Небезпечні постріли з рушниці під час полювання.

kef

Зброяр
Не забаром відкриття полювання на пернату дичину.Перед початком проводяться збори,інструктаж по правилах безбеки поводження зі зброєю..,і.т.д.,.Всі все знають,розуміють.,але під час самого полювання трапляються різні ситуації і на жаль з летальними випадками.
-Гадаю,що не один із нас потрапляв під "дружній" вогонь колеги мисливця: (стрільба по лінії на номерах ,"обсипання" шротом ......),як з наслідками ,так і без.
 

kef

Зброяр

kef

Зброяр
А чи всі дотримуються даних правил,буде видно після відкриття полювання та в продовж всього мисливського сезону.
-
-
 

tyrist 1945

Тигр
В нас на сусідні водоймі рибалка вхопив до 10дробин.не знаю як там імено сталось но рибалок на тому водоймі не повинно бути взагалі
Рибаки і мисливці повинні бути на любій водоймі. Але крім них повинна бути присутня культура, взаємоповага і ЇЇ Високість техніка бепеки.
 

krushinski00

Снайпер
Рибаки і мисливці повинні бути на любій водоймі. Але крім них повинна бути присутня культура, взаємоповага і ЇЇ Високість техніка бепеки.
Там заборонено ловити рибу в камишах.тільки з дамби.
 

kef

Зброяр
Знаю на 100 % , мордобой між мисливцями і перевіряючими якимись був.......Чим закінчилось -не знаю.
-В тому році у вересні ловив рибу за стіною очерету.Під"їзджає авто виходять молоді хлопці і бах-бах по воді......Судячи по поверхні води від удару-була картечь або п/к.Кричу що робите...Все нормально-пристрілюємо нову рушницю........Я вмію,я знаю,я з армії прийшов з зброєю поводитися вмію......."Порозмовляли" і на тому пристрілка рушниці закінчилась.......
 

andremon

Мисливець

andremon

Мисливець
Для інформації... :rolleyes: якщо вірити статистиці - абсолютна більшисть вбивств скоюється самими звичайними кухонними ножиками! Так і що ж тепер, виходить ящо це вже така зброя массового ураження то слід продавати геть усі ножики за дозвільною системою?
Убивает не оружие, убивает человек
КАЛАШНИКОВ Михаил Тимофеевич
 

kef

Зброяр
Для інформації... :rolleyes: якщо вірити статистиці - абсолютна більшисть вбивств скоюється самими звичайними кухонними ножиками! Так і що ж тепер, виходить ящо це вже така зброя массового ураження то слід продавати геть усі ножики за дозвільною системою?
Для роздумів........
 

kef

Зброяр
Не відповідність законів.....Але то таке.Головне щоб під час полювання не отримати порцію свинцю в любу частину тіла.А таке трапляється часто і не всі звертаються в лікарню дістати шріт ......щоб не підставити "товариша", який здійснив постріл...Чи я помиляюся і ніхто ніколи не потрапляв під "дружній" вогонь горе-мисливця.....
 

andremon

Мисливець
Не відповідність законів.....Але то таке.Головне щоб під час полювання не отримати порцію свинцю в любу частину тіла.А таке трапляється часто і не всі звертаються в лікарню дістати шріт ......щоб не підставити "товариша", який здійснив постріл...Чи я помиляюся і ніхто ніколи не потрапляв під "дружній" вогонь горе-мисливця.....
Ну якщо це мілкий шрот, на вильоті, крізь кілька шарів тканини - то ще пів біди, а ось дурень з нарізною - от то вже біда! Єдиний надійний метод - якнайбільша відстань до дурня! Як висновок, треба правильно обирати колектив, або взагалі, полювати наодинці... хоча ніхто не застрахований від того що дурень не прийде до тебе сам, як то кажуть: "усі під богом ходимо"
 
Зверху