Наши дети на охоте

Статус
Закрита.

Копатыч

Зброяр
папа бреше не по-людськи - то Макс взяв своє, а папа - в молоко!!!:D:D
головне, шо малий уже вищий за рушницю (мене тато в дитинстві міряв, і я дуже хотів бути вищим за його рушницю, бо саме тоді мав ходити на полювання:)). так що скоро, дасть Бог і не счуєшся, як буде його рушниця, його трофеї, і не ти його, а він тебе братиме на полювання...
На все, Божья воля .......
Жена говорит ....."еще годика 3-4, и будете с Саней, под посадкой пиво пить......:D., а "малые" будут поля топтать ......"
 

Копатыч

Зброяр
а к чему этот пост и фото ?????:confused::confused::confused:
тема " Наши дети на охоте" :rolleyes::rolleyes::rolleyes:o_Oo_Oo_Oo_O
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Шановні учасники і читачі теми " Наши дети на охоте "!!Своїми протиправними постами і фото ви викликали увагу служби яка контролює чистоту інтернету,а особливо ось цим фото,



а тому надалі просьба не відкривати теми такого напрямку!!Як на мене,то місце дітей в школі з книжками і ручками,а не на полюваннях зі зброєю.Всьому свій час.Тема закривається для спілкування,а після ознайомлення форумчанами буде видалена.
 
Останнє редагування:

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Шановні учасники і читачі теми " Наши дети на охоте "!!Своїми протиправними постами і фото ви викликали увагу служби яка контролює чистоту інтернету,а особливо ось цим фото,



а тому надалі просьба не відкривати теми такого напрямку!!Як на мене,то місце дітей в школі з книжками і ручками,а не на полюваннях зі зброєю.Всьому свій час.Тема закривається для спілкування,а після ознайомлення форумчанами буде видалена.
А потом удивляемся, почему нас борейковцы гнобят... в своих законопроектах против охоты!
 
Статус
Закрита.
Зверху