Напівавтомат під лівшу.

Тема у розділі 'Обговорення зброї', створена користувачем _brodyaga, 15 бер 2019.

1. жестянщик

жестянщик Снайпер

Бродяга,я в своём посте выше,дал две ссылки продажи левосторонних ружей!Звоните и узнавайте,а то сейчас вашу тысячу пятисотую тему выбора превратят в несколько томов энциклопедии лишних и не нужных советов!

Корнилов та _brodyaga подобається це.
  2. Safari
  3. web2r

web2r Мисливець

Хоч і правша, але стріляю від лівого плеча, третій рік володію армсан 612 правосторонній, прокладками відрегулював приклад під себе і все нормально. Виліт гільзи ніколи не був проблемою навіть на службі при стрільбі з акс.

Корнилов, палюня, жестянщик та ще 1-му подобається це.
  4. _brodyaga

_brodyaga Новачок

То була б/у під правшу , а ліворуку таку б/у знайти думаю проблемно буде, а нова там цінник на ліворуку за 1500

5. _brodyaga

_brodyaga Новачок

Дякую, та цей фабарм боюсь колега не витягне по ціні, гроші вроді має ;), та я вже писав, мисливець тільки 2 роки, ще не настільки торкнуло :D , а на рахунок хатсана, вирішив що як буде брати бюджетку, то тільки нову.

6. _brodyaga

_brodyaga Новачок

Є ідея, на стрільбище поїхати і з праворукого напівавтомата постріляти, але це вже як нічого не вийде з ліворуким

web2r подобається це.
  7. Барс78

Барс78 Мисливець

[​IMG]Врут. Есть!

жестянщик, Корнилов, _brodyaga та ще 1-му подобається це.
  8. палюня

палюня Новачок

Есть

_brodyaga подобається це.
  9. палюня

палюня Новачок

Левшу в будущем будет тяжелее продать

томка подобається це.
  10. _brodyaga

_brodyaga Новачок

Дякую, це вже щось. Мабуть потрібно, магазин змінити, бо сьогодні там конкретно сказали - Хатсан і Латек а далі все більше за 42000

11. Барс78

Барс78 Мисливець

[​IMG]Вот вам еще вариант, армсан 612.;)

Корнилов та _brodyaga подобається це.
  12. _brodyaga

_brodyaga Новачок

Дякую!!

Корнилов подобається це.
  13. hnat

hnat Мисливець

Тільки франкі лівостороння на 9000 дорожча від звичайної...

14. _brodyaga

_brodyaga Новачок

Screenshot_2019-03-15-23-08-31-674_com.android.chrome.png Screenshot_2019-03-15-23-10-41-825_com.android.chrome.png
    Вже побачив :(

Останнє редагування: 15 бер 2019
  15. жестянщик

жестянщик Снайпер

Бродяго,ото не марнуйте часу,та звертайтеся по тих силках,які я вам написав,на Хатсан та Фабарм!

16. Waldemor

Waldemor Новачок

Сам являюсь левшой, если говорим про полуавтомат бросьте эту идею с левосторонним вариантом, купите обычную правшу и все будет хорошо, ничего там не мешает никуда гильзы в лицо не летят, зарядка вообще сказка, проблем нету, являюсь владельцем Беретта а400 экстрим ! Если возьмёте левшупотом ее продать в раз 20 сложнее чем правшу! Так что выбор за вами!

_brodyaga, палюня та MahVit79 подобається це.
  17. Fonex

Fonex Снайпер

То, что продать потом сложнее - это в точку, как "праворукий" вариант будет для левши - эээт надо товарищу ТС прикинуть, взять и пострелять где-то с любого полуавтомата "праворукого".А что касается бюджета покупки, то я бы советовал Армсан А612(есть и для левшей и для правшей) или, если со временем подсобирать деньги, то Франки Афинити(но для левши стоит дороже намного, я считаю, чем правша, хотя если найти 15% скидку, то будет чуток больше 1000 у.е.)ИМХО. С уважением!

18. _brodyaga

_brodyaga Новачок

Дякую. Якраз такий варіант наразі переважає. Колега саме більше схиляється до покупки саме цієї моделі, хоча ще вагається ліворуку, чи все ж праворуку. Знайшли таку модель під правшу в знайомого за тиждень чи два їдемо не стенд, стрільба все покаже.

Поділитися цією сторінкою

Графф