Недорого помпу, можно под ремонт

немец1970

Слідопит
собственно в заглавии, предпочтений нет, можно проблемное, главное не дорого
С ув.
 

Свій

Новачок
Є пропозиція. Ухкон АС 15. На полюванні не була. Настріл мінімальний. Використовувалась як службова. Цікавить обмін на авто чуда радянського автопрому. Ваз 2104. Або щось подібне. З моєю доплатою. До зброї багато апергейту.
 

немец1970

Слідопит
Є пропозиція. Ухкон АС 15. На полюванні не була. Настріл мінімальний. Використовувалась як службова. Цікавить обмін на авто чуда радянського автопрому. Ваз 2104. Або щось подібне. З моєю доплатою. До зброї багато апергейту.
Скиньте фото и цену
 

Свій

Новачок
Ціну не знаю. Я заплатив за неї в 14 році 650 євро. Рушниця з двома парами стволів. Є дадаткова планка вівера, пістолетна рукоятка. Прокладки для відводу шийки приклада під анатомічні особливості, засоби чистки, З довгого ствола вистрілив не більше 10-15 раз. З короткого в основному резиною. Можлво віддам з сейфом. Фото не вставляється. Не знаю як це зробити. Напишіть вайбер. Все вишлю.
 

Свій

Новачок
Відаю в звяку з переходом на нарізняк. Більше цікавить обмін на авто, радянського виробництва.
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
...заплатив за неї в 14 році 650 євро...
...Рушниця з двома парами стволів...
Я у 2014 році в червні,приїхав у Київ на Гетьмана 27 купити помпову тактичну рушницю Узкон AS16,але з одним стволом і вартість її на той момент була під сім тисяч гривень із за того,що вона тактична!!!Але,коли мені на очі попався напівавтомат Узкон Z-12 у пластику,який коштував 6.325 минус 10 відсотків по кртці від загальної суми і того мені її продали за 5.750 гривень,то зрозуміло,що я свій вибір зробив миттєво,відмовишися від помпової рушниці AS16 на користь напівавтомата Z-12.Так що не розказуйте на рахунок ціни у 650 євро!Навіть якщо порахувати додатковий ствол,які тоді були у наявністі з відбраковки за ціною 3.115 гривень,то це ну ніяк не получаєтся 650 євро!!!
 

Свій

Новачок
Шановний я станом. на вересень 2014 р. Заплатив 650 євро. Це був еквівалент близько 16000 грн. Якщо получиться можу розшукати чек. Я прекрасно розумію що ціни на даний час впали. Тому щоб не продавати і не торгуватись, та не виянювати чиє залізо краще, пропоную обмін на авто жигуль чи волгу. Якщо Вам не цікаво не пишіть.
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Звісно мені не цікаво!Але розповідати на кшталт 650 євро не треба!Напівавтоматичні рушниці завжди були дорощі за ціною і старожили форуму та поцінювачи гладкоствольної зброї це добре знають,тому я і написав інформацію для новачків!
 

Свій

Новачок
Я Вас розумію. Я готовий віддати за 300$. Але цікавить обмін на авто марки жигуль або волга. З моєю доплатою. Дані авто теж не особо ліквідні.
 

Саня-ягуар

Мисливець
Товарищ продаёт помпу иж81 к. 12 фото и телефон прилагается, цена если я не ошибаюсь 3500грн. Звоните. 0500550710 Виктор
 

Вкладення

Саня-ягуар

Мисливець
Запорожская обл. г. Энергодар. По всем вопросам звоните по указанному тел. 0500550710.Это владельца оружия. С ув.
 

Vadim1721vadim

Снайпер
собственно в заглавии, предпочтений нет, можно проблемное, главное не дорого
С ув.
если задатся целью то можно найти не дорогое и достойное ружье главное не торопится.я больше года искал и ждал и вот на конец то перед сезоном купил себе аж за 200 $.
20190714_145328_compress55.jpg
 

немец1970

Слідопит

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Нет,это Хатсан Эскорт П/А из первых партий,2004-2008 гг. Немного не удачная модель из за системы заряжания патронов.Что бы зарядиться,нужно сначала закинуть первый патрон в патронник,нажать(сбросить) кнопку ЗЗ,потом опять же нажать на кнопку ЗЗ и удерживать её пальцем,вот только потом,патроны можно свободно заряжать в подствольный магазин!
Вот на этом видео,турецкие оружейники реанимировали старую,самую первую модель ружья Хатсан Эскорт и назвав её Н-112 и представитель одной из компаний-покупателей продемонстрировал особенности заряжания без системы Фаст Лоад...
 
Останнє редагування:

Vadim1721vadim

Снайпер
Нет,это Хатсан Эскорт П/А из первых партий,2004-2008 гг. Немного не удачная модель из за системы заряжания патронов.
как для первого П/А пойдет.а как год узнать выпуска?у меня в разрешении просто написано Хотсан Эскорт второй ствол не записан
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
...как год узнать выпуска...
...второй ствол не записан...
Вадим,закинь мне в личьку все цифры с ружбая и со стволов...
Хатсаны тех лет идущие в комплектации "комбо",шли асе под одним номером,на самих стволах номера выбиты на торцах хвостовиков...
 
Зверху