Нарезное

Шурави

Снайпер
Перебробував багато чого і зупинив свій вибір на Hornady SST 180 gr , перекриває всі поставлені задачі.
 

Баба Яга

Мисливець
где и какие задачи в Україні с нарезним стволом можно охотить???? если людина задає питання по кабану на 300 м. то це ознака того що він навідь з мелкашки на палюванні нестріляв...
 
Останнє редагування:

Шурави

Снайпер
где и какие задачи в Україні с нарезним стволом можно охотить???? если людина задає питання по кабану на 300 м. то це ознака того що він навідь з мелкашки на палюванні нестріляв...
Т.С. задав питаняя і йому відповіли відносно калібру та його потенційних можливостей. Стосовно дистанцій - це прийде з досвідом.
 

ВАся1091992

Мисливець
где и какие задачи в Україні с нарезним стволом можно охотить???? если людина задає питання по кабану на 300 м. то це ознака того що він навідь з мелкашки на палюванні нестріляв...
не на 300м,а до 300метров (с запасом) я спрашевал, цифра взята не с головы, а с реальной охоты, для степи-полей очень адекватное расстояние, да и на сегодня 300м. не так уже и много. КРИТИКА, ЭТО ТОЖЕ ХОРОШО.
 

Alexonheat

Новачок
Я, перепробувавши чимало калібрів, все ж таки в 90% випадків користуюсь 308, як найбільш універсальним...
Користуюсь патронами RWS EVO 180 грейн.
Але... на 300м не стріляю:)
 

Баба Яга

Мисливець
вся свінятина берется з собакою... без собак охоти небуде...( з маленького досвіду можу сказати собака + 12 калібр = шашлик... ) і кабан в степу це только на ютюбе...
 
Зверху