Місця для нагонки

Hanter93

Мисливець
Виникла така проблема. В нас в Волочиському р-ні Хмельницької обл. відсутні поля для нагонки собак (ходив в районний УТМР, сказали, що таких не передбачено). Я власник 2-х гончаків, скажіть де мені їх можна нагонювати в не сезон, хоча б для підтримання форми і навиків? Чи повинні бути такі місця в кожному р-ні, чи вони віділяються десь в одному місці на всю облась? Куди звертатись, щоб виділили такі місця?

Наперед вдячний за відповіді!
 

pobratum

Мисливець
Непарся у нас все собачники внезакона иди натаскивай, правда смысл сейчас разнотравье и запах перебивает все разве, что на вечерке. В субботу с 5 утра пошли по перепелу так не одного подьма и не было, хотя всю ночь насвистывал спать недавал.
 

Hanter93

Мисливець
Так я не хочу бути поза законом. Не маю бажання бути браконьєром (мисл. собака в угіддях спущення з повідка в вне сезон - це вже браконьєрство)! Є ж в інших районах такі місця, чому в нашому не можна їх виділити?
pobratum, куди ви ходете на натаски, місячник тиші!
п.с. а потім жалуються, що дичини мало...
 

игрок

Мисливець
в Хмельницкой обл. Мест для натаски нет ни для легавых, ни для гончаков. Натаску делают практически все вне закона правда порядочные после периода молчания (когда все вылупилось, и может убегать).
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
Якщо у Вас собачки робочі то вони своїх навиків не втратять - це точно. А виходити з собаками у період "тиші" в угіддя не потрібно.
 

Kapitan

Снайпер
Если местное руководство уоора не предусмотрело факт выделения територий для натаски(нагонки)собак так флаг им в руки. Опредилите себе место сами. Только желательно не в поле, а в лесу. Не забывайте, что у вас все таки гончие.
 

Джон

Новачок
Kapitan;76087 сказав(ла):
Если местное руководство уоора не предусмотрело факт выделения територий для натаски(нагонки)собак так флаг им в руки. Опредилите себе место сами. Только желательно не в поле, а в лесу. Не забывайте, что у вас все таки гончие.
так и робымо
 

Hanter93

Мисливець
Але і штрав получити можна за таке і припишуть потім тебе в ряд бракош.
:((
 

AND KOV

Снайпер
Питання дуже важливе. Наскільки мені відомо , УТМР мав своі станціі для нагонки ( наприклад гончих) . Сьогодні практично всима станціямт якимось чином, який всим відомий володіє ФМСУ, і власників собак з УТМР і на поріг не пускають.
У Вас станція така є біля Дунаівців, в напрямку Чернівців. Вона на жаль теж у оренді чи зовсім нею володіє ФМСУ.
Ось так шановні...
(вибачаюсь за букву іі , пишу з телефону, букви нема)
 

Ата

Новачок
AND KOV;76198 сказав(ла):
Питання дуже важливе. Наскільки мені відомо , УТМР мав своі станціі для нагонки ( наприклад гончих) . Сьогодні практично всима станціямт якимось чином, який всим відомий володіє ФМСУ, і власників собак з УТМР і на поріг не пускають.
У Вас станція така є біля Дунаівців, в напрямку Чернівців. Вона на жаль теж у оренді чи зовсім нею володіє ФМСУ.
Ось так шановні...
(вибачаюсь за букву іі , пишу з телефону, букви нема)
Доброго дня.А в районе Кременчуга,где место для натаски легавых?
 

Hanter93

Мисливець
AND KOV, тобто як я зрозумів, мусим сидіти в вне везон дома:((
Скажіть хоть адреса ФМСУ-них нагоночних станцій в Хмельн. чи Терн. областях, може хоч з однією собакою поїду, бо 1 в мене на доках УТМР, а інша на ФМСУ-них.
 

AND KOV

Снайпер
Звертайтесь у ваші УТМРи і питайте у них, де ваші нагонні станціі, куди вони поділися, і де взагалі натаскувати собак.
Я такий же мисливець як і ви, в мене теж є три собаки з яких два гончаки... і ті самі питання як і у вас. Натаскую в полі лягаву і гончих в украінському лісостепу... а що робить . В мене привілегій немає, модератор це добровільна тимчасова засада :)
Я знаю, що такі ділянки і дозвіл на нагонку повинен видавати місцевий УТМР, але я знаю , що багато наших виборчів голів УТМРів дивлятся на власників мисливських собак як на "ворогів народу" , бачили очі кого вибирали. Так, що нагадуйте частіше ім про ваших застояних собак...
 

Hanter93

Мисливець
Мені хватило піти спитати в УТМР 1 раз, щоб спитати де в нашому районі місця для нагонки, то так визвірились до мене єгеря, що охота ходити в наше районне УТМР пропала...
п.с. при запитанні де такі відведенні місця, почув відповід на дуже підвишених тонах, що які поля!!! що в них всіх зарплата мала, а тут мені нагоночні місця давай!
До чого тут їхня зарплата???
"бачили очі кого вибирали" - не бачили, наш голова УТМР тримається вже на посаді років 15, ніяк поступитись місцем молодим не хоче! А мені лише 21 рік.
п.п.с. хіба піду питати в область, бо гончаків тре нагонювати...перечикаю тільки закінчення місячника тиші, а далі...
 

pobratum

Мисливець
Hanter93;76033 сказав(ла):
Так я не хочу бути поза законом. Не маю бажання бути браконьєром (мисл. собака в угіддях спущення з повідка в вне сезон - це вже браконьєрство)! Є ж в інших районах такі місця, чому в нашому не можна їх виділити?
pobratum, куди ви ходете на натаски, місячник тиші!
п.с. а потім жалуються, що дичини мало...
Це у жінок місячні в природі такого немае. Кабані у мене приводили март -квітинь ще може будуть в серпні, олени в в червні зараз оленятам місяц. Лягашів тягаем кожний день якшо є бажаючі огородік у нас маленький в 100га.
 

pobratum

Мисливець
Самое главное, что лесники лес валят аж гай шумит, надо бы показать им пример.
 

Рома2323

Мисливець
AND KOV,а что уже ФОСУ имеет свои земли?с каких это пор УООРовские станцыи стали фсушными???
В Ченрниговской обл, возле самого города 2 нагоночные(испытательные) стьанцыи.Одна УООРовская, вторая ФСУ, так вот вторая находится на земле часного охотхозяйства.
 
Зверху