Напівавтомат SKB 1900

shapik331

Новачок
Придбав собі напівавтомат SKB 1900 в 12 калібрі. Чи є на форумі ще власники такої зброї? Відгукністься.
 

Psen1010

Новачок
Дуже сподобалася дана модель ,довго вже шукаю якусь інформацію про цю рушницю але нажаль дуже мало інформації від власників .ви вже рік користуетесь,поділіться враженнями. У вас виробник японія???вся інформація буде мені дуже цікава.якщо не секрет скажіть ціну даної рушниці. З повагою.
 

shapik331

Новачок
Рушницею користуюсь вже другий рік. З кожним полюванням подобається все більше і більше. На рушниці зазначено, що для Японії. Зроблена дуже добре. Всі деталі, як в годиннику підігнані. Запчастинини по сьогоднішній день випускаються, але в штатах. Дуже дальнобійна. Працює відмінно, ламатись немає чому. Віддачі майже немає, не зважаючи на те, що відсутній резиновий тильник взагалі. Придбавав з 50 % знижкою за 1200 у.о.
 

Psen1010

Новачок
Я теж знайшов за 1100$. А якого року виготовлення?Неможу знайти інформацію з яких років його почали виготовляти.
 

shapik331

Новачок
А хіба рік має значення коли рушниця нова? На сайті skbshotguns.com всі каталоги.
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Придбав собі напівавтомат SKB 1900 в 12 калібрі. Чи є на форумі ще власники такої зброї? Відгукністься.
Мав такий п/автомат,в 12 калібрі,повний чок
Називається в Америці Ітака 9000(Ithaca) виробляє той же ,,завод,,SKB в Японії
Дуже надійний і цікавий п/автомат
Безкідказний і неприхотливий
Мій був з 70х років випуску,але мав таке ж гравіювання,як Ваш
Привіз його товаришу в Укр з Канади того року
Він полює в лісі і по перу і не може на радуватися
Так що Ви маєте досить хороший ,,апарат,,
Тут,в Америці,теж ця модель,та і люба зброя,вироблена концерном SKB,є популярна,бо надійна...
 
Зверху