні заскочив,думаю,постою хвилин 20 прислухаюсь де він "кричить"....Заскочив,з одного краю поле у вогні,невеличкий шматок. Наломав гілок клена і все загасив за 10 хвилин. Комусь мішає........Скоти
П.С. А поруч поле високої незібраної пшениці....
 
Зверху