На чому готуємо!

LORDI

Новачок
Рецепт тушкованої качки є у темі Петренка, шурпа (на фото) а також картопля на бороні є і в Петренка і у Вас, так що дякую за поради. Основне, що готувалося з душею, а настрою додавала зелена етикетка;).
 

LORDI

Новачок
Дякую всім за цікавість до мого повідомлення, але як я вже писав вище рецепти приготовлених страв є у темах Анатолія Петренка та Моні, а тому не вбачаю доцільності дублювати рецепти "гуру мисливської кухні". З повагою.
 

kef

Зброяр
Думаю, що все ж таки було добавлено щось власне.......:rolleyes:.(смак води ,овочів,спецій ...... )і блюдо не буде одинаковим .......
 

PetrenkoAO

ветеран форуму
надійна команда
"гуру мисливської кухні".
Не перебільшуйте! Всі ми гуру! Просто треба ділитись !
І не тільки рецептами кухні!
Радує що рецепт смачний не лише для мене, а й для всіх інших!

Хоч назвіть точну назву страв, всіх які готувались і які зайняли призові місця!!!
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Не перебільшуйте! Всі ми гуру! Просто треба ділитись !
І не тільки рецептами кухні!
Радує що рецепт смачний не лише для мене, а й для всіх інших!

Хоч назвіть точну назву страв, всіх які готувались і які зайняли призові місця!!!
Согласен с Толей на все сто процентов!!!К тому же блюдо может быть одно и тоже а рецепты приготовления разные.
 

Evelina

Новачок
Я готую на електричні плитці. У мене модель HANSA FCEX 58210 https://goo.gl/scbJcJ
Також у мене є мультиварка, але нею користуюся рідко. Не підійшла вона нам.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Я готую на електричні плитці. У мене модель HANSA FCEX 58210 https://goo.gl/scbJcJ
Також у мене є мультиварка, але нею користуюся рідко. Не підійшла вона нам.
Пані Евеліна, а як на Вашу думку, де краще ставити такий девайс - під вербою, чи дубом?! і електрики вистачить, якщо накинути кабель на високовольтну лінію електропередач, бо в радіусі 10 км ніякого джерела енергії більше не буде на полюванні!o_O
 

LORDI

Новачок
Хоч назвіть точну назву страв, всіх які готувались і які зайняли призові місця!!![/QUOTE]

КОРОТКО. Готувалися три страви : тушкована дика качка в сметанному соусі з чорносливом і курагою, шурпа та смажена на бороні картопля з підчеревиною.
1) Для приготування першої страви взяли два великі грудневі (заморожені) жовтенькі крижні. Обварили і вкинули в казанок тушкуватися. Майже під кінець тушкування м'яса, вкинули чорнослив і курагу. Обсмажили на сковорідці до золотистого кольору цибулю, додали домашньої сметани і всипали до качки. В кінці приготування додали часник і зелень.
2) Шурпа. В розігрітий казанок вкинули трохи свинячого сала, яке стопили на смалець і маленькі шкварки. Туди вкинули 3 кг м'яса (1,5 кг свинини і 1,5 кг телятини). Поки м'ясо обсмажувалося, окремо на сковорідці протушкували овочі (цибулю, помідори, солодкий перець). Овочі всипали в казан, перемішали і дали трохи все разом протушкуватися. Далі додали порізану картоплю, залили все водою і варили до готовності. Сіль, перець, спеції, зелень - за смаком.
3) На розігріту сковороду-борону (у нас вона великого розміру) вкинули нарізану сантиметровими кусками підчеревину. В обсмажену підчеревину всипали почищену та порізану на куски картоплю. Стопленого смальцю було замало, тому додавали соняшникової олії.
Під час дегустації, за бажанням, пропонували фірмову настоянку, хоча таких, щоб відмовилися, на жаль, не було.
Фото викладені вище.
 

OlegSch

Мисливець
Отпуска и командировки закончились. Раскачиваемся потихоньку. Вчера занимались каминной частью.
 

Вкладення

OlegSch

Мисливець
Добрый день всем. На этих выходных продолжали баловаться с кирпичами. Закрывали тандыр, утепляли его. Много времени занимает резка кирпича. Вот фото за выходные.
 

Вкладення

Зверху