Нарезное

ВАся1091992

Мисливець
Подскажите, какой калибр да и на какой карабин обратить внимание. Чтоб до 300 метров уверено добывать косуля-кабан.
 

Баба Яга

Мисливець
на 300 м. нужно уметь хорошо стрелять...балистика наука сложная..(ветер , дощь, жара)... зимой - 20 пуля летит ниже... летом +30 пуля летит дальше ... начните с тренеровок из мелкашки на 50 м. потом 100 м.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Подскажите, какой калибр да и на какой карабин обратить внимание. Чтоб до 300 метров уверено добывать косуля-кабан
2687527.jpg


тепер без жартів. бери найдешевший, бо скоро піонерські костри в дупі перегорять і доведеться продавати, бо на 300 м кабана та козу можна побачити тільки в полі на рівнині. більшість карабінів в крупних калібрах продають з настрілом 3-50 патронів, бо перехотілось. а постріляти задоволення ну геть не дешеве.
 

Panters

Снайпер
Коли в мене назріло питання придбання нарізного, я вибирав між 223 та 308, перевагу віддав 223,
але це було зумовлено конкретними видами полювання , тобто лис+косуля+підсвинок, 90% полювань
це індивідуальні, Вам порада (косуля,кабан) беріть 308, калібр універсальний,
є великий вибір патрона від легких куль до важких. Який вибрати карабін ?
Я взяв Хова 1500, повністю задоволений якістю зброї та кучністю, були варіанти ЧЗ , Хенель, не сподобались,
беріть те що не хочеться з рук випускати, оте і Ваше.
 
Останнє редагування:

quad

Мисливець
308 и короткий ствол. +прицел. Ну и пуля для косули полегче.
 

Виталлий

Мисливець
Из практики: 308 и умение стрелять. Всё от 2 кг до (не побоюсь) 700 кг - ляжет.
Подберите пулю и ловкость.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
))))
Либо метко стреляешь, либо быстро бегаешь!
Пани напевне страшних фільмів надивилися про те як скажені вепрі-підранки шматують мазил-мисливців? :)

Если метко не стреляешь, то просто много и долго бегаешь за подранком.
 

quad

Мисливець
Я имел ввиду грейн этак 125 и чисто охотничья пуля, а не к примеру 168 A-MAX ( сейчас ELD Match).
 

Шурави

Снайпер
Я имел ввиду грейн этак 125 и чисто охотничья пуля, а не к примеру 168 A-MAX ( сейчас ELD Match).
В зависимости от твиста легкие могут не "полететь", главным критерием в выборе является конструкция пули. ИМХО

З.Ы. ELD Match это для бумаги больше.
 
Останнє редагування:

Тарас_Когут

Мисливець
Є категорії куль для полювання (TOG,TIG,a-max,v-max, vulcan, orix,DK,KS........ і інші), а є для стрільби по інших цілях (match, FMJ..........) Потрібно почитати, подивитись на експансію по різному звіру, і тоді вибрати один вид і ним пристрілятись і постійно ним користуватись. Не брати кулі від 160 до 220 гран, і всіма стріляти, вони полетять порізному.
 
Зверху