НЕ НАДІЙНИЙ, ХИТРУН, НАХАБА !!!

VS1975

Снайпер
Бачив тему, слідкував. На мою думку : модератори повинні прийняти міри до такого продавця самі адекватні даній ситуації. Розумію тебе, Друже.
 

kef

Зброяр
Бачив тему, слідкував. На мою думку : модератори повинні прийняти міри до такого продавця самі адекватні даній ситуації. Розумію тебе, Друже.
Так і є. І ще один нюанс. Наче форум має назву УТМР а йде /прихована феезбешна пропоганда союзу/....#сделано в срср.качество срср.Виготовлено в ссср .товари ще тих часів та якості і.т.д./ .
Неоднарозово звертався то модераторів про це все. Окрім попереджень та погроз бути забаненим довічно , або я не взмозі це зробити без адміна , нічого іншого не чув. Наче і війни немає. яка вже триває десятий рік.
 
Останнє редагування:

ldkukr

Снайпер
йде /прихована феезбешна пропоганда союзу/
Прихована то ладно, А Якщо Українську зброю вважати так званою, і писати з маленької букви та в лапках, тоді як?
І це пише "Ветеран форуму", член "Надіїної команди". Може вже досталь тупо підтирати теми, і прикриватись відсутністью Адміна.
Це дискредитує і форум і членів надійної команди, Це не наративи, це куда більша загроза, написать таке, і закрити тему щоб не могли відповісти, добре хоч тему знесли, щоб не ганьбитись.
З повагою до работи модераторів, але "політика" буде завжди, не робить помилки як наша Держава, прибирайте відразу таких собі "медведчуків, мураевих, рабіновічей", щоб не засерали мозок, щоб не страждали потім наші діти, і ми не хоронили друзів.
Скріни не зникають! Все пам'ятаємо.
север.jpg
 
Останнє редагування:

old hunter

Снайпер
сделано в срср.качество срср.Виготовлено в ссср .товари ще тих часів та якості і.т.д./ .
Згоден, якість єлектричної єнергії з радянських єлектростанцій таке собі, та і дороги не довго протримались, лише 32 роки.
Гімно одним словом.
 
Панове !!!
Все правильно і усі Ви праві по своєму !
Я теж не без гріха - продавав речі епохи совка, та думаю, що їх буде чимало !
Називав їх "Родом з СРСР" і так далі...
Та річ не в тому, та й в тому теж ...
Перепрошую !
Та річ в тому, що йдеться про дрібних "шахрайчиків" які МАЛИ НА УВАЗІ ПРАВИЛА ФОРУМУ І ТАК ДАЛІ ...
З цим грибком потрібно боротись і для того є "АНТИБІОТИК" назва його "АДМІН"
З Повагою до Форумчан !
 
  • Like
Reactions: DVV

old hunter

Снайпер
Та річ в тому, що йдеться про дрібних "шахрайчиків" які МАЛИ НА УВАЗІ ПРАВИЛА ФОРУМУ І ТАК ДАЛІ ...
Так, трохи відпустили.
Згадую часи коли мене за порушення правил продажу зразу на три місяці паритись в баню відправили:)
А цьому хлопчині вже давали по рукам тут, але мабудь слабкувато.
 
Так, трохи відпустили.
Згадую часи коли мене за порушення правил продажу зразу на три місяці паритись в баню відправили:)
А цьому хлопчині вже давали по рукам тут, але мабудь слабкувато.
100 % в гору !!!
Праві !
 

Степанович 2

Снайпер
Природній процес , зразу нічого не зникає, потрібен час на "перемелювання" чи то вивітрювання:).
Етапи розвитку теж не обманиш і людей одномоментно не перевиховаєш.
Шанс має мати кожен на осмислення пройденого і зміни ставлення до подій.
 
Зверху