Мітинг, що стосується мисливського собаківництва! (законно проект 2232 )

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Ols сказав(ла):
Шановні панове мисливці та однодумці. Ось і закінчився період відтягування голосування за законопроект #2232. (Даний законопроект повністю унеможливлює подальший розвиток мисливського собаківництва. В ньому прописана загальна заборона тренування та іспитів мисливських собак.) Єдиний шанс що ми маємо, це вийти до стін Верховної Ради та заявити про себе, та недоцільність прийняття цього законопроекту. Тому просимо усіх небайдужих прийти і дати отпір неправильному рішенню.
Збір 14.01.2020р о 8:00 на оглядовому майданчику біля Маріїнського палацу. Бажано з плакатами та в світловідбиваючих жилетах.
Інформація за телефоном +380 (67) 403 66 52 Кривоносова Марина
 
Останнє редагування:

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Доброго ранку, гарного дня та вдалого тижня!.

ШАНОВНІ МИСЛИВЦІ ОДНОДУМЦІ!!!.
НАГАДУЄМО 14.01.2020 - ВІДСТОЮВАННЯ ІНТЕРЕСІВ ВЛАСНИКІВ МИСЛИВСЬКИХ СОБАК
ПРОСИМО НЕБАЙДУЖИХ!!! ДОЛУЧИТИСЬ ДО АКЦІЇ!!!!.


P/S Також хочу звернутись до гончатників та власників мисливських собак, котрі вважають, що даний законно проект їх "МЕНЕ"!.
Шановні мисливці, сьогодні заборонять випробування у штучних норах, вольєрах... тер'єрам, лайкам..., а завтра нагонки, випробування для гончих ітп..., адже люди котрі пишуть данні законно проекти геть далекі від собаківництва та полювання в цілому..., візьміть до уваги, згідно із мисленням "зоозахисників" - фазан вирощений у неволі, це теж "ЗНУЩАННЯ", тобто випробування з лягавими, лайками, та іншими породами мисливських собак - по птиці вирощенні у не волі буде під знаком питання!. БУДЬМО - РОЗУМНІ та РОЗВАЖЛИВІ, НЕ БУДЬМО БАЙДУЖІ!!!! ДОЛУЧАЙТЕСЬ !.

ТАКОЖ прохання до Киянин, та всіх любителів мисливських собак ,котрі будуть на місці події - по мірі можливості висвітлювати інформацію у даному розділі!
 
Останнє редагування:

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Все таки відкликали з розгляду цей законопроект.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Таке враження, що чесного мисливця, який шанує культуру та традиції полювання, і який дуже прагне винищити браків, хочуть придушити, а замість цього залишити території без рядових мисливців собі(представникам влади, мажорам, мазаним і т.д.). Ну і браки будуть, бо "пикаті морди" з ними боротись абсолютно не будуть.
 

TOZ БМ

Мисливець
На мою думку потрібно подавати закон про внесення зоошизіків до екстриміскіх угрупувань і тримають їх на особом контролі
Так як з їхньої сторони литить негатив і підбуриння людей в соц сітях та медіа а це неприпустимо.
 

Genry

Снайпер
Как то не зашло мне( Формат нормальный, а ораторы Голубченко и Крупеня на 4 с минусом((( Евгения вытянула этот ролик - человек знает что говорит и ей веришь.
Однозначно можно было тот же материал подать лучше.
Извините, ИМХО.
 

TOZ БМ

Мисливець
Как то не зашло мне( Формат нормальный, а ораторы Голубченко и Крупеня на 4 с минусом((( Евгения вытянула этот ролик - человек знает что говорит и ей веришь.
Однозначно можно было тот же материал подать лучше.
Извините, ИМХО.
А вданом відео дуже кретично важно як выступить кожен?
Мені здаєця головна мета і суть самой проблемы ясна як 2+2 і понятна що сидівши на дивані і нажимать на кнопки телефонів ми Мисливці останемось з великим БОЛТОМ і на тому самому дивані будемо крутить зброю в руках і ставить в сейф бо полюванню буде тю тю
Так що треба збирацця на мітенг і відстоювати свої права
Вибачте якщо щось не так сказав но це моя особиста думка.
 

Genry

Снайпер
А вданом відео дуже кретично важно як выступить кожен?
Однозначно сегодня важно все, т.к. важно общественное мнение
Мені здаєця головна мета і суть самой проблемы ясна як 2+2 і понятна що сидівши на дивані і нажимать на кнопки телефонів ми Мисливці останемось з великим БОЛТОМ і на тому самому дивані будемо крутить зброю в руках і ставить в сейф бо полюванню буде тю тю
Правда рад, что Вам это понятно. Надеюсь остальные охотники так же станут поддерживать эту ясность.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Однозначно можно было тот же материал подать лучше.
(((.
Геннадій, дайте пропозицію щодо більш кращого подання, хто його мав б подати????. (Ваша думка??)
P\S
Поки ті...., хто мали б у першу чергу озвучувати проблему, та йти на діалог, шукати компроміси, вихід із даної ситуації..... і тд ітп. - підберуть вірні слова, а бо подадуть якось це по іншому)) , БУДЕ Уже пізно!!!!!

Думаю, Ви зрозуміли хто це "ті").
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Поки що, бачу лише активність ГО, всіх окрім ПРОФІЛЬНОЇ !)
 
Останнє редагування:

Genry

Снайпер
Ви не припускаєте, що КСУ допускає розгляд законопроекту який в першу чергу внесе деякі зміни по норним породам та лайкам/гочакам? Знаєте що з цього приводу думають голови КСУ(надалі Спілка) і яка частка цих собак в Спілці?
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Ви не припускаєте, що КСУ допускає розгляд законопроекту який в першу чергу внесе деякі зміни по норним породам та лайкам/гочакам? Знаєте що з цього приводу думають голови КСУ(надалі Спілка) і яка частка цих собак в Спілці?
Не знаю, тому і запитую!
"припускати" "допускати" - мені не підходить! - Хочу лише КОНКРЕТНО)
 
Останнє редагування:

Genry

Снайпер
ВР УТМР (Обласних УТМР)
Щодо Товариства, то глибоко переконаний в тому, що як завжди наше керівництво в УТМР прикладе максимальні зусилля для недопущення заборони того що нас об'єднує - нашого спільного захоплення. Наші обранці, що стоять на чолі Товариства знайдуть шлях як запобігти забороні полювання чи не допустити таку заборону, в крайньому випадку.
Поки що ми не збирались на мирні мітинги під прапором УТМР і не витратили ні час ні зусилля. Сподіваюсь до цього не дійде.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Щодо Товариства, то глибоко переконаний в тому, що як завжди наше керівництво в УТМР прикладе максимальні зусилля для недопущення заборони того що нас об'єднує - нашого спільного захоплення. Наші обранці, що стоять на чолі Товариства знайдуть шлях як запобігти забороні полювання чи не допустити таку заборону, в крайньому випадку.
Поки що ми не збирались на мирні мітинги під прапором УТМР і не витратили ні час ні зусилля. Сподіваюсь до цього не дійде.
Дай Боже!!!. )
 

Genry

Снайпер
Не знаю, тому і запитую!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
"припускати" "допускати" - мені не підходить!!!!!! - Хочу лише КОНКРЕТНО)))
Юра, при всій повазі я не співробітник КСУ.
З цього приводу не володію конкретною інформацією.
Можу радити звернутись листом і отримати відповідь від КСУ
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Юра, при всій повазі я не співробітник КСУ.
З цього приводу не володію конкретною інформацією.
Можу радити звернутись листом і отримати відповідь від КСУ
Я не маю до Вас ніяких претензій!

Ми з Вами ведемо конструктивний діалог). Я констатую те, що відомо мені особисто, та запитую Вас і все!.
 
Останнє редагування:
Зверху