Мушка оптоволоконна, тунельна, низькопрофільна.

barbos6

Слідопит
Світловод 2.0мм. Найяскравіший зелений, потім помаранчевий.
На довгий ствол , буде нормально , мушка з тунелем 30 мм, та світловодом 70 мм.
На мою думку найоптимальніший варіант. Можна й довжиною 5 см зробити...
5 см теж буде яскрава?
 

yuranya

Новачок
Доброго вечора !
Порадьте на ИЖ58 71стволи!
0676722880
Юрій
 
Останнє редагування:

yuranya

Новачок
Давайте помаранчеву... Чи є потреба міряти ширину планки штангеном (чи вона буде без загинів ?). Скиньте реквізити на вайбер, я напишу куди відправляти ...
 

Анд224374

Мисливець
Доброго дня доби,цікавить на ата армс sp sporter планка 10мм,зелена ,не тунельна 2мм,але довжина 3см
0673418382,за цим номером є вайбер
 

Sokol43

Новачок
Добрый вечер я недавно у Вас приобрёл мушку световод 2 мм зелёный и длина 50 мм ,и ширина планки 6 мм ,всё отлично.Теперь вопрос нужно ещё две мушки с такой длиной и зелёные но на ТОЗ-34 и МР-153 что вы посоветуете по моему у этих ружей планка на конце ствола сужается.
 

Khilko333

Мисливець
Добрый вечер я недавно у Вас приобрёл мушку световод 2 мм зелёный и длина 50 мм ,и ширина планки 6 мм ,всё отлично.Теперь вопрос нужно ещё две мушки с такой длиной и зелёные но на ТОЗ-34 и МР-153 что вы посоветуете по моему у этих ружей планка на конце ствола сужается.
Здравствуйте. Нужны размеры по срезу и через 5 см. Постараемся сделать.
 

Sokol43

Новачок
Здравствуйте. Нужны размеры по срезу и через 5 см. Постараемся сделать.
На тоз-34 зелёный световод 1,5 мм,ширина планки 6 мм,и длина всей мушки 50 мм.,...На мр-153 зелёный световод 1,5 мм,ширина планки 5 мм,длина всей мушки 50 мм.,когда будет готово дайте три зелёных свистка буду ждать,адреса рассылки будут разные потом отпишу и можно одну посылку на ложкой по новой почте отправить.
 

sanya2

Новачок
Дважды обращался к этому человеку, порядочный и оперативный, рекомендую, товар супер. Успехов Khilko333!
 

agentkolya

Мисливець
Доброго дня шановні коллеги!
Як то кажуть - краще пізніше, ніж ніколи. У середині сезону по пірью придбав у земляка - Руслана мушку вже в посиленому варіанті з зеленим оптоволокном 1.5 мм, загальною довжиною виробу 147 мм. Враховуючи, що завжди щось може піти не так, наклеів мушку за штатною мушкою свого ИЖ 54. Може й як "корові седло" для горизонталки, як хтось казав, але нажаль з віком зір гостріший не стає. Зручно та контрастно на фоні будь чого, щодних звикань до нового та дискомфорту. Однозначно задоволений, за що Руслану велике спасибі!
Наклеював згідно отриманноі письмовоі інструкціі, міцність встановлення ні кущами ні регулярним чищенням не порушено.
 

sanya2

Новачок
Получил свою старую, покоцаную мушку с апгрейта, просто как новая. Руслану благодарность. Процветания.
 

SN1971

Новачок
Добрый день. Посоветуйте мушку : Тоз-34, Иж-12, МЦ 6-12. С уважением Сергей
 
Зверху