Мушка оптоволоконна, тунельна, низькопрофільна.

Stanislav Fursa

Снайпер
Доброго дня!
Прийміть будь-ласка замовлення на ТОЗ-34.
Ширина прицільної планки - 5.1мм.
Мушку мені 100 міліметрову (тунельна), низькопрофільну, зелену і діаметр волокна 2мм. І якщо можна, щоб на мушці було більше з'єднуючих кілець, як на фото?
Заздалегідь дякую Вам.
IMG-0390bedbc4424034a60ad1dbe25dc2aa-V.jpg
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Отримав мушку, покупкою не нарадуюсь..:)
Дякую велике Руслану за обширену консультацію, поради і різні нюанси, побільше би таких людей, як Ви! Порядна й відповідальна людина, все було зроблено швидко й оперативно, РЕКОМЕНДУЮ!
IMG_20201210_190005.jpg

IMG_20201210_190028.jpg

IMG_20201210_190841.jpg

IMG_20201210_185937.jpg
 

Alexlviv

Новачок
Вітаю!
підскажіть що замовити ,ІЖ 27 , старого зразку
Основне полювання в лісі нагінка по кущах , качка
Наскільки надійно кріпиться
Дякую
 

Khilko333

Мисливець
Вітаю!
підскажіть що замовити ,ІЖ 27 , старого зразку
Основне полювання в лісі нагінка по кущах , качка
Наскільки надійно кріпиться
Дякую
Світллвод 1,5 мм, 5 см без тунелю. Колір: на вибір( зелений, червоний, помаранчевий).
У мене тримається надійно.
 

Олександр_1986

Новачок
Світллвод 1,5 мм, 5 см без тунелю. Колір: на вибір( зелений, червоний, помаранчевий).
У мене тримається надійно.
Ось так виглядає, сьогодні отримав, дуже задоволений, Руслан порядна людина, зробив все оперативно та якісно.
Дякую.
 

Блейд

Новачок
Добрый вечер! Заказывал у вас тунельную мушку на АТА Армс Венза все подошло четко теперь хочю такую же на Тоз 34 ширина планки 5.1 мм цвет зеленый ! За рание спасибо!
 

servi

Мисливець
Заказываю уже не первую мушку , на разные ружья - проблем не было ни разу. Держат кусты, ветки ... даже терновник. Не отклеиваются, не ломаются. Сегодня получил очередную - как всегда отлично !
 

Rus69

Новачок
Добрий день! Прошу прийняти замовлення на тунельну низькопрофільну цівку, 3тунель, 5волокно, червону, 2 мм, планка 7,8 мм. З повагою
 
Зверху